University of Salzburg Department of Chemistry and Physical Materials

Введення

Прочитайте офіційний опис

ПАРИЖ ЛОДРОН УНІВЕРСИТЕТ САЛЬЦБУРГА

Заснований князем архієпископом Париж Лодрон в 1622 році, Зальцбурзький університет (ПЛЮС) тепер складається з чотирьох факультетів (теологія, право, культурні та соціальні науки, природничі науки) з приблизно 18000 студентів та 2800 співробітників.

Університет Зальцбурга пропонує студентам різноманітні програми бакалавра, магістра та докторантури з збалансованим співвідношенням вчителів та студентів. Ряд позакласних заходів також доступний для студентів PLUS на Sportcenter або в різних студентських клубах.

Ласкаво просимо до Університету Сальцбургу в Парижі Лодорн!

Шановні пані та панове!
Шановні студенти!
Будучи ректором Зальцбургського університету у Парижі, я пропоную вам дуже теплий прийом. Зальцбург, завдяки своїм чудовим пейзажам, численними історичними пам'ятками та фестивалем, є одним з найкрасивіших і цікавих міст світу. І Зальцбург - університетське місто з давніми традиціями. Університет Зальцбурга був заснований 1622 р. Принцем-архієпископом Парижем Лодрон, тезкою університету. Сьогодні він складається з чотирьох факультетів, що складаються з приблизно 18 000 студентів та 2800 працівників. Це центр інноваційних досліджень і міцно інтегрований у культурне та економічне життя Зальцбурга. Завдяки національним та міжнародним зв'язкам, це сучасний центр знань у самому центрі Європи. Ми можемо пишатись цим університетом, який бездоганно вкладається в свої архітектурно цікаві будівлі в прекрасній обстановці цього міста. Університет Зальцбурга пропонує студентам широкий спектр курсів з збалансованим співвідношенням вчителів та студентів. Позиціонування Зальцбурзького університету для безпечного майбутнього особливо близьке до мого серця. Він встановив чіткі пріоритети досліджень, створив план розвитку на майбутнє, і сьогодні характеризується постійним розвитком і вирішенням нових викликів.
З повагою,
Генріх Шмітінгер, ректор Університету Зальцбурга

Ласкаво просимо до відділу хімії та фізики матеріалів у університеті Париж-Лодрон SALZBURG

Технології, що вирішують поточні глобальні виклики, сильно залежать від розробки матеріалів. Поліпшення сучасних матеріалів, а також розробка матеріалів наступного покоління потребують глибоких знань та вмінь у природничих науках. Кафедра хімії та фізики матеріалів виділяє її міждисциплінарний доступ, що включає в себе хімічні, фізичні, матеріалознавчі та мінералогічні дисципліни, в якому розглядаються питання розробки та розробки неорганічних матеріалів, наноматеріалів та гібридів, а також функціональних інтерфейсів, отриманих з них.
Ми прагнемо до ідеального дослідницького середовища, щоб максимально ефективно виконувати матеріали хімії та фізики, а також створити привабливу та міжнародну конкурентну атмосферу для дослідників на всіх етапах своєї кар'єри, магістрів та аспірантів для постдиколотів та лідерів молодших груп.

Розташування

Зальцбург

Address
Universität Salzburg
Fachbereich Materialforschung & Physik
Jakob Haringer Strasse 2A

5020 Зальцбург, Зальцбург, Австрія