KU Leuven

Введення

Прочитайте офіційний опис

Надихаючи видатних

KU Leuven - це установа для досліджень та освіти з міжнародним зверненням. Усі програми цього університету базуються на інноваційних дослідженнях його вчених та професорів.

KU Leuven входить до числа кращих 50 університетів у всьому світі!

Від філософії Відродження до найсучасніших нанотехнологій: як один із найстаріших університетів Європи, KU Leuven може похвалитися давньою традицією ґрунтовних досліджень та якісною освітою.

Вивчення

Перспективні студенти

Як один з провідних європейських науково-дослідних університетів, KU Leuven пропонує цілий ряд науково-дослідних програм навчання. Ступінь KU Leuven високо цінується у всьому світі, що дає вам перевагу в конкурентній боротьбі.

Нинішні студенти

Незалежно від того, на якому кампусі ви знаходитесь, у вас є досить багато можливостей. Наші послуги для студентів консультують Вас щодо житла, навчання та стипендій. Вони також пропонують спортивні та культурні заходи.

Чому KU Leuven

KU Leuven - один з найвищих і найвідоміших університетів Європи. Він може похвалитися давньою традицією піонерських досліджень та якісною освітою. Але KU Leuven має досить багато інших сильних сторін.

Програми

KU Leuven пропонує різні типи програм, включаючи бакалаврські та (просунуті) магістерські програми, курси безперервної освіти та мостові програми.

Факультети

Навчання організовується 15 факультетами, поділеними на три групи: гуманітарні та суспільні науки; Наука, інженерія та технології; та біомедичні науки. Ряд факультетів пропонують програми у різних місцях у Фландрії та Брюсселі.

Освіта

KU Leuven звертається до думки студентів про майбутнє. Університет сприяє особистому розвитку студентів та тому, як вони хочуть допомогти формувати суспільство.

Організація

KU Leuven присвячений освіті та дослідженням майже у всіх галузях. П'ятнадцять факультетів пропонують освіту, тоді як науково-дослідна діяльність організовується кафедрами та дослідницькими групами. Ці факультети, у свою чергу, об’єднані у три групи: гуманітарні та соціальні науки , наука, техніка та технології (SET) та біомедичні науки . Кожна з цих груп має докторську школу для своїх програм підготовки докторантів.

KU Leuven може похвалитися чотирнадцятьма кампусами, які розповсюджені в 10 містах Фландрії.

ДОМАШНЯ KU Leuven

Розташування

Льовен

Address
Oude Markt 13 - bus 5005
3000 Льовен, Фландрія, Бельгія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

EFMD Equis Accredited

Програми

MA
MSc