Management Development Centre International

Введення

Прочитайте офіційний опис

МПІА працює в Сполученому Королівстві, Близького Сходу і Африки, матеріально-технічне забезпечення, управління та маркетингову підтримку для аспірантів академічних програм від імені ряду університетів Сполученого Королівства.

Компанія Бахрейн також надає програми з розвитку керівників і індивідуальні програми.

За тридцять років надання виконавчих програм МПІА допомогла два з половиною тисяч фахівців, засновані в Перській затоці для підвищення їхньої кар'єри з академічної кваліфікації, визнаних у всьому світі, і допомогла впровадити новітні бізнес-мислення і навички в Перській затоці.

Ключовим елементом програм МПІА є те, що на основі Великобританії лектори летіти в Перській затоці, щоб поставити їх модулі, що дозволяють місцевим фахівцям продовжувати їх осіб, які здійснюють догляд під час навчання за Майстри докторантури.

Виконавчий розвитку (Masterclass) і індивідуальні програми з МПІА включають останню академічного мислення і його застосування до організаційної діяльності, і був розроблений, щоб відобразити специфічну культуру приймаючої країни. Програми поставляються для багатьох громадських, приватних і не для отримання прибутку дисциплін, підходить для всіх типів організацій і спеціально призначених для амбітних менеджерів і керівників.

Програми навчання розвивати знання і навички бази сучасних керівників і менеджерів і допомогти студентам застосовувати ідеї і концепції до реальних організаційних питань, проблем і бачення. Програми поставляються дуже досвідченою командою британських громадян, всі з яких мають значний досвід в світі Executive Education в різних національних умовах. Інші послуги надають по МПІА включають в себе: навчальні консультації, управління іспит, консультації з питань управління.

історія

На початку 1990-х МПІА створила базу в Бахрейні, щоб обслужити потреби великих саудівських нафтохімічних і нафтових компаній. Згодом ці програми були запропоновані для зрілих студентів з інших країн Перської затоки з його Бахрейн бази і Саудівська Аравія, ОАЕ, Катар і Оман супутникових офісів. Більше 2500 зрілих керівників скористалися послугами, наданими МПІА.

Компанія має і Міністерство торгівлі і Міністерство освіти реєстрацій в Королівстві Бахрейн як представництва материнської компанії в Сполученому Королівстві.

королеви премії

Щороку Її Величність Королева Єлизавета присуджує їй визнання в знак вдячності за виконану роботу за кордоном Сполученим Королівством організаціями в експортному секторі. МПІА і її материнська компанія DA Group були удостоєні цієї честі, і співробітники компанії були запрошені на офіційний прийом в Букінгемському палаці. Нагорода була вручена компанії по Rt Hon. Тоні Блер - прем'єр-міністр.

виконавчий модель "Модель", це термін, що відноситься до часу служив способу доставки програм для аспірантів університетів Великобританії, на неповний робочий день для зайнятих керівників. Вона забезпечує місцевий виконавчий студент з такою ж досвід навчання, як вони будуть користуватися на аналогічних програм неповний робочий день, на території університетського містечка.

В цілому студенти зрілі керівники зазвичай зі значним досвідом роботи в промисловості. Середній вік нинішніх студентів МПІА 35 і більшість з них мають більше 8 років відповідного досвіду.

Університет партнер забезпечує однакові академічні компоненти програми, в тому числі навчання, які студенти користуються на території кампуса. МПІА забезпечує локальну підтримку для університету і студентів.

Розвиток Центру управління International Ltd є Великобританія зареєстрована компанія. Компанія є частиною групи Durham Associates, заснованої на Old Coach House, Замок Eden, графство Дарем. Голова Групи є всесвітньо відомий вчений і управління автор Професор Geoff Lancaster.

МПІА управляється радою директорів, що базуються в Сполученому Королівстві. Керуючий директор Роберт Ф. Райс, яка тримає Bahrain ординатуру і жив і працював на Близькому Сході і в Африці протягом приблизно 35 років. У 2009 році він був визначений як один з лідерів в галузі освіти для керівників в країнах MENA близькосхідним Economic Digest МПІА спирається на інформаційні технології та людський інтерфейс для досягнення її високого рівня підтримки студентів і забезпечувати підтримку діючих процедур університету.

Студенти і їх спонсорським організаціям оцінити виконавчу модель доставки по ряду причин, зокрема:

  • Зайняті керівники не будуть видалені з їх роботи протягом тривалих періодів
  • Студенти не мають ніяких труднощів в акліматизації до зарубіжної культури
  • Програми інтеграції Студентське життя і досвід роботи з останніми академічного мислення
  • Організації вигоду від студентів, які застосовують свої знання в робочому середовищі на основі ітераційної
  • знань студентів посилюється шляхом додавання нових академічних знань в їх існуючий досвід - важлива концепція освіти сама по собі
  • Весь пакет матеріалів, включаючи доставляється студенту в Бахрейні, це випускати їх, наприклад, від втрати часу знаходження текст книги
  • Крім того, плата за програму дзеркало збори в Великобританії, але без дорогого житла, добові і дорожні витрати.
  • Організації розуміють збереження своїх співробітників протягом періоду дослідження і часто вигоди від негайного застосування нового мислення

Розташування

Манама

Address
Suite 705/6 7th Floor, Entrance 3 Manama Centre, Government Avenue,
P.O. Box: 26305 Манама, Управління столиці, Бахрейн
Телефон
+973 17216002

Мускат

Gulf College

Address
Gulf College, Al Wadi Al Kabir,
Postal Code 117 Мускат, Мускатне губернаторство, Оман
Телефон
+968 24607625

Дарем

Address
UK Headoffice The Old Brewery Castle Eden
TS27 4SU Дарем, Англія, Великобританія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: