Webster Vienna Private University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Вебстера зі своїм домашнім містечком у Сент-Луїсі - це всесвітня установа, яка прагне забезпечити високоякісний досвід навчання, який перетворює студентів на глобальне громадянство та індивідуальну майстерність. Заснований у 1915 році, Вебстер пропонує програми для студентів, аспірантів та ступеня МВА, а також глобальну мережу з понад 100 кампусів у 8 країнах (Австрія, Китай, Гана, Греція, Швейцарія, Таїланд, Нідерланди, США) на 4 континенти. Його студентське населення, що становить понад 20 000 осіб, становить майже 150 національностей. Вебстер - один з найрізноманітніших і глобальних університетів у світі.


Кампус Webster Vienna Private University (WVPU) був заснований в 1981 році. Webster Vienna - єдиний університет, що має акредитацію з двома особами в Австрії, з акредитацією Комісії з вищих навчальних закладів США та з акредитацією приватного університету від Міністерства освіти Австрії. WVPU пропонує програми бакалавра та магістра в бізнесі

Основні цінності Webster Vienna включають в себе досконалість у викладанні, поєднання теорії та практики, малий розмір класу (максимум 25 учнів) та виховання студентів як незалежних учнів, які готуються брати участь у міжнародному суспільстві, яке все більше розвивається.

Акредитація
- Університет Вебстера акредитований у США комісією з вищого навчання. Акредитація, яка вперше була присуджена в 1925 році, включає ступінь бакалаврату та аспірантури у всіх місцях по всьому світу, де університет пропонує програми.
- з 2001 року Федеральним міністерством науки та досліджень Австрії (bm: wf) як Австрійський приватний університет.
- з 2008 року акредитація ACBSP (Асоціації колегіальних шкіл та програм бізнесу) для бізнес-програм Вебстера
- Член EFMD (Європейський фонд розвитку менеджменту) та AACSB (Американська асамблея колегіальних шкіл бізнесу)

Розташування

Відень

Address
Webster Vienna Private University
Palais Wenkheim
Praterstrasse 23
A-1020 Vienna
Austria

1020 Відень, Відень, Австрія