University of Applied Arts Vienna

Введення

Прочитайте офіційний опис

Як провідний центр передового досвіду в галузі мистецтва та досліджень, Angewandte визнана на національному та міжнародному рівнях.

 • Проекти та події найвищої якості розробляються у всіх мистецьких та науково-дослідних дисциплінах Angewandte. Angewandte займає провідне місце в австрійському мистецтві та культурі.
 • У галузі мистецьких досліджень Ангевандта відіграє ключову роль в Австрії, а також здобула велике визнання в міжнародному масштабі. Постійний успіх заявок, зроблених від університету до Австрійської програми наукових фондів (FWF) для досліджень на основі мистецтв (PEEK), свідчить про високий рівень його досягнень.
 • Видатні міжнародні митці та науковці у всіх галузях Анжеванди надають істотний імпульс у розвитку їхніх окремих дисциплін і поза межами їхніх дисциплін - будь то у своїх художніх творах, у своїх публікаціях, у виставковій організації, на арт-ринку , у творчих галузях чи через їхню медіа-присутність.
 • Angewandte має в своєму розпорядженні густо сплетену та структурно добре налагоджену мережу всесвітньо відомих установ та експертів, що надає численні можливості для співпраці національним та міжнародним партнерам та зацікавленим сторонам.


Своїми діями Ангевандта надає ефективні імпульси у формуванні суспільства.

 • Трансдисциплінарно задумані проекти, очолювані Angewandte, користуються репутацією регулярно надаючи відповідні імпульси та внески в процеси соціального розвитку.
 • Випускники Ангевандти, як професійно успішні, інноваційні, критично налаштовані, відповідальні та трансгресійно мислячі особистості, можуть відігравати формуючу роль у формуванні мистецького світу, творчих індустрій та за його межами.
 • Як головний центр подій та виставок, Angewandte користується майбутнім архітектурним оновленням та розширенням, що збільшує його потенціал безпосередньо передавати відповідні мистецькі та наукові знання різним цільовим групам у суспільстві.
 • Відповідні дискурси в політиці культури та освіти активно розробляються та формуються завдяки внескам від Angewandte.


Angewandte вносить ключовий внесок у зміцнення Австрії як інноваційного центру.

 • Міжпредметно поєднуючи власний власний досвід з відповідними науково-дослідними партнерами, Angewandte сприяє різноманітній сукупності проектів для досягнення інноваційних та соціально-політичних цілей.
 • Випускники, учасники креативних галузей (наприклад, новостворений або орієнтований на інновації малий та середній бізнес), партнери по співпраці та інші зацікавлені сторони використовують знання, підтримуючи експертизу та послуги, пропоновані Angewandte (наприклад, для отримання фінансування з грантів ЄС ).
 • Таким чином, Angewandte виконує функцію мосту між національними та міжнародними дійовими особами, завдяки чому ця функція одночасно забезпечує його стійке закріплення у відповідних сферах практики.


У Angewandte різниця - змістовна, методична, культурна - сприймається як виклик та можливість для залучення до конструктивно-критичної взаємодії.

 • Підтримуючи основні цілі Angewandte в курсі сучасного світу, творчі ідеї та енергія візуального та медіа-мистецтва, дизайну, архітектури, естетики, історії мистецтва та природничих та культурних наук приводяться у яскраву та шанобливу взаємодію. Таким чином, можна підтримувати складний баланс між естетично-мистецькими вимогами та орієнтованими на результат очікуванням.
 • Взаємодія різних творчих поглядів породжує інклюзивні методи підходу, що забезпечують відповідальну та добре усвідомлену взаємодію із соціополітично чи ідеологічно нав'язаними питаннями.

Розташування

Innere Stadt

University of Applied Arts Vienna

Address
Oskar Kokoschka Platz 2
1010 Innere Stadt, Відень, Австрія
Телефон
+43 1 71133