Fachhochschule Salzburg University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Зальцбургський університет прикладних наук

У Зальцбургському університеті прикладних наук 2700 студентів проходять підготовку з дисциплін інженерії , бізнесу та соціальних наук, що включають туризм, управління бізнесом та соціальну роботу, дизайн, медіа

Ми співпрацюємо з партнерськими установами в Європі, Америці, Азії та Австралії в міжнародних проектах, а також у факультетському та студентському обміні. Крім навчання, студенти можуть створювати мережі для подальшої професійної кар'єри в Зальцбурзькому університеті прикладних наук. Всі наші аудиторії та лабораторії забезпечують сучасне сучасне обладнання. Наші локації - кампус Урштайн, кампус Кучль, лікарня Зальцбурзького університету та лікарня Кардинал Шварценберг - розташовані в одному з найкрасивіших районів світу.

Висока компетентність у дослідженні

Зальцбургський університет прикладних наук зосереджений на прикладних дослідженнях, зокрема в інформаційних технологіях, бізнесі

Інноваційні та міждисциплінарні навчальні програми

Ми надаємо унікальні навчальні програми, які інтегрують технології, зміст, мистецтво та бізнес-аспекти. Специфічні домени знання доповнюються соціальними навичками.

Відмінні індустріальні контакти

Ми маємо тісні зв'язки з провідними регіональними та міжнародними компаніями. Професійні місця та досвід проекту є центральною частиною наших досліджень. Зальцбурзький університет прикладних наук тісно співпрацює з компаніями. Величезний відсоток наших викладачів також активно працює у бізнесі.

Розвинена інфраструктура

Сучасне лабораторне обладнання забезпечує ідеальне середовище для творчих розумів і підтримує найбільш передові методики навчання. До обох містечок можна дістатися на місцевих поїздах або автобусах. Мальовничий центр міста Зальцбург знаходиться всього за декілька хвилин їзди від готелю. Ми також маємо житло в наших місцях.

Програми

Бакалаврські програми

Технологія лісових продуктів

Магістерські програми

Прикладна обробка зображень і сигналів | Технологія лісових продуктів

Короткі факти

  • Заснована в: 1995
  • Кількість програм: 18 Бакалавр, 12 магістр
  • Кількість студентів: 2.673
  • Кількість викладацького та науково-дослідного складу: 1.273

Розташування

Зальцбург

Address
Puch/Urstein Campus:
Campus Urstein Süd 1

A-5412 Зальцбург, Зальцбург, Австрія

Зальцбург

Address
Kuchl Campus:
Campus Kuchl, Markt 136a

A-5431 Зальцбург, Зальцбург, Австрія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія