WU - Vienna University of Economics and Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про ВС

WU - відомий державний університет бізнесу та економіки у Відні, Австрія. WU має міжнародний світогляд і активно працює над тим, щоб дотримуватися своєї соціальної відповідальності як навчального закладу для лідерів завтрашнього дня.

Що встановлює WU Apart

Якщо ви вирішите навчатись у ВУ, ви отримаєте не лише академічно всебічну освіту, а й кваліфікацію та підготовку, необхідну для того, щоб взяти на себе відповідальність у бізнесі та суспільстві. Студенти ВУ здобувають різноманітний набір навичок, необхідних для вирішення економічних, соціальних, правових та екологічних проблем сучасності.

3 Акредитації: EQUIS, AACSB та AMBA

Високі стандарти WU підтверджуються його потрійною міжнародною акредитацією EQUIS, AACSB та AMBA, трьома провідними міжнародними постачальниками акредитації для бізнесу та економічних університетів. Менше ніж 1% університетів у всьому світі можуть претендувати на потрійну акредитацію EQUIS, AACSB та AMBA, трьох найповажніших агентств з акредитації. WU - один із лише шести університетів німецькомовного світу, який належить до цієї ексклюзивної групи шкіл.

134731_BBE-Programm-Kern.jpg

© Раймо Руді Румплер

Відмінне науково-дослідне навчання

ВУ є домом для дослідників, які належать до найкращих у своїх дисциплінах. Наші студенти також виграють від науково-дослідної діяльності ВС, оскільки курси, викладені в ВУ, базуються на найновіших результатах досліджень, щоб гарантувати, що знання та вміння, яких навчає ВУ, є сучасними та сучасними.

WU підтримує інновації

Інновації мають давню традицію в WU. WU - це університет, який не тільки визнає сучасні тенденції, але і сприймає їх на початку. Останніми новинками у ВС є створення Науково-дослідного інституту криптоекономіки. Цей новий напрямок досліджень зосереджений на блокчейн-технологіях, оцифровці та майбутньому Інтернету.

100 країн: міжнародне середовище

Відень приваблює високо міжнародний студентський корпус, а в ВУ проживає 23 000 студентів з понад 100 країн. WU також може похвалитися висококласним міжнародним факультетом. Як студент, ви користуєтесь всебічним досвідом, який набули наші викладачі в престижних університетах у всьому світі. Все це сприяє високому міжнародному середовищу, яке може запропонувати WU.

134732_DSC03359_Andi_Kapounek.jpg

© Раймо Руді Румплер

250 університетів-партнерів: глобальна мережа

Вам цікаво провести семестр за кордоном, скажімо, в Лондоні чи Шанхаї? Мережа WU з близько 240 університетів-партнерів по всьому світу пропонує студентам нашого бакалавра обміну можливостями в найвідоміших європейських університетах, таких як Копенгагенська бізнес-школа або Університет Бокконі, а також у гучних школах Азії, Австралії та Північної та Південної Америки.

134729_RaimoRudiRumpler-1440.jpg

© Раймо Руді Румплер

Кар'єрна підтримка

Центр кар'єри ZBP WU надає консультативні та допоміжні послуги студентам, щоб допомогти їм знайти привабливу роботу та підтримати їх кар’єрний розвиток ще до їх закінчення. Щорічно Центр кар’єри публікує понад 2000 оголошень про роботу. Він служить надійною контактною точкою, яка допоможе вам зробити ваш перший крок до кар'єри мрії. Зі створенням Центру підприємництва WU останнім часом WU робить особливий акцент на стартапах та привабливих кар’єрних можливостях, доступних підприємцям. Створення центру наочно демонструє, що WU визнає інновації та підприємницьке мислення ключовими навичками майбутнього. Центр підприємництва ВУ є центром університету для всіх студентів, зацікавлених у відкритті власної справи.

Довгостроковий зв'язок

Випускники є важливою частиною спільноти ВС. Через міжнародну мережу з центрами по всьому світу, проведення мережних заходів, панельних дискусій та прямої лінії до вашого альма-матер - випускники залишаються на зв’язку з ВС на все життя.

134730_RaimoRudiRumpler-6240_Studentlife.jpg

© Раймо Руді Румплер

Розташування

Відень

WU (Vienna University of Economics and Business)

Address
WU Vienna University of Economics and Business
Welthandelsplatz 1
1020 Vienna

1020 Відень, Відень, Австрія
Веб-сайт
Телефон
+43 1 313360

Акредитації