BRAC University

Введення

Прочитайте офіційний опис

заголовок

ШЛЮБ УНІВЕРСИТЕТ

ШЛЮБ університет (BRACU) був створений в 2001 році. З цього випливає гуманітарний підхід до освіти, який плекає свіжі ідеї і дає новий імпульс до галузі вищої освіти. Це забезпечує високу якість освіти і спрямована на задоволення потреб сучасності. Грунтуючись на досвіді Брач ​​про знаходити власні шляхи розв'язання проблем, пов'язаних з крайньою убогістю, BRACU сподівається прищепити своїм студентам зобов'язання працювати в напрямку національного розвитку і прогресу. Засобом навчання і експертизи в ШЛЮБ Університеті є англійська. BRACU акредитована комісією університету грантів (UGC) і затверджуються Міністерством освіти, уряду Бангладеш.

фільм

МІСІЯ

Місія ШЛЮБ університету полягає в сприянні процесу національного розвитку шляхом створення центру передового досвіду в галузі вищої освіти, що відповідає потребам суспільства, і здатні розвивати творчі лідери. Вона активно сприяє навчанню та створенню знань.

фільм

ЗАВДАННЯ

Метою університету є забезпечення прекрасну освіту на широкій основі з акцентом на підвищення кваліфікації для студентів, щоб озброїти їх знаннями та навичками, необхідними для керівництва країною в своєму прагненні до розвитку. Поряд з цим, університет надає середовище для розвитку факультету для забезпечення динамічного середовища навчання. Факультет буде забезпечуватися з навколишнім середовищем, в якій вони можуть додатково свої педагогічні здібності навчання і сприяти створенню нових знань шляхом розробки і застосування їх дослідницьких навичок.

фільм

Розташування

Дака

Address
66 Mohakhali

1212 Дака, Дивізія Дака, Бангладеш