SUPINFO International University

Введення

Прочитайте офіційний опис

SUPINFO є приватним закладом вищої освіти, заснована в 1965 році, визнаний французькими державними та світових лідерів в комп'ютерній індустрії. З його 36 університетських містечках у Франції і за кордоном, SUPINFO має покликання чи основну н навчати старших інженерів, фахівців у галузі інформаційних технологій і зв'язку (ІКТ) і безпосередньо в компаніях, що працюють на закінчення школи. SUPINFO дає «Міжнародний магістра наук" ступеня експертних та інформаційних систем, сертифікованих французької держави і зареєстрованих у Франції в Національний реєстр професійного сертифікації на найвищому рівні, на рівні I (BAC + 5 років, Майстер, інженер).

Бакалавр наук (рівень бакалавра 3 років), відповідної отримання 180 ECTS (після успішно пройшли іспити, передбачені в B1, B2 і B3)

Міжнародний майстер з науки M.Sc (рівень бакалавра +5 років) визнаний французьким урядом на рівень 1 (рівень Master, інженер), відповідний отримання 300 ECTS (після успішно пройшли іспити, передбачені в B1, B2 , В3, M1 і M2)

Розташування

Брюссель

Address
Брюссель, Бельгія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія