University of Mons

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Монса (UMONS) знаходиться на півдні Бельгії, недалеко від бельгійського-французького кордону на осі Брюссель-Париж, в стародавньому місті Монс, який був обраний культурною столицею Європи в 2015 році.

Університет є одним з топ-12% вищих навчальних закладів, що оцінюються в U-Multirank з рейтингом продуктивності "дуже добре", тобто, з більш ніж 10 «А» оцінки.

UMONS вітає на своєму кампусі близько 7000 студентів з більш ніж 40 національностей, іноземних студентів, що представляють близько 15% населення студента.

UMONS сприяє мобільності власних студентів і дослідників в рамках декількох програм, таких як Erasmus +. Подвійні градусів також нагороджені, наприклад, в рамках мережі часу (Топ Промислові менеджерів для Європи).

UMONS включає в себе 7 факультетів і 2 школи, найстаріший з яких механічний факультет заснований в 1837 році:

Факультет архітектури та містобудування Факультет медицини і фармації, Факультет Інженерії, Факультет психології та освіти, Факультет природничих наук, Факультет перекладу та інтерпретації-EII - Школи міжнародних перекладачів, Warocqué Школа бізнесу та економіки Мова інститут Школа гуманітарних і соціальних наук Юридична школа

UMONS пропонує звичайні університетські ступеня, тобто, бакалаврів, магістрів, і докторських ступенів (PhD). У той час як більшість Бакалаврат дані французькою, університет пропонує майстер-курсів, які викладаються англійською мовою в діапазоні суб'єктів, у тому числі теми, актуальні для інженерного факультету і в Warocqué школи бізнесу та економіки. Крім того, всі факультети пропонують майстри і кандидатських дисертацій, контрольовані англійською мовою.

З більш ніж 700 дослідників, науково-дослідних цілей UMONS вирішуються на регіональному та міжнародному рівнях.

Експертиза університетських дослідників міжнародне визнання, як показано, наприклад, відповідно до класифікації агентством Томас-Reuters трьох дослідників у галузі хімії та матеріалознавства серед Top 100, які були найбільш впливовими у своїх дисциплінах протягом останнього десятиліття +2001 -2010.

Розташування

Монс

Université de Mons

Address
20, place du Parc
B7000 Монс, Валонська область, Бельгія

Програми

Курси для топ-менеджерів
Цей навчальний заклад також пропонує: