KU Leuven

Введення

Прочитайте офіційний опис

KU Leuven . Надихаючи видатний.

Заснований у 1425 році, KU Leuven був центром навчання протягом майже шести століть. Сьогодні це найбільший та найвищий у світі університет Бельгії, а також один з найстаріших та найвідоміших університетів Європи.

Як провідний європейський дослідницький університет та співзасновник Ліги європейських дослідницьких університетів (LERU), KU Leuven Ю. KU Leuven пропонує широкий вибір програм англійською мовою, які підтримуються високоякісними міждисциплінарними дослідженнями, що проводяться як в університеті, так і в її міжнародних відомих лікарнях. Готель KU Leuven має чудове центральне розташування у самому серці Європи, пропонує справді міжнародний досвід, високоякісну освіту, дослідження світового рівня та найсучасніші інновації.

KU Leuven послідовно добре працює в міжнародних рейтингах. В даний час вона займає 47-е місце в рейтингу світових рейтингів вищої освіти Times (2017-2018) та 71-му в рейтингу світового університету QS (2017-2018 рр.). Рейторіс назвав його найбільш інноваційним університетом Європи (2016 та 2017).

Дізнайтеся більше про програми, запропоновані KU Leuven :

  • Факультет біологічної науки
  • Факультет економіки та бізнесу
  • Факультет інженерної науки
  • Факультет психології та освітніх студій
  • Факультет

Міжнародна орієнтація

KU Leuven є батьківщиною яскравої спільноти міжнародних студентів та співробітників, які розповсюджуються у різних університетських містечках. 16 відсотків 56000 студентів університету міжнародні, що представляють понад 150 країн. Докторантура KU Leuven надає міжнародно-орієнтовані ступені кандидатів наук для більш ніж 5000 докторантури. KU Leuven працює з певним числом інститутів-партнерів вищого рівня в усьому світі та стимулює цілеспрямовану міжнародну мобільність та інтенсивне наукове співробітництво. Він постійно прагне інтегрувати місцеві та міжнародні студентські та дослідницькі спільноти на всі свої кампуси за допомогою різноманітних програм та заходів.

www.kuleuven.be/internationalprogrammes

Високоякісна освіта

Високий рівень освіти та досконалість досліджень ідуть рука об руку. Навчальні програми KU Leuven є науково обґрунтованими, що забезпечує студентам академічну компетентність, а також розвиває критичне та науково-орієнтоване ставлення. Гнучкість та найсучасніші технології є невід'ємною частиною кожної навчальної програми. Ступінь KU Leuven пропонує значну конкурентну перевагу та високо цінується у всьому світі. Ярлик якості ECTS гарантує, що всі кредити, отримані в KU Leuven є прозорими та повністю переведені.

www.kuleuven.be/education

Світового класу дослідження

KU Leuven має міцну міжнародну репутацію передового досвіду . Будучи всеосяжним університетом, він проводить цікаві та стратегічні дослідження на прикордонному етапі, а також цілеспрямоване та засноване на запитах дослідження, все в міждисциплінарному середовищі. KU Leuven є членом-засновником Ліги європейських дослідницьких університетів (LERU), виділеною групою видатних науково-дослідних університетів, що визначає тон дослідження в Європі.

KU Leuven має потужний рекорд залучення фінансування від найбільш конкурентних фондів дослідження, включаючи престижні гранти ERC, нагороджені Європейською дослідницькою радою. KU Leuven займає шосте місце в загальних проектах за Сьомій рамковій програмі ЄС після Кембриджу, Оксфорда, Імперського коледжу, ETH Цюріха та Лондонського університетського коледжу. Його загальний обсяг дослідницьких результатів послідовно посідає одне місце серед європейських топ-менеджерів .

www.kuleuven.be/research

Найрізноманітніші інновації та R

KU Leuven досліджень

www.lrd.kuleuven.be

Розташування

Льовен

Address
Oude Markt 13 - bus 5005
3000 Льовен, Фландрія, Бельгія

Акредитації

EFMD Equis Accredited

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: