WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Віденський університет економіки та WU Executive Academy - WU Executive Academy - провідний діловий університет Європи

Віденський університет економіки та бізнесу (WU) - це один з провідних університетів світу, а його портфоліо - у виконавчому секторі WU Executive Academy . Серед них - програми з MBA та магістра права, університетські ступені з ділового адміністрування, університетські програми, спеціальні програми та відкриті програми. WU Executive Academy є сьогодні однією з провідних постачальників неперервної освіти у Центральній та Східній Європі.

Відмінна якість

У складі WU, WU Executive Academy акредитована в AACSB (Асоціація по просуванню колегіальних шкіл бізнесу) та EQUIS (Європейська система поліпшення якості). Крім того, якість програм МВА була присуджена AMBA (Асоціація МВА) печатка схвалення. На додаток до WU, менше 75 бізнес-шкіл по всьому світу і лише два в німецькомовному світі відповідають високим вимогам до якості всіх трьох органів акредитації.

Видатні викладачі

Виконавчі освітні програми WU Executive Academy викладають винятково міжнародно визнаних професорів та топ-менеджерів з цієї галузі. Вони містять останні наукові висновки та широкі практичні інструменти управління. Для наших програм ми змогли залучити експертів з усього світу до виступаючих.

Керівники та високі потенціали з більш ніж 85 країн

Понад 2200 керівників, професіоналів та високих потенціалів з більш ніж 85 країн навчаються та освічені щороку у програмах. Навчальні поїздки та курси проводяться в більш ніж 15 країнах та на 3 континентах.

Виконавчий клуб WU - Випускний клуб

Наші випускники живуть принципом "навчання протягом усього життя" і знають, наскільки важливо завжди бути сучасним. Вони також мають великі технічні ноу-хау та відмінні навички керівництва.

Оптимальна інфраструктура

Кампус WU пропонує 23 000 студентів та 1500 працівникам простір для роботи, дослідження, навчання та навчання, а також оптимальні умови для навчання та дослідження. Він також може похвалитися центральним місцем з відмінним транспортним сполученням і межує з однією з найбільших рекреаційних районів у Відні.

Як учасник наших програм безперервної освіти ви отримуєте вигоду від використання останніх методів навчання та технологій та інфраструктури, розробленої спеціально для виконавчої освіти.

Розташування

Leopoldstadt

Address
Welthandelspl. 1, Gebäude EA
1020 Leopoldstadt, Відень, Австрія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації