WU - Vienna University of Economics and Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Стратегічний розвиток, інтернаціоналізація, підключення до бізнес-спільноти, а також управління якістю є особливо важливими критеріями в цьому процесі.

Всі програми MBA WU Executive в Академії є AMBA акредитовані, а це означає, що вони відповідають найвищим міжнародним стандартам. AMBA (Асоціація МВА), заснована в Лондоні в 1967 році, є друк гарантії якості присуджується обраних програм післявузівської по всьому світу.

Мережа WU в більш ніж 240 університетів-партнерів є одним з найбільших таких мереж по всьому світу. В якості одного з провідних бізнес університетів в німецько-говорить світі, WU також є членом відомих і шанованих асоціацій, таких як CEMS (Глобальний альянс в області управління освіти), PIM (Партнерство в галузі міжнародного менеджменту), GBSN (Глобальна бізнес-школи мережа), яка спрямована на сприяння управління освіти в країнах, що розвиваються, і THEMIS (Міжнародна юридична мережа передового досвіду).

Campus WU

Campus WU відкритий в зимовий семестр 2013/14. Він був розроблений досить відомими міжнародними архітекторами і завоював безліч призів і нагород. З близько 100 000 м2 житлової площі, він пропонує багато місця для спілкування, обговорення та обміну ідеями, вчитися, вчити, проводити дослідження, вивчення, розслабитися і відпочити. Campus WU, розташований між торгово-виставкового комплексу Messe Wien і красивий парк Пратер, просторий містечко з кількома будівельними комплексами. Це зручно дістатися на громадському транспорті і має прямий доступ до Пратер парку.

яскравий Відень

Окрім чудової, практично орієнтованої освіти, що навчаються в WU також означає, що ви отримаєте, щоб користуватися перевагами життя у Відні, розташованих в самому серці Європи. Це динамічний місто має багато, щоб запропонувати студентам WU, які хочуть вивчити життя за межами школи: від лекцій всесвітньо відомих експертів і панельних дискусій із зазначеними учасниками ярмарків і виставок, кампусу партій і концертів, Відень є все. На додаток до своїх популярним, всесвітньо відомих пам'яток, місто також має велику лінійку культурних і розважальних заходів. Господар світового класу музеїв, театрів, а також знаменитий Віденська державна опера буде звернутися до культурних ентузіастів. Численні парки і зелені насадження, такі як Дунайського острова і Пратер парку є ідеальним місцем, щоб розслабитися і насолоджуватися природою. WU легко дістатися на громадському транспорті, і розташований всього в декількох хвилинах ходьби від історичного центру міста Відня і сучасних торгових центрів, які не залишають бажати нічого кращого. Є також багато кафе, барів і ресторанів на Campus WU і в безпосередній близькості від нього.

Розташування

Відень

WU (Vienna University of Economics and Business)

Address
WU Vienna University of Economics and Business
Welthandelsplatz 1
1020 Vienna

1020 Відень, Відень, Австрія
Веб-сайт
Телефон
+43 1 313360

Акредитації

EFMD Equis Accredited