Mente Argentina

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в Буенос-Айресі, Аргентина Мент є організація, створена для забезпечення можливості для міжнародної освіти та вищої якості особисту підтримку для іноземних студентів через динамічні, індивідуальні програми занурення. Ми прагнемо надати інноваційні програми, яка дозволяє студентам користуватися Аргентина в унікальному і по-іншому, і в той же час, полегшуючи успішності і просування глобальної компетентності і особистісний ріст.

Сьогодні, Менте Аргентина є організація лідером в Навчання за кордоном, іспанська, стажування та волонтерські програми в Аргентині.

Будь то вивчення протягом семестру, переслідуючи головну ступінь, стажування з аргентинською організації або участі у веселій короткого курсу, програми Менте Аргентини призначені для студентів, які хочуть випробувати Аргентину від місцевої перспективи. Дослідіть Аргентина, робити те, що вам подобається найбільше, і встати на це незабутня подорож з Mente Аргентини!

Чому Менте Аргентина?

Мент Аргентина визнана провідним і найбільшим в організації навчання за кордоном, іспанська, стажування та волонтерські програми в Аргентині. В якості ведучого організації в Аргентині, Менте Аргентина розробила різні способи підтримки міжнародних студентів, як вони проводять багато проблем - наукових, фінансових та культурних - вступу до Аргентини, щоб вивчити досвід, вчитися і рости.

З Mente Аргентини, ви можете зосередитися на будучи студентом, поліпшити свої навички іспанської мови, отримати глобальну компетенції, і насолоджуватися динамічного світового місто. Наші студенти не тільки свідками іншу культуру, але й активно випробовувати і брати участь в аргентинській способу життя на основі підходу, занурення на основі.

Тут, у Mente, ми любимо Аргентина та надання міжнародним досвідом освіти студентів з усього світу. Ця пристрасть безпосередньо переводиться в наших програмах і унікальних послуг, ми постачаємо. Як ми пропонуємо програми виключно в Аргентині, у нас є багато спеціалізованих місцевих знань ми в захваті від спільного з нашими учасниками.

Вибравши Менте Аргентина, у вас є справжнє місцевого партнера для позитивного і корисний досвід в Буенос-Айресі, Аргентина.

Розташування

Буенос-Айрес

Address
Mente Argentina
Av. Santa Fe 3192 4"B"

Буенос-Айрес, Буенос-Айрес, Аргентина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія