Прочитайте офіційний опис

EFMD Equis Accredited

Наш факультет може похвалитися величезними національними та міжнародними мережами в галузі досліджень та освіти. На національному рівні ми маємо міцні зв'язки з діловим світом через регулярні семінари з "капітанами промисловості", як на факультеті - у формі так званих "стипендіатних" зустрічей, так і поза факультетом у співпраці з Vlerick Leuven Gent Management Школа. На міжнародному рівні ми маємо програми обміну студентами з провідними зарубіжними університетами, такими як Університет штату Пенсильванія, Університет Чиказької бізнес-школи та Університет Корнель в США, Університет Британської Колумбії, Університет Королеви, Університет Торонто та Університет Монреаля в Канаді, ІММ Калькутти та Бангалора в Індії, Китайський університет та міський університет у Гонконгу, Сінгапурський університет управління та 65 університетів у Європі.

В останні роки кілька незалежних комісій з візиту визнали високу якість освіти та досліджень на нашому факультеті. У нашій освіті та дослідженні ми намагаємося реагувати на соціальні тенденції, такі як кредитна криза, глобалізація та роль Китаю в нашій глобальній економіці. Керівництво учнями, стабільна висока освіта та ретельне наукове дослідження є нашими трьома основними елементами.

Нарешті, корисно коротко обговорити наше унікальне розташування. Наш факультет розташований у самому центрі історичного центру Льовена, який характеризується більш ніж 575-річною університетською традицією, але повною динамікою, прогресивними митцями та студентами. Наш факультет знаходиться на відстані пішої прогулянки від нового дослідницького парку в Хеверлі, який іноді називають "Силіконовою долиною" Бельгії. Брюссельські інститути, такі як Європейський Союз, ніколи не бувають далеко, буквально і образно. Деякі колеги надають поради європейським департаментам та багато випускників у європейських установах.

Наша місія та цінності

ОПИС МІСІЇ

Основними завданнями факультету економіки та бізнесу є освіта та дослідження.

Навчання FEB спрямовано на підготовку студентів до успішної підприємницької діяльності та кар'єри в корпоративному світі, у державній та міжнародній політиці у сфері державної політики чи в дослідженні. Для досягнення цієї мети FEB пропонує високоякісні науково-дослідні дипломні програми в галузі економіки та бізнесу, а також від бакалавра до кандидата наук.

По-друге, FEB хоче сприяти дослідженню з високим науковим та суспільним впливом та високою популярністю в корпоративному світі.

Прагнення ФЕБ бути провідним навчально-дослідницьким співтовариством у Європі та досягти успіху у різних підрозділах досліджень Школьних господарок, що заслуговує на високий рейтинг серед європейських шкіл економіки та бізнесу.

Для досягнення цих двох найважливіших завдань ФЕБ хоче створити стимулююче середовище для співробітників та студентів, в яких вони почуваються вільними для розвитку своїх інноваційних, етичних та підприємницьких знань у галузі освіти, досліджень та бізнесу, одночасно підкреслюючи роль економічної політики та бізнесу в більшого суспільства та збереження глобальної спрямованості через міжнародні обміни та співпрацю.

FEB VALUES

Проводячи свою місію та бачення, FEB прагне бути:

  • Суворі в тому, що ми навчаємо, що ми досліджуємо, і в навчанні того, що ми досліджуємо.
  • Інноваційні в освіті та підприємництві, а також у нашому прагненні грати на передній план дослідницької спільноти.
  • Колегіальний в нашому стилі менеджменту та до наших відповідних внутрішніх та зовнішніх зацікавлених сторін.
  • Відповідно до нашої відданості перекладати практичні докази на практику на основі доказів, а також сприяти дослідженню з високим ступенем науково-суспільного впливу та високою прозорості в корпоративному світі.
  • Соціально відповідальна у нашій ролі як відкритий центр для обговорення корпоративних, економічних, соціальних та етичних питань з міжнародною та міжкультурною спрямованістю.
  • Відповідно до ідентичності та місії К. Ю. Левена, ФЕП підтримує та заохочує цінності прав людини, соціальної справедливості та поваги до різноманітності окремих осіб, громад та ідей.

ПРИЗНАЙТЕ КУ ЛЮВЕН

Ласкаво просимо в Katholieke Universiteit Leuven, одного з найстаріших університетів Європи. Ми пропонуємо якісну освіту на основі найсучасніших міжнародних наукових досліджень та відмінних, широкомасштабних учбових закладів. Левен - це мальовниче історичне місто, але таке, що галасує життя і живе за студентським ритмом.

Розташований у Бельгії, у самому серці Західної Європи, К. Левен був центром навчання протягом майже шести століть. Сьогодні це найбільший університет Бельгії, заснований в 1425 році одним з найстаріших і найвідоміших університетів Європи. Як провідний європейський дослідницький університет та співзасновник Ліги європейських дослідницьких університетів (LERU), К. Ю. Левен пропонує широкий спектр міжнародних магістерських програм, все це підтримується високоякісними, інноваційними, міждисциплінарними дослідженнями.

З моменту свого заснування К. Л. Левен був заснований у місті, який ділиться своїм ім'ям. Левен - приємне, безпечне і жваве студентське містечко, де багатовікова історія зустрічається з найсучаснішою наукою. Університет також пропонує ступінь програми в кампусах в 11 бельгійських містах, включаючи Брюссель, Гент і Антверпен.

Опис місії

К. В. Левен виконує свою місію, забезпечуючи високоякісні міждисциплінарні дослідження та навчання з католицьким підписом.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • нідерландський

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Магістр наук в області економіки (МЕ) є однорічною магістерською програмою, орієнтованої на студентів з широкими інтересами у соціальних та наукових питаннях, здатних до ... [+]

Магістр наук в області економіки (МЕ) є однорічною магістерською програмою, орієнтованої на студентів з широкими інтересами у соціальних та наукових питаннях, здатних до критичного та творчого мислення.

Що таке "Майстер економіки"?

Програма "Магістр економіки" пропонує студентам, які мають ступінь бакалавра, теоретичну базу, що дозволяє їм надавати обґрунтовані відповіді на соціально-економічні питання. Будучи економістом, ви будете спостерігати за різними гравцями (приватними особами, компаніями, вітчизняними та іноземними урядами) та їх взаємодією у світовій економіці. Ви зможете інтерпретувати загальну економічну ситуацію у більш широкому соціальному та правовому контексті.... [-]

Бельгія Льовен
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Майстер міжнародної економіки та управління бізнесом є індивідуальною програмою для неекономічних випускників. Він пропонує розуміння всіх основних дисциплін з економіки ... [+]

Майстер міжнародної економіки та управління бізнесом є індивідуальною програмою для неекономічних випускників. Він пропонує розуміння всіх основних дисциплін з економіки та управління бізнесом на академічному рівні.

Що означає "Майстер міжнародної економіки та управління бізнесом"?

Майстер з міжнародної економіки та управління бізнесом (MIBEM) є магістерською програмою для власників ступеня в не-бізнес економічної або управлінської дисципліни. Він готується до кар'єри в міжнародному бізнесі через придбання бізнес-економічних знань, знань та навичок управління.... [-]

Бельгія Брюссель
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Це програма англійської мови з 120 ECTS, яка готує студентів до кар'єри в галузі актуарної науки, фінансової інженерії або кількісного управління ризиками в фінансови ... [+]

Назва програми та англійський еквівалент були затверджені Комісією вищої освіти у Фландрії 19 січня 2018 року. Ми очікуємо остаточного схвалення програми фламандським урядом до початку березня 2018 року.

Це програма англійської мови з 120 ECTS, яка готує студентів до кар'єри в галузі актуарної науки, фінансової інженерії або кількісного управління ризиками в фінансових установах.

... [-]
Бельгія Льовен
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

У нашому сучасному суспільстві жодна організація не може функціонувати без інформаційних систем. У програмі "Майстер ділових та інформаційних систем" ви навчаєт ... [+]

У нашому сучасному суспільстві жодна організація не може функціонувати без інформаційних систем. У програмі "Майстер ділових та інформаційних систем" ви навчаєтесь як в управлінні бізнесом, так і в інформаційних системах у міжнародному контексті.

Що означає "Майстер бізнес та системна інженерія"?

Будучи інженером-бізнес-інженером в галузі інжинірингу інформаційних систем, ви як і раніше всебічний бізнес-інженер: ви можете аналізувати та оптимізувати різні бізнес-процеси (маркетинг, продукція, логістика, фінанси тощо). Ви розумієте, як працює компанія, і ви враховуєте економічні, організаційні та людські аспекти бізнесу. Як бізнес-інженер з проектування інформаційних систем, ви також перекладаєте ці елементи бізнес-адміністрування в інформаційні системи, які підтримують процес прийняття рішень. Ви можете розглянути рішення щодо інформаційних технологій на тлі компанії в цілому, прогнозувати їх стратегічні наслідки та виконувати (загальні) обов'язки керівництва.... [-]

Бельгія Льовен
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Програма наголошує на придбанні фундаментальних знань та навичок у галузі спеціалізації, пов'язаної з корпоративним світом, такими як міжнародний бізнес, стратегія та ... [+]

Програма наголошує на придбанні фундаментальних знань та навичок у галузі спеціалізації, пов'язаної з корпоративним світом, такими як міжнародний бізнес, стратегія та інновації, підприємництво, фінансова економіка та маркетинг. Поєднуючи вибір для мажорних і неповнолітніх, ви можете точно налаштувати свій персональний профіль закінчення відповідно до ваших інтересів.

Що означає "Майстер ділової економіки"?... [-]
Бельгія Льовен
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Майстер підвищення кваліфікації в галузі економіки (MASE) є передовою англійською мовою програма, яка приймає учня з початковою економікою ступеня вищої освіти далі в нау ... [+]

Майстер підвищення кваліфікації в галузі економіки (MASE) є передовою англійською мовою програма, яка приймає учня з початковою економікою ступеня вищої освіти далі в науковій галузі економіки.

Що означає "магістр передових технологій в галузі економіки"?

Майстер підвищення кваліфікації в галузі економіки пропонує студентам більш глибокі знання в конкретних областях застосування, надає їм сучасні теоретичні та емпіричні інструменти для аналізу конкретних економічних проблем та ознайомлення їх з сучасними практиками в галузі економіки.... [-]

Бельгія Льовен
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Бізнес-інженер - це міждисциплінарний менеджер, який керує компаніями з кількісної та управлінської точки зору. З цією метою управління та аналітичні навички поєднуються ... [+]

Бізнес-інженер - це міждисциплінарний менеджер, який керує компаніями з кількісної та управлінської точки зору. З цією метою управління та аналітичні навички поєднуються з глибоким розумінням того, як діють бізнесові (технологічні) інноваційні процеси. Така інтеграція дисциплін дає можливість бізнес-інженерам формувати майбутнє компаній та організацій.

Що означає "Майстер бізнес-інженерії"?... [-]
Бельгія Льовен
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Магістр наук в галузі управління інформацією пропонує нетехнічну підготовку з управління інформацією. Основна увага приділяється ефективному та ефективному застосуванню т ... [+]

Магістр наук в галузі управління інформацією пропонує нетехнічну підготовку з управління інформацією. Основна увага приділяється ефективному та ефективному застосуванню та управлінню інформаційними технологіями в різних бізнес-контекстах (наприклад, фінансах, маркетингу, HR, виробництві та логістиці тощо).

Що означає "Майстер інформаційного менеджменту"?

Ця програма пропонує студентам, які мають ступінь бакалавра або магістра, передові нетехнічні тренінги з управління інформацією з акцентом на ефективному та ефективному застосуванні та управлінні інформаційними технологіями в різних бізнес-контекстах (наприклад, фінанси, маркетинг, HR, виробництво та логістика, тощо). Після базової підготовки в галузі технологій програма вивчає конкретні питання управління на більш глибокій основі, зокрема, з метою розвитку навичок, необхідних для аналізу інформаційних потреб, розробки та управління інформаційними системами та вдосконалення ІТ-стратегії як невід'ємної частини загальної бізнес-стратегії. .... [-]

Бельгія Льовен
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

Faculty of Economics and Business, KU Leuven

Address
Naamsestraat 69 box 3500 3000 Leuven Belgium
Льовен, Фландрія, Бельгія
Address
Korte Nieuwstraat 33 2000 Antwerpen BELGIUM
2000 Antwerpen Антверпен, Фландрія, Бельгія
Address
Warmoesberg 26 1000 Brussels BELGIUM
1000 Brussels Брюссель, Бельгія