Ahlia University Bahrain

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про університет Ахлі

У університеті Ahlia ми пишаємося своєю зростаючою репутацією постачальника якісної вищої освіти в Королівстві Бахрейн і в ширшому регіоні Перської затоки. Висока якість освіти в Університеті Ахліа лежить в основі всього, що ми робимо, і перегляди Агентства з забезпечення якості продовжують визнавати якість нашого викладання та навчання.117209_pexels-photo-1370296.jpeg

Навіщо навчатися в АС

Викладання та навчання вищої якості

Ми не тільки віримо, що ми маємо вищу якість викладання та навчання в Бахрейні, агентство з контролю якості постійно переглядає наші програми і повідомляє, що ми є найвищим приватним університетом в Бахрейні.

2. Наші міжнародні дослідження

Наші вчені та аспіранти постійно проводять дослідження. Опубліковані в сотнях міжнародних журналів, дослідження проводилися за такими різноманітними темами, як «Жінки і політика військового протистояння» і «Розбудова спроможності до знань для сталого розвитку в арабському світі».

3. Дивовижне розташування

Синє небо, красиві пейзажі, будь-який вид спорту, гоночний ланцюг Формули, відкрита і різноманітна культура, великі магазини, центральна Європа і Азія і найдивовижніші заходи сонця; що ще ви могли б попросити.

4. Широкий спектр програм

З п'ятьма коледжами, які пропонують аспірантуру та MBA, для отримання студентських програм у різних дисциплінах, від бухгалтерського обліку до дизайну інтер'єрів та фізіотерапії, є щось, що відповідає вашим уподобанням у АС.

5. Неймовірні можливості кар'єри

Наші випускники дуже затребувані державним і приватним секторами як на міжнародному, так і на регіональному рівнях. Наша провідна програма стажування дозволяє кожному студентові отримати досвід перших рук у світі праці перед закінченням навчання, допомагаючи їм краще підготуватися до роботи після закінчення навчання.

6. Кращі ресурси та засоби

Серед багатьох ресурсів і засобів, доступних нашим студентам; наша бібліотека надає вам доступ до 2,5 мільйонів електронних журналів, 40 000 електронних книг та 8000 друкованих книг, наші лабораторії дозволяють вам навчитися і практикувати технічні навички, необхідні для наших інженерних програм, і наше партнерство з університетською лікарнею короля Хамад дає нашим студентам фізіотерапії перших - досвід роботи.

7. Інвестиції в наш новий кампус

У 2017 році ми відкриємо перший етап нашого нового, сучасного кампусу. Розташування, на прекрасному острові в північній частині Бахрейна, доступне за допомогою власної доріжки, забезпечить найкращі можливості, технології та навчальні ресурси, доступні в Бахрейні.

8. Наше розмаїття студентів

В АС ми вважаємо, що всі студенти незалежно від кольору, раси, релігії, фізичної або навчальної інвалідності мають право на кращу освіту, яку ми можемо надати. У АС ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб всі наші студенти мали однакове ставлення та повагу.

9. Наша міжнародна культура

Навчання та обмін знаннями в усьому світі є критичним для майбутнього. В АС ми постійно розвиваємо наші міжнародні партнерства, надаючи місцевим і регіональним студентам можливості для навчання за кордоном, а також вітаючи іноземних студентів до нашого кампусу в Бахрейні. У поєднанні з нашими факультетами з 34 різних країн, які мають повноваження від деяких з кращих університетів світу, це партнерство гарантує, що ми продовжуватимемо працювати з нашими студентами, щоб підготувати їх до світового ринку.

10. Сім'я Ахіла

Ахла означає «сім'я» на арабській мові. У АС зв'язки між викладачами, студентами та адміністративним персоналом означають, що нас багато хто називає близькою родиною. Ми дбаємо про наших студентів і співробітників і невтомно працюємо, щоб гарантувати, що незалежно від Вашої участі в АС, ми зробимо Ваш досвід найкращим чином.

Бачення та місія

Наше бачення

Університет Ахлі прагне стати видатним регіональним і міжнародним академічним інститутом, просуваючи найвищий рівень доброчесності у досягненні досконалості в освіті та наукових дослідженнях і в широкому спектрі високоякісних професійних послуг для громади.

Наше завдання

Як провідна установа вищої освіти, Місія університету Ахлі має на меті просунути межі людського знання і підвищити соціальний і життєвий рівень суспільства. На підтримку цієї місії Університет прагне:

 • Створення випускників, які відрізняються своєю професійною компетентністю, гуманістичним світоглядом і безкомпромісною етикою.
 • Забезпечення можливостей та підтримки персоналу для проведення інноваційних досліджень.
 • Створення університету Ахлі як визнаного центру передового досвіду в певних галузях знань.
 • Робота у партнерстві з місцевими та регіональними громадами для підтримки соціальних та економічних потреб.

Наші стратегічні ініціативи та основні цінності

Ахлія має структуру з десяти стратегічних ініціатив, які служать основою для виконання нашого бачення і місії. Важливими для нашого бачення, місії та стратегії є наші основні цінності, що охоплюють

 • Академічна досконалість
 • Освітня можливість
 • Особисте зростання
 • Соціальна відповідальність
 • Повага
 • Високі етичні та моральні стандарти
 • Цілісність
 • Підтримка досліджень і розробок
 • Прозорість
 • Надання послуг найвищої якості

Розташування

Манама

Address
Exhibitions Avenue
Манама, Управління столиці, Бахрейн

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія