Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до ФАКУЛЬТЕТ СОЦІАЛЬНИХ НАУК

На факультеті соціальних наук К. У. Левена є близько трьох тисяч студентів, близько п'ятдесяти професорів та двісті асистентів. Мета факультету полягає в тому, щоб сприяти якості суспільства, аналізувати та інформувати суспільні тенденції через його освіту та дослідження. Наші програми, таким чином, тісно пов'язані з поточними подіями. Як студент, ви будете уважно стежити за розвитком сучасного, швидко розвивається і змінюється суспільства.

Тематичний та інноваційний аспект наших програм також можна знайти в нашій сучасній інфраструктурі. Наш кампус оснащений передовою технологією навчання, Wi-Fi, бібліотекою, що спеціалізується тільки на соціальні науки, медіа-центр з лабораторією юзабіліті та дзеркалом спостереження, а також центр для зустрічей з обладнанням для відеоконференцій. За допомогою інтерактивного середовища для цифрового навчання (Толедо) та нашого веб-порталу для студентів, ви можете перевірити онлайнову дошку оголошень, ознайомитись із матеріалами дослідження та внести свій внесок у дискусійний форум.

Наші програми також мають сильну міжнародну орієнтацію як через їх зміст, так і через міжнародний обмін студентами. Факультет також пропонує програми англійської мови Advanced Master's.

Освіта на факультеті соціальних наук базується на відмінному науковому дослідженні різних наукових відділів факультету. Наші вчені активно працюють у національному та міжнародному контексті та публікують свої результати у дуже різноманітних формах, починаючи від звітів урядової політики до статей у відомих періодичних виданнях.

На додаток до освіти та наукових досліджень, студентське керівництво є третім великим стовпом факультету соціальних наук. Студенти на нашому факультеті ніколи не залишаються на власні сили. Вихована ваша команда професорів і радників з навчання.

ПРИЗНАЙТЕ КУ ЛЮВЕН

Ласкаво просимо в Katholieke Universiteit Leuven, одного з найстаріших університетів Європи. Ми пропонуємо якісну освіту на основі найсучасніших міжнародних наукових досліджень та відмінних, широкомасштабних учбових закладів. Левен - це мальовниче історичне місто, але таке, що галасує життя і живе за студентським ритмом.

Розташований у Бельгії, у самому серці Західної Європи, К. Левен був центром навчання протягом майже шести століть. Сьогодні це найбільший університет Бельгії, заснований в 1425 році одним з найстаріших і найвідоміших університетів Європи. Як провідний європейський дослідницький університет та співзасновник Ліги європейських дослідницьких університетів (LERU), К. Ю. Левен пропонує широкий спектр міжнародних магістерських програм, все це підтримується високоякісними, інноваційними, міждисциплінарними дослідженнями.

З моменту свого заснування К. Л. Левен був заснований у місті, який ділиться своїм ім'ям. Левен - приємне, безпечне і жваве студентське містечко, де багатовікова історія зустрічається з найсучаснішою наукою. Університет також пропонує ступінь програми в кампусах в 11 бельгійських містах, включаючи Брюссель, Гент і Антверпен.

Опис місії

К. В. Левен виконує свою місію, забезпечуючи високоякісні міждисциплінарні дослідження та навчання з католицьким підписом.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • нідерландський

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

KU Leuven: Faculty of Social Sciences

... [+]

Інтерактивні курси в малих групах

Досвід нашої чудової наукової освіти в маленькій та міжнародній студентській групі, що надає вам всі можливості для багатих навчальних програм. Особлива увага приділяється використанню тематичних досліджень; акцент робиться на те, як можна вирішити проблеми. Більш того, кожен клас включає в себе значну кількість самостійних досліджень та завдань, які призначені для того, щоб допомогти вам швидко та ефективно засвоювати інформацію. Додана цінність створюється, приділяючи увагу практичним викликам професіоналів у політичних, адміністративних та консультативних функціях.... [-]

Бельгія Льовен
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою