KU Leuven: Faculty of Engineering Science

Введення

Прочитайте офіційний опис

Місія КУ Левенського інженерного факультету полягає в тому, щоб навчати висококваліфікованих інженерів на користь суспільства

Факультет поєднує інтелектуальний та людський капітал кожного окремого студента на вищому рівні, пропонуючи йому або її дослідницьку освіту з наукових та інженерних основ. Факультет стимулює студентів до практики поглибленого навчання, вирішуючи і кидаючи виклик своїм "дисциплінарним майбутнім", щоб вони зрозуміли, кому вони хочуть стати професіоналом (Беруфом) та членами суспільства взагалі (Bildung). Для того, щоб стимулювати розвиток дисциплінарного майбутнього студентів, факультет надає багатопрофільні програми, які знайомлять студентів з інженерною професією та суміжними дисциплінами. Ми цінуємо як широту, так і глибину знань, розширюємо міркування, спілкування та здатність розв'язувати проблеми, щоб підготувати студентів до навчання протягом усього життя. Наша науково-орієнтована освіта базується на дослідницьких програмах, які визначаються та розвиваються у тісній співпраці з визнаними міжнародними колегами та з галуззю.

Стратегія. Наступні стратегічні цілі дають змогу КУ Левенському інженерному факультету реалізувати свою місію, яка передбачає підготовку студентів до світу завтра, де соціальна, екологічна та людська виміри відіграють важливу роль через появу складних технічних та суспільних проблем, які вимагають мультидисциплінарний підхід. Це означає, що навчати студентів навчатися, готуватися до навчання протягом усього життя, націлюючи як на "Bildung", так і на "Beruf", два взаємодоповнюючих елементи, де "Bildung" складається з розвитку цінностей, культури та громадянства, а "Beruf" зосереджує увагу на розвиток підприємництва, професійні та лідерські навички.

Освіта

SO1. Визначити результати програми, що відповідають міжнародним стандартам інженерної освіти.

SO2. Запропонувати програмам, які надають широко освічених інженерів, добре обгрунтованих основ математики, наук і технологій, які можуть розширити своє бачення дизайну за допомогою основи в гуманітарних науках і мати сильні аналітичні навички, практичні винаходи, хороші навики спілкування та знають про принципи ведення бізнесу та управління. Факультет прагне навчити інженерів як професіоналів-спеціалістів, які працюють у різноманітних складних середовищах.

SO3. Зв'яжіться з нашими студентами в нашій програмі бакалавра з різними інженерними дисциплінами через багатопрофільну освіту, перш ніж вони спеціалізуються в магістратурі. Мультидисциплінарний характер нашого бакалавра інженерії: Архітектурна програма формується за рахунок інтенсивного поєднання технічних будівельних наук, теорії архітектури та архітектурних класів. Многопрофильный характер нашої програми бакалавра інженерії досягається шляхом поєднання як основного, так і неповнолітнього у двох різних дисциплінах після ознайомлення з усіма варіантами протягом перших трьох загальних семестрів.

SO4. Забезпечити навколишнє середовище, в якому студенти отримують необхідні ресурси для розвитку своїх здібностей і здатностей до вирішення проблем і вирішення проблем, пов'язаних з вирішенням, вивченням та вирішенням реальних завдань як через ступінь бакалавра та магістра.

Дослідження / промисловість

SO5 Виконати міжнародно визнані та відповідні дослідження - як прикладні, так і теоретичні -, що позитивно впливатимуть на нашу освіту, професію та суспільство. На факультеті є багато дослідницьких груп, які є міжнародно визнаними у своїй галузі, що дозволяє викладачам підготувати висококваліфікованих інженерних студентів як до програм бакалавра та магістра. Студенти одержують науково-орієнтовану освіту за допомогою академічного досвіду, вивчаючи дослідження та впроваджуючи його на практиці.

SO6. Сприяти поширенню наукових і технічних знань компаніям і суспільству шляхом активного пошуку проектів у співпраці з промисловістю, державними органами та організаціями суспільства, а також пропонуючи продовження подальшої освіти та навчання в самих останніх розробках у цій галузі.

Інтернаціоналізація

SO7. Розробити міжнародну відкриту політику та атмосферу; запропонувати різноманітні можливості для міжнародного досвіду; підготувати студентів до кар'єри в міжнародному контексті; щоб залучити студентів, які мають відповідний академічний досвід у широкому колі міжнародних програм.

SO8. Запропонувати стимулюючу дослідницьку середу для міжнародних короткочасних та довгострокових відвідувачів та сприяти міжнародній мобільності своїх дослідників.

Контекст

SO9. Інвестувати в найсучаснішу освіту.

SO10. Професіоналізувати викладачів та викладачів (ТП) за допомогою програми, яка постійно коректується з урахуванням зростаючої кількості різноманітних навчальних посібників для викладачів і більш різноманітних методів навчання.

SO11. Працювати над постійним вдосконаленням наших програм на основі чіткої внутрішньої політики забезпечення якості.

SO12. Для залучення студентів з відповідним академічним профілем, як студентами першого курсу бакалавра, так і студентами, що навчаються у вступному навчальному закладі, з огляду на різноманітність, включаючи гендерний баланс.

SO13. Стимулювати STEM (Наука, Технологія, Інженерія та Математика) у суспільстві та, зокрема, у середніх і навіть початкових школах.

ПРИЗНАЙТЕ КУ ЛЮВЕН

Ласкаво просимо в Katholieke Universiteit Leuven, одного з найстаріших університетів Європи. Ми пропонуємо якісну освіту на основі найсучасніших міжнародних наукових досліджень та відмінних, широкомасштабних учбових закладів. Левен - це мальовниче історичне місто, але таке, що галасує життя і живе за студентським ритмом.

Розташований у Бельгії, у самому серці Західної Європи, К. Левен був центром навчання протягом майже шести століть. Сьогодні це найбільший університет Бельгії, заснований в 1425 році одним з найстаріших і найвідоміших університетів Європи. Як провідний європейський дослідницький університет та співзасновник Ліги європейських дослідницьких університетів (LERU), К. Ю. Левен пропонує широкий спектр міжнародних магістерських програм, все це підтримується високоякісними, інноваційними, міждисциплінарними дослідженнями.

З моменту свого заснування К. Л. Левен був заснований у місті, який ділиться своїм ім'ям. Левен - приємне, безпечне і жваве студентське містечко, де багатовікова історія зустрічається з найсучаснішою наукою. Університет також пропонує ступінь програми в кампусах в 11 бельгійських містах, включаючи Брюссель, Гент і Антверпен.

Опис місії

К. В. Левен виконує свою місію, забезпечуючи високоякісні міждисциплінарні дослідження та навчання з католицьким підписом.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська
  • нідерландський

Перегляд MSc » Переглянути магістерські програми » Перегляд Health MSc » Перегляд Health Diplomas »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Erasmus Mundus Master of Science in Nanoscience and Nanotechnology (Leuven et al)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 Бельгія Leuven

[+]

В рамках Erasmus Mundus, чотири провідних навчальних закладів в Європі пропонують спільну Erasmus Mundus магістра наук в області нанонауки і нанотехнологій. Партнерські установи є:

KU Leuven, Бельгія (координатор) Чалмерс, Tekniska Högskola, Швеція

Знання і розуміння

[-]

Master of Conservation of Monuments and Sites (Leuven)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2 років September 2019 Бельгія Leuven + 1 більше

[+]

Комплектується професійного стажування, метою якого є ознайомити студентів з точки зору світової практики спадщини.

Професійний досвід (рекомендується) Знання мов (рекомендується; англійська обов'язково) придбано і розроблені достатні знання у всіх основних областях збереження і відновлення; придбала спеціальні знання з тих предметів, по збереженню і відновленню, які знаходяться найближче до власної (першої) дисципліни студента; набув необхідного спільну мову, необхідний для міждисциплінарного спілкування в рамках проекту реставрації або спадщини управління, з тим, щоб просувати професійну практику і / або науково-дослідну роботу в галузі збереження спадщини. ... [-]

Master of Electrical Engineering (Leuven)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2 років September 2019 Бельгія Leuven + 1 більше

[+]

На факультеті також має відмінні професійні зв'язки з лідерами галузі.

Цілі Залежно від обраного варіанту, студент має глибокі знання в одній з наступних областей: Електроніка та інтегральні схеми, з акцентом на розробці електронних компонентів і систем. Вбудовані системи і мультимедіа, з акцентом на розробці додатків електронних систем. Може творчо застосовувати, розширити, поглибити і інтегрувати знання різних областей електротехніки. Можна самостійно здобувати знання і технологічний статус, необхідний в процесі вирішення проблем. Вміє знайти, процес і оцінки літератури і технічних керівництв незалежно один від одного. Здатний синтезувати, створити план досліджень і розробки інноваційних рішень для реалістичного завдання (більш складного характеру), а з урахуванням меж системи. Можна критично оцінювати результати досліджень. [-]

Master of Engineering: Energy (Leuven)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2 років September 2019 Бельгія Leuven + 1 більше

[+]

Цілі Випускник може застосовувати методи міркувань до дисципліни (наприклад, взаємодія між компонентами системи електропостачання в якості основи для стабільності, енергії і аналізу пинч в термодинаміки, ринкових сил і інтеграції відновлюваних джерел енергії) і здатний розпізнати і спростувати хибність , [-]

Master of Human Settlements (Leuven)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 рік September 2019 Бельгія Leuven + 1 більше

[+]

Вона має сильну науково-дослідницьку базу, з акцентом на наукової основи дисципліни населених пунктів, центральної ролі, відведеної в космос в якості ресурсу (в міських перетворень), а також як засіб інтеграції. Існує широка мережа випускників і солідною репутацією заохочення активної системи співпраці, що підтримує вибір теми дизайн студія, теми магістерської дисертації і т.д. Цей аналітичний потенціал доповнюється важливим синтетичним умінням зрозуміти, розвивати і виражати інтервенції на різних масштабних рівнях. ... [-]

Master of Materials Engineering (Leuven)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2 років September 2019 Бельгія Leuven + 1 більше

[+]

Дві останні пакети включають в себе промислові інтернатури. Ці теми зазвичай вбудовуються в дослідницькому проекті передових у співпраці з іншими установами та / або промислових підприємств. Вартість навчання Прожектор випускник: усвідомлює важливість матеріалів, інноваційних матеріалів і ролі інженера матеріалів в суспільстві, що змінюється. Подальші дослідження Матеріали знаходяться в центрі нашого якості життя і економічного добробуту, і це буде як і раніше мати місце в доступному для огляду майбутньому, особливо з урахуванням необхідності створення стійкого миру і розумно використовувати наші ресурси. [-]

Master of Mathematical Engineering (Leuven)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 рік September 2019 Бельгія Leuven + 1 більше

[+]

Міжнародний Сильні

Мета полягає в тому, щоб підготувати студентів до міждисциплінарного контексту, тобто розробка рішень технічних проблем в міждисциплінарної середовищі, де математика відіграє важливу роль. Зокрема, в центрі уваги лежить на технічних навичок в контексті управління технологічним процесом, чисельного моделювання, інтелектуального аналізу даних, криптографії та візуалізації. ... [-]


Master of Mechanical Engineering (Leuven)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2 років September 2019 Бельгія Leuven + 1 більше

Машинобудування є дуже широке поле досліджень в області інженерних наук. Вона об'єднує майже всі дисципліни технології. Будь-який пристрій або продукт, який використовується в сучасній, повсякденному житті є результатом триваючого взаємодії між різними основними методами. Коротше кажучи, всі продукти в сучасному суспільстві виникла в результаті злиття різних технічних дисциплін. Машинобудування є кращим інтегратором спеціалізується для реалізації цього. [+]

Машинобудування є дуже широке поле досліджень в області інженерних наук. Вона об'єднує майже всі дисципліни технології.

[-]

Master of Nuclear Engineering (Leuven et al)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2 років September 2019 Бельгія Leuven + 1 більше

[+]

Вартість навчання

Володарі ступеня 4-річного магістра в галузі промислової інженерії і наук (фізики, хімії і т.д.) необхідно здати вступний іспит в розмірі пройденого матеріалу в еквіваленті "Коригування курсів" до максимальному навантаженні 30 ECTS.

глибоке розуміння ядерних фізичних процесів; всеосяжне знання процедур і методів, необхідних для контролю ядерних процесів; компетенції для розробки і підтримки структури для контролю ядерних процесів; [-]

Master of Safety Engineering (Leuven)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 - 2 років September 2019 Бельгія Leuven + 1 більше

[+]

У багатьох країнах існує постійна і зростаюча потреба в вчених і інженерів, які добре обізнані і підготовлених на академічному рівні в області техніки безпеки та управління безпекою. Це пов'язано зі зростаючою складністю процесів промислового виробництва і зростанням числа правил і положень, як в Європі, так і на міжнародному.

Крім того, в деяких країнах (в тому числі Бельгія), компанії за межами певного розміру, що стосуються конкретних ризиків, які необхідні відповідно до законодавства, щоб найняти або навіть найняти сертифікованого консультанта по профілактиці. Цей сертифікат може бути отриманий за допомогою опції попередження магістра наук в області техніки безпеки (Certificaat Preventieadviseur Niveau 1).... [-]


Master of Science in Engineering: Logistics and Traffic

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2 років September 2019 Бельгія Leuven + 1 більше

[+]

Стажування [-]

Master of Urbanism and Strategic Planning (Leuven)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2 років September 2019 Бельгія Leuven + 1 більше

[+]

Крім того, випускники можуть зосередитися на стратегічному проекті в інтегральному шляху. Це включає пошук, відбір та оцінка джерел інформації. Цей аналітичний потенціал доповнюється здатністю до зачаття, розвивати і виражати втручання на різних масштабних рівнях.

Ставлення

Подальші дослідження [-]

магістр техніки: комп'ютерні науки (Leuven)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2 років September 2019 Бельгія Leuven + 1 більше

Ми живемо в цифровому світі. [+]

Ми живемо в цифровому світі.

Що Магістр комп'ютерних наук?

Цей майстер буде навчати Вас, щоб стати експертом в розробці і авансові професійне використання комп'ютерних і програмних систем. В даний час ці системи необхідні практично у всіх сферах нашого суспільства: в промисловості, державному секторі, охорони здоров'я і багатьох соціальних програм для кінцевих користувачів. ... [-]


майстер нанонауки, нанотехнології і наноінженерії (Leuven)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2 років September 2019 Бельгія Leuven + 1 більше

Нанотехнології і nanoenginineering є застосування цієї науки в нових наноматеріалів і nanoconcepts для нових компонентів, систем і продуктів. [+]

Подальші дослідження [-]

майстер хімічного машинобудування (Leuven)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 рік September 2019 Бельгія Leuven + 1 більше

[+]

Що Майстер хімічної інженерії все про?

Студенти також навчитися брати на себе екологічні і питання безпеки до уваги на всіх етапах процесу.

Навіть більше, ніж інші фахівці, вам буде запропоновано вирішити проблеми дуже різноманітний характер. Здатність проникнення в суть процесів на нано-і мікрорівні мають основоположне значення для розробки нових продуктів і / або (мега-масштабу) технологій.... [-]


майстер штучного інтелекту (Leuven)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 рік September 2019 Бельгія Leuven + 1 більше

Досліджуючи справжню природу інтелекту є однією з сьогоднішніх найбільш захоплюючих напрямків досліджень. Прогрес у вивченні когнітивних процесів і моделей, природної мови і сприйняття, людського знання, уявлення і міркування підтверджують це. Однією з ключових завдань досліджень наукової спільноти є розвиток інтелектуального робота. Майстер штучного інтелекту досліджує і спирається на цей виклик, чи не так? [+]

Досліджуючи справжню природу інтелекту є однією з сьогоднішніх найбільш захоплюючих напрямків досліджень. Прогрес у вивченні когнітивних процесів і моделей, природної мови і сприйняття, людського знання, уявлення і міркування підтверджують це. Однією з ключових завдань досліджень наукової спільноти є розвиток інтелектуального робота. Майстер штучного інтелекту досліджує і спирається на цей виклик, чи не так?... [-]


Master

СПЕ-KIC майстер в галузі енергетики (Льовен і ін)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2 років September 2019 Бельгія Leuven + 1 більше

[+]

Що таке "СПЕ-KIC Майстер енергетики" все це означає? Структура

У другій рік, студенти продовжують працювати в напрямку написання магістерської дисертації і відвідувати курси за вибором: загальне, розширення і варіант конкретного.

Комплексний проект також включено. Літня школа включає в себе м'які навички, такі як командоутворення, створення мереж, лідерство, підприємництво та міжкультурної комунікації, все підігрівається цікаві розмови з професіоналами з енергетичної галузі, консалтингових фірм і муніципалітетів.... [-]