TU Wien - Continuing Education Center

Введення

Прочитайте офіційний опис

Протягом ряду десятиліть, ТУ Відень був одним з найбільш постачальників гучних безперервної освіти в Австрії. Освітній центр міжнародному орієнтованих Продовжуючи (ЦВК) ТУ Wien бачить своє головне завдання в два рази. По-перше, щоб допомогти випускникам повною мірою використовувати потенціал науково-технічної освіти. По-друге, щоб відкрити нові галузі для професійного розвитку для фізичних осіб, які проявляють ініціативу і мають відповідного практичного досвіду.

з більше десяти магістерські програми, Студентів, які навчаються з 79 країн і всіх континентів, Топ факультет і міжнародних акредитацій, роль ЦВК є залучення щодня з пригодою інновацій та безперервної освіти, і тримати постійно в курсі мінливих часів ми живемо

Забезпечення якості в післядипломної освіти Важливість забезпечення якості та акредитації в післядипломної освіти значно збільшилася в останні роки, у зв'язку з величезним зростанням, яка характеризувала безперервної освіти в цілому. Враховуючи все зростаючу кількість досліджень на пропозицію, визнані знаки якості і друку твердження є основними критеріями для потенційних кандидатів у прийнятті обгрунтованого вибору постійної освіти, звичайно, це висока якість, а також відповідає їх сподіванням.

Мета зовнішньої оцінки різних курсів підвищення кваліфікації робить міжнародна порівняння з іншими програмами можливих і проходить довгий шлях до задоволення вимога якості прозорості. Це, в свою чергу, призводить до збільшення студента та випускника мобільності, програма дозволяє претендувати міжнародного співтовариства із закликом, а також. Зовнішній сертифікації або акредитації також вказівка ​​академічного ваги установи і робить своє розуміння забезпечення якості та необхідність постійного оптимізації прозорою для зовнішнього світу, а також. В даний час, вибрані програми освітнього центру безперервної акредитовані

FIBAA ("Фонд міжнародного бізнес-адміністрування акредитації») ASIIN ("Akkreditierungsagentur für Studiengänge дер Ingenieurwissenschaften, дер Informatik, дер Naturwissenschaften унд дер Математик еВ) RICS («Королівський інститут дипломованих оцінювачів") і ЕКБП ("Європейська рада Real професій нерухомості") Queste-СІ ("Система якості науки і техніки університетів зі сталого промисловості")

Розташування

Відень

Continuing Education Center

Address
TU Wien
Continuing Education Center
Operngasse 11/017

1040 Відень, Відень, Австрія