Solvay Brussels School of Economics and Management, Université Libre de Bruxelles

Введення

Прочитайте офіційний опис

• Сольвей Брюссельська школа

Солвей Брюссельська школа є факультетом економіки та управління університету Libre de Bruxelles, одного з найбільших університетів Бельгії, що має багатовікову традицію досконалості у вищій освіті. Щороку в школі, яка є акредитованою EQUIS та AMBA, запрошуються понад 4000 студентів, які беруть участь у більш ніж 30 програмах, включаючи бакалаврські, магістерські, магістерські та магістерські програми, а також виконавчу освіту та програми в компанії . Місія SBS-EM - мати вирішальний та позитивний вплив на вирішення економічних та ділових завдань. Школа прагне задовольнити найбільш насущні економічні та ділові проблеми сучасності завдяки унікальному поєднанню наукової строгістичності, контекстної взаємодії та навичок вирішення проблем.

as
Цінності Солуа Брюссельської школи:

Безкоштовний запит, Досконалість, Дух підприємництва, Інтеграція, Рівні можливості, Демократичне управління, Соціальне значення

• Брюссель, міжнародна міська та європейська столиця

У самому серці Європи, всього за 1 годину поїздом з Парижа, 1h30 з Амстердама, та 1h50 з Лондона та Кельна, Брюссель пропонує всі переваги столиці та якість життя великого та жвавого міста. Брюссель є домом для всіх великих європейських інституцій. Це офіційне місце ЄС і багато інших політичних і економічних суб'єктів, що приймають рішення, і є "все більше підприємств, організацій і міжнародних експертів. Довгі традиції гостинності і обміну в найзеленішій столиці Європи означають як відвідувачів, так і мешканців Ви можете насолоджуватися широким асортиментом світової їжі та музики, а культуральники можуть вибрати з безлічі музеїв і шоу.

• Кар'єра

SBS-EM надає послуги з особистісного розвитку, які забезпечують практичне керівництво та індивідуальний коучинг щодо підходу до ринку праці, семінарів, написання резюме та листів із заявками, моделювання інтерв'ю тощо. , представлення компаній та їх можливості для працевлаштування. Протягом багатьох років SBS-EM зупинилася "як розробила мережу рекрутерів і зупинилася", як встановилися контакти з компаніями по всій Бельгії і по всьому світу.

• Міжнародна програма

Оскільки глобалізація стала реальністю, школа вважає можливість жити і навчатися за кордоном як основоположну у навчальному досвіді учнів солодових «астрових». Школа надає багато можливостей для мобільності: міжнародна програма обміну (один семестр за кордоном - більше ста партнерів), кілька подвійних ступенів (один рік за кордоном), зростаючий мережевий солод QTEM = "aster (два семестри за кордоном). Життя і навчання за кордоном. це найкращий спосіб для студентів підготуватися до професійного життя та міжнародного середовища.

• Відомі випускники

Маріанна Бертран, професор економіки, Чиказький університет

Пуніт Бхатія, генеральний директор ING (Індія)

Лоран Бутон, професор економіки, Бостонський університет

Ліор Коен, менеджер з банківської справи

Ерік Бойєр де ла Ріо, Президент, ING Бельгія

Gaëtan de Ralt = "assenfosse", науковий співробітник, Університет Мельбурна

Mathialt = "як Dewatripont, директор Національного банку Бельгії

Домінік Лерой, генеральний директор, Бєлгаком

Ізабель Медеірос, менеджер експертного процесу, ING Belgium

Олів'є Паулс, головний оптовий менеджер з питань переговорів, послуги роумінгу Vodafone

Петро Прает, член правління, Європейський центральний банк

Nicolalt = "як Steisel, співзасновник

Жан ван Веттер, директор із країн (Танзанія), Talk VSO

Хосе Зурстральт = "assen", "Підприємець", засновник Skynet і Keytrade Bank

Більше інформації: solvay.edu

Розташування

Брюссель

Address
Solvay Brussels School
Avenue F.D. Roosevelt 42
1050 Bruxelles

B-1050 Брюссель, Бельгія

Джорджтаун

Address
Джорджтаун, Округ Колумбія, США

Мілан

Address
Via Raffaele Lambruschini,4C
20156 Мілан, Ломбардія, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації