European Polytechnical University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Шановні абітурієнти,

Дорогі батьки,

Шановні потенційні роботодавці,

Ми створили і впровадили освітню "досвід" для наших студентів, комбінований з найуспішніших європейських і американських практики в сфері вищої освіти. Ми, Рада піклувальників, відомо, що крім того, що завдання, це велика відповідальність, ми взяли з вами - студенти, батьки, викладачі та бізнес-лідерів.

Успіх будь-якого підприємства залежить від людського фактора. Опікунська рада є гарантом успішного досвіду наших студентів, пропонуючи навчанні, забезпечуючи високу якість і доступні спосіб життя. EPU орієнтована на прагматичного бізнесу орієнтованої освіти. Наша стратегія передбачає постійне спілкування і взаємодія з провідними компаніями, де наші студенти практикують і отримати досвід і визнання. Ми заохочувати інновації і прагматизм.

"Постарайся" Ми звертаємося до Вас. Це гасло не тільки фраза. Ми прагнемо досконалості в галузі освіти. Це філософія в університеті. Ми вимагаємо, щоб наші студенти і в той же час ми допомагаємо їм досягти своїх цілей. Ми залучаємо в цій філософії всі наші студенти, викладачі та співробітники університету. Ми очікуємо, що наші студенти, щоб стати наступним поколінням успішних професіоналів і бізнес-лідерів.

Бажаю всім нашим студентам, щоб мати кращий досвід з нами!

Президент EPU ​​Тошков Кристю

Місія EPU в

Європейський політехнічний університет є багатонаціональним центром взаємодії між сучасною навчання, науково-дослідної діяльності та інновацій, а також академічні та ділового співробітництва. Університет уособлює відносини зі своїми студентами і докторантів, відповідає їх індивідуальних здібностей та вподобань і готує їх для професійної реалізації в ринковому середовищі динамічно мінливої ​​world.The університету дотримується філософії сталого розвитку та її пріоритетні значення: Університет дотримується філософії сталого розвитку та його значення пріоритету: 1. Європейські традиції та стандарти у поєднанні з американського прагматизму вищої освіти; 2. Розвиток академічної науки в профіль університету, орієнтованого на практику і потреби міжнародного і болгарського бізнесу; 3. Міжнародний характер вищої освіти як засобу досягнення і підтримки високої якості; 4. Міжнародний викладацький склад вчених та розробників із зарубіжних університетів і міжнародних академій; 5. Викладання сучасних академічних зміст, гармонізованих з європейською та американською контексті; 6. Навчання в авангардному професійному середовищі та оцінки студентів з сучасних методів; 7. Розвиток особистісних якостей студентів та аспірантів з метою досягнення максимуму своєї інтелектуального потенціалу; 8. Заохочення студентів ініціативи, розвиток звичок для постійного самовдосконалення і навичок для самостійного навчання, придбання "портативний" знань, ключових компетенцій і навичок.

Розташування

Перник

Evropeyski Politehnicheski Universitet

Address
"23 “Sv. sv. Kiril i Metodiy” str. , Pernik, Bulgaria
2300 Перник, Перник, Болгарія
Телефон
+359 76 600 773