University of Salzburg- Centre of European Union Studies

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Зальцбурзькому центр Євросоюзу ДОСЛІДЖЕНЬ

edmunsburg

The Зальцбург Центр досліджень Європейського Союзу (SCEUS) це підприємство направлено на дослідження стільки, скільки до утворення нового покоління вчених.

Створення пріоритетної програми в країнах Європейського Союзу досліджень була особливо сприятлива в цей час дається ряд подій. Європейський союз став вирішальним фактором у конституції європейського політичного та соціально-економічного порядку. Вона являє собою унікальний мирний проект, який вдалося інтегрувати безліч колишніх супротивників і ворогів в одне нове співтовариство закону. Проте, загальна історія успіху європейської інтеграції неодноразово демонструвала ознаки тупикової ситуації і розриву. Після відмови від Конституційного договору в 2005 році і складний процес ратифікації Лісабонського договору, пропонуючи нові інструменти прийняття рішень в ЄС зазнала фінансова та економічна криза, який, можливо, міститься заклик до розширення керівництва і наднаціонального економічного управління. SCEUS в своїх дослідженнях вирішує питання організаційного устрою та економічного управління Європейського союзу, а також більш широким соціальним аспектам європейської інтеграції та ролі Європейського союзу в якості глобального гравця.

Важливим завданням є SCEUS Дослідження зв'язку та навчання декількома способами: Університет Зальцбурга запустив нову програму магістра в жовтні 2005 року під назвою Європейські дослідження Союзу, Це в основному стосується права, економіки та політології і в оточенні соціології, історії та комунікацій. Починаючи з 2008 року університет також створив три роки програма Докторська в країнах Європейського Союзу досліджень, який фінансується фондом швейцарської Хьюмер. Master, а також прибуток програми Докторська з Програми стипендій задумана, щоб запросити видатних вчених з інших міжнародних установ провести час дослідження в SCEUS.

У серпні 2008 року Центр був удостоєний Жан Монне Центру передового досвіду.

SCEUS розташований в Edmundsburg (Haus für Europa), в історичній будівлі в самому центрі міста Зальцбурга.

Горизонт 2020 року - Вибір для Європи з Маастріхті

З 1 липня 2015 р SCEUS координує 4-річний період до 2020 року науково-дослідний проект «Вибір для Європи з Маастріхті". тут ви можете знайти докладну інформацію про цілі, дослідницька група, консорціум і результати.

Розташування

Зальцбург

Address
Salzburg Centre of European Union Studies
Mönchsberg 2

5020 Зальцбург, Зальцбург, Австрія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія