Evangelische Theologische Faculteit, Leuven

Введення

Прочитайте офіційний опис

Профіль ETF

Євангеліческіе теологічні факультети (ETF) в Левені є унікальною установою для вищої, університетської освіти. Ми знаходимося у найстарішому університеті міста в Бенілюксі, у країні, де протестанти - це лише невелика меншість. У той же час, як одна з небагатьох євангельських установ для вищої освіти в Європі, ETF має вплив, який виходить далеко за межі наших національних кордонів.

Місія

Мета ETF - поглиблення, зміцнення та оснащення міжнародного євангелічного руху на академічному рівні. Саме тому наш факультет є місцем для тих, хто хоче підготувати себе науково, щоб взяти на себе роль у церкві, релігійній освіті, християнських організаціях та поліції місії. Завдяки науковим дослідженням, публікаціям та навчанню протягом життя, ЄФФ сприяє теологічному відображенню євангельського руху в Бельгії, Нідерландах та у всьому світі. Отже, завдання ЕФО полягає в тому, щоб розмістити всю свою діяльність на службі Бога і нашого сусіда.

Бачення

ETF хоче надати людям можливість зайняти місце в Церкві та суспільстві, щоб поширювати добрі новини про Ісуса Христа у світі. Наш підхід - це Біблія , на академічному рівні та культурно збагачуючи .

Біблія

У традиції реформації та у відповідності з всесвітнім євангельським рухом ми вивчаємо Біблію як основне і авторитетне джерело християнського життя та мислення. Увага, яку ми витрачаємо на Святе Письмо, не усуває важливості традиції, розуму та досвіду. Але сприймати Біблію як Слово Боже, підкреслює важливість наукової екзегезії Старого та Нового Завітів. Це також означає, що Біблія отримує центральне місце у нашій освіті, дослідженні та нашому служінні.

Академічний та сучасний

Ми переконані в важливості сучасної та науково обґрунтованої освіти та пропонують визнані ступені на академічному рівні (бакалавр, магістр та доктор наук). В той же час ми стимулюємо духовне утворення у поєднанні з розвитком лідерських навичок.

Міжконфесійний та міжнародний

Люди з цілого ряду країн / континентів та церковних фонів навчаються і працюють у нашому закладі. Ця багатокультурна атмосфера збагачує формування, розширює горизонт і готує наших студентів працювати, жити і вірити спільно в міжкультурний суспільство та церковний контекст.

Левен

ETF знаходиться в Хеверлі, передмісті старого, але життєвого міста Левена століття . Левен - це лише каміння, віддалене від Брюсселя, серця Європи, а також поблизу національного аеропорту. Історія Левена як університетського міста сягає 1425 року, коли університет був заснований. Еразм, Весаліус і Меркатор - це деякі великі уми, які навчалися тут. Будівлі найстарішого університету в Низьких країнах прикрашають практично кожен куточок, і життя міста гуде протягом академічного року завдяки понад 55 000 студентів, які проживають тут. Має сенс, що Левен відомий як студентське місто в Бельгії.

Левен має безліч скарбів: красивий історичний центр міста з перлами, такими як ратуша, побудована в 1439 році або навіть більш стара Велика Бенегінаж. Але також новий музей М, ботанічний сад, чарівні торгові вулиці, ресторани та кафе. Ви знайдете безліч можливостей насолодитися культурою, природою та спортом . У Левені є низка невеликих протестантських євангельських церков. У довколишній місцевості ви знайдете ще більше.

Левень легко проїхати на велосипеді або на громадському транспорті. Сам собі Левен також легко доступний : місто лежить на перетині двох великих автомагістралей, в центрі міста знаходиться залізнична станція, а аеропорт Брюсселя - за 15 км.

Факти та цифри

Євангелічний теологічний факультет у лютому 2015 р., Виражений у деяких числах:

203 учні

  • 80 бакалаврів
  • 71 магістратура (включаючи спеціальну навчальну програму навчання)
  • 52 доктора філософії
  • 19 національностей / країн </ li>

60 співробітників

  • 34 незалежних академічних співробітників (викладач, доцент, професор)
  • 12 допоміжних академічних кадрів (асистент, докторантуру, помічник лікаря-практика)
  • 5 спеціальних академічних співробітників (гостьові викладачі, візит дослідники, старші дослідники)
  • 9 адміністративно-технічного персоналу
  • 11 добровольців, з яких 4 місіонери

Понад 1000 випускників

Більше 100 публікацій у 2014 році

62 доктора наук нагороджені

6 відділень

16 партнерських установ

70 студентів, які живуть на кампусі

Розташування

Льовен

Address
Evangelische Theologische Faculteit
Sint-Jansbergsesteenweg 95-97

3001 Льовен, Фландрія, Бельгія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія