Limak - Austrian Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

The LIMAK австрійський бізнес-школа була розроблена у співпраці між бізнесом, промисловістю та громадського сектору Йоганн Кеплер університету Лінца Заснована в 1989 році і є найстарішим бізнес-школа в Австрії та один з найстаріших у Центральній Європі. Водіння ідея була, щоб створити ще навчальний заклад в Лінці, міжнародно орієнтованої підготовки обслуговування та розвитку менеджерів для компаній і установ.

Що інноваційний і сміливий проект, як "Лінц академія управління"Було розпочато в 1989 році, став одним із найпрестижніших інститутів в Центральній Європі. Віхи в історії LIMAK австрійський бізнес-школи.

Протягом багатьох років, LIMAK розробила свідомо обрали, ексклюзивний мережу відомих міжнародних університетів, таких як Річарда Айві школи бізнесу в Канаді і Університету Цінхуа Пекіні в Китаї та міжнародного факультету постійно розширюється.

LIMAK сьогодні характеризується комплексний пакет, починаючи з основ управління та спеціалізованих коротких програм (курсів сертифікат IN.TENSIVE) програм обширна MBA (управління MBA та Executive MBA), щоб фірми-специфічні кваліфікації (розробка LIMAK IN.SPIRE керівництво). Цільовими групами виходять далеко за межі Верхній Австрії та Австрії і включити в будь-якому випадку німецькомовних країн і сусідніх країн у Центральній та Східній Європі.

2013

Навесні 2013 на початку, новий дизайн і поліпшені програми портфель LIMAK, який пропонує поряд з Global Executive MBA, сім спеціалізованих МВА управління для різних галузей промисловості і функціональних областях.

2009

LIMAK Йоганн Кеплер University Business School розширила свою діяльність. Вони заснували разом з Іоганном Кеплером університету Лінца (JKU) і МСА Верхній Австрії (FH), нова установа, яке працює під брендом LIMAK австрійський бізнес-школи. Таким чином, три організації об'єднати свої сили.

2008

задуманий Limak нову інтегровану підхід до розвитку з урахуванням управління (LIMAK IN.SPIRE), яка з тих пір успішно використовується в проектах Limak з компаніями.

2007

розроблені Limak Йоганн Кеплер University Business School абсолютно нову програму Executive MBA - спрямовану на міжнародних компаній в секторі B2B - єдиний у Німеччині.

2005

LIMAK і Йоганн Кеплер університету продовжують рости разом. LIMAK тепер офіційно "Йоганн Кеплер University Business School".

2003

розроблені Limak перший колегіальний виконавчий програми MBA для відомої австрійської консорціуму.

1990

запустила першу програму загального менеджменту в цій області, кілька років потому, в першу чергу відзначити, партнерство з США університету (Університет Еморі / Goizueta Business School), в середині 90-х років починається Limak першу програму інноваційного менеджменту в німецькомовних країнах, у тісній співпраці з Ротман школа менеджменту в Університеті Торонто в області MBA послідувало.

Розташування

Лінц

Address
Bergschlößlgasse 1
4020 Лінц, Верхня Австрія, Австрія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: