EIT Food

Введення

Прочитайте офіційний опис

Як Інститут знань та інновацій Європейського інституту інновацій та технологій (EIT), EIT Food об'єднує партнерів з провідних підприємств, університетів, дослідницьких центрів та інститутів у 13 країнах Європи та з усієї ланцюга харчової цінності.

EIT Food - це загальноєвропейське партнерство з підходом, орієнтованим на споживача, з метою розширення можливостей новаторів, підприємців та студентів для розробки світових рішень для вирішення суспільних проблем, прискорення інновацій, створення робочих місць та підвищення конкурентоспроможності Європи.

Метою партнерства є розробка висококваліфікованого сектора харчових продуктів, який співпрацює з споживачами для надання продуктів, послуг та нових технологій, які забезпечують здоровий спосіб життя для всіх європейських громадян.

Будучи однією з найбільших ініціатив у сфері продуктів харчування у всьому світі. EIT Food прагне Європі вести глобальну революцію у сфері інновацій та виробництва продуктів харчування. EIT Food полягає у переробці способу виробництва, доставки, споживання та переробки нашої їжі та створення надійного та ефективного харчового сектора, який підтримує стійку та циркулярну біоекономіку.

Наш споживчий-центристський підхід

EIT Food об'єднує стовпи трикутника знань - інновації, освіту, створення бізнесу - з підходом до споживачів, який надає європейським громадянам можливість стати справжніми агентствами.
EIT Food буде залучати споживачів до процесу змін, покращити харчування та зробити харчову систему більш ресурсозберігаючими, надійними, прозорими та довіреними.
EIT Food адресиє і об'єднує провідних ділових компаній та підприємців, дослідників та новаторів, студентів, науковців та кожного європейського громадянина, щоб розробити рішення світового рівня для вирішення суспільних проблем та створити надійний та ефективний сектор харчової продукції.

EIT Food має шість стратегічних цілей:

  1. Подолати низьку довіру споживачів Продовольча підтримка європейських громадян у процесі переходу до розумної системи харчування, яка є всеосяжною та обнадійливою.
  2. Створюйте споживчі цінні продукти для здорового харчування. EIT Food дозволяє індивідуально робити інформовані та доступні особисті вибори для харчування.
  3. Створіть споживчу орієнтовану систему, пов'язану з харчовими продуктами. Компанія EIT Food розвиває цифрову мережу харчування з споживачами та галуззю як рівноправних партнерів.
  4. Підвищення стійкості за рахунок управління ресурсами EIT Food розробляє рішення, спрямовані на перетворення традиційної моделі "виробництва-використання-розпорядження" в кругову біо-економіку.
  5. Навчіть займатися, інноваційно розвивати та розвивати навички EIT Food " EIT Food " для більш ніж 10 000 студентів, підприємців та професіоналів за допомогою програми підвищення кваліфікації.
  6. Каталізуючи ділове підприємництво та інновації, EIT Food сприяє інноваціям на всіх етапах створення бізнесу.

Вона спрямована на підвищення кваліфікації та підприємницького духу в секторі та розблокування потенціалу малих та середніх підприємств (МСП), які прискорять інновації, створюють робочі місця, вигідні підприємствам та підвищують конкурентоспроможність Європи.

Це буде досягнуто за допомогою:

  • Розвиток нових талантів: освітні програми EIT Food будуть залучати та залучати нові таланти завдяки інноваційному змісту курсу, який призначений для подолання "силосу" знань та навичок у конкретних галузях харчової системи. EIT Food представить нові методи навчання, інструменти для підприємницької діяльності та ділову практику, що дає змогу студентам, професіоналам та керівникам усіх етапів кар'єри стати підприємцями в європейському харчовому секторі.
  • Підтримка створення та прискорення бізнесу: EIT Food підвищить конкурентоспроможність харчового сектору ЄС та забезпечить, щоб Європа залишалася першим глобальним експортером продуктів харчування та напоїв. EIT Food активно підтримуватиме підприємців у перетворенні своїх ідей в бізнес через весь початок циклу та чітко визначаючи свій ринок. Це буде генерувати майбутніх чемпіонів у галузі харчової промисловості, які виконають свої амбіції щодо покращення харчування, досягнення продовольчої безпеки та просування ресурсозберігаючих харчових систем.
  • Створюйте споживчі продукти харчування для здорового харчування: EIT Food розроблятиме інноваційні інструменти та технології, які підтримують персоналізовані профілі дієти, а також здатність самостійно оцінювати вплив індивідуальних дієт через неінвазивну домашню діагностику, мобільні пристрої та індивідуальне онлайн-тренінгування. Це допоможе зменшити поточний розрив між намірами людей та реальною поведінкою щодо здорової їжі та призведе до поліпшення здоров'я людей у ​​всій Європі.

Протягом перших 7 років партнери інвестують близько 1200 мільйонів євро, що відповідатимуть 400 мільйонам євро, що фінансуються EIT. Крім того, передбачається залучення значного фінансування з інших джерел інвестицій приватного та державного секторів, збільшивши інвестиції, зроблені ЄІТ.

Розташування

Льовен

EIT Food

Address
Ubicenter A Philipssite 5 box 34
Leuven (3001 Heverlee)

3001 Льовен, Фландрія, Бельгія
Телефон
+32 (0) 16 170 000

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія