University of Salzburg

Введення

Прочитайте офіційний опис

Дорогі студенти!

Ласкаво просимо в Паризькому університеті Зальцбурга, ідеальне дослідження! Зальцбург один з його красивого пейзажу на північно-західних Альп, багато історичних місць і фестиваль найкрасивіших і цікавих міст світу. Університет вбудовує бесшовно з його архітектурно цікавими будівлями в атмосфері міста. Зальцбург є університетським містом з традицією. Князь Архієпископ Париж Lodron, тезка університету, заснована в 1622 Сьогодні вона складається з чотирьох факультетів, приблизно з 18 000 студентів і 2800 співробітників. Він є центром інноваційних досліджень і тісно інтегрований в культурну і економічне життя Зальцбурга. Завдяки національній та міжнародною мережею, це сучасний центр знань в самому серці Європи. Зальцбурзький університет пропонує студентам широкий спектр курсів зі збалансованим співвідношенням викладачів до студентів. Він поставив перед собою чіткими пріоритетами досліджень, створив план розвитку на майбутнє, і тепер відзначений безперервним розвитком, яке підтримує всі нові і нові вимоги.

Reinhard Heinisch, керівник політичних наук, від імені ректора, професора Генріха Schmidinger.

Організація та структура

Університет є одним з найбільших роботодавців у країні і одним з основних економічних стимулів для розміщення бізнесу Зальцбурга. Очолює ректор, ректор, Радою університету і Сенатом. Університет розділений на факультети, кафедри, школи освіти, фокуси, інші установи в області наукових досліджень і навчання і адміністративних об'єктів відповідно до її планом організації.

Богословський факультет

Богословський факультет є найстарішим з чотирьох факультетів університету Зальцбурга і сходить до року 1622nd В даний час вона складається з чотирьох відділів. Вона запропонувала в даний час сім досліджень. Факультет серед іншого визначається міждисциплінарності, що особливо прихильний до викладання та досліджень. Нове доповнення є предметом Міжкультурної теології і вивчення релігій, який бере до уваги соціально-політичні зміни.

юридичний факультет

На юридичному факультеті п'яти досліджень можуть бути зареєстровані. З 2004 року, в області вивчення права і бізнесу пропонується в тому ж фокусі, в даний час це дослідження включає в себе майже стільки ж студентів, як вивчення юриспруденції. Мережа знань закон, бізнес і робоче місце контакту для економіки.

Культурні та соціальні науки Факультет

Культурний і факультет соціальних наук є найбільшим факультетом в Зальцбурзі. Він складається з дванадцяти відділів і пропонує більше 30 досліджень. Майбутні педагоги десять предметів на вибір, в тому числі багатьох мов і історичних дисциплін. 2012 колишній вчитель і викладач фізкультури була об'єднана в недавно створеній школі освіти і професіоналізації його і розширюється. Особливістю є програма міждисциплінарного магістра Європейського Союзу досліджень, який також включає в себе правові, політичні науки і економіки в додаток до гуманітарних наук.

Факультет природничих наук

Природничі науки є другою за величиною університет факультет. Через їх численну наукову спрямованість, вона має найвищий відсоток в частині до зовнішнього фінансування в університеті. На факультеті є вісім департаментів, які пропонують сім областей дослідження. Він може бути зареєстрований, в тому числі двох технічних досліджень, вивчення технічних наук пропонуються в якості подвійного ступеня програми з Технічним університетом Мюнхена. Особливе значення має підготовка вчителів в галузі природничих наук.

Розташування

Зальцбург

Address
Kapitelgasse 4-6
5020 Зальцбург, Зальцбург, Австрія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія