International Anti-Corruption Academy (IACA)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Міжнародної антикорупційної академії

International Anti-Corruption Academy (IACA) - міжнародна організація, що базується в Лаксенбурзі, Австрія. Це перша у своєму роді глобальна установа, яка присвячена подоланню сучасних недоліків у знаннях та практиці в галузі антикорупції та прагне надати розширення можливостей професіоналам для завдань завтрашнього дня. Академія пропонує стандартизоване та індивідуальне навчання, програми вченого ступеня, можливості діалогу та роботи в мережі, а також антикорупційні аналітичні центри та бенчмаркінг. Він забезпечує новий цілісний підхід до антикорупційної освіти та досліджень, забезпечує та сприяє антикорупційній підготовці практиків з усіх верств суспільства, а також надає технічну підтримку та допомогу широкому колу зацікавлених сторін. Міжнародне співробітництво, обмін знаннями та досвідом та взаємна підтримка - це основні аспекти мандату IACA. Організацію ініціювали ІНТЕРПОЛ, Управління ООН з питань наркотиків та злочинності (ЮНОДК), Європейський офіс протидії шахрайству (ОЛАФ), Республіка Австрія та інші зацікавлені сторони. Вона стала міжнародною організацією 8 березня 2011 року і наразі має виборчий округ з 78 Сторін, включаючи чотири міжнародні організації. IACA є спостерігачем за Генеральною Асамблеєю ООН, GRECO, ECOSOC та Міжнародною організацією з міграції (IOM), і його явно вітали масив міжнародних резолюцій. IACA спостерігає за географічним та культурним розмаїттям та прагне до широкого партнерства з державними та приватними установами, міжнародними та неурядовими організаціями та громадянським суспільством. Спільно з цими партнерами вона спільно організовує антикорупційні тренінги та бере участь в інших міжнародних заходах як співавтор чи експерт. Крім того, декан IACA, викладачі та старші представники регулярно (у гостях) проводять лекції та беруть участь у міжнародних антикорупційних консультаціях та робочих групах, дорадчих радах, конференціях та нарадах. Забезпечуючи антикорупційну освіту та дослідження, IACA спирається на непохитний поступ до досконалості, духу інновацій та зобов'язання зробити себе доступним для людей з усього світу.

Наш підхід

51cb676acaa7cАнтикорупційна освіта, пропонована в останні десятиліття, в кращому випадку є спеціальною, часто не вистачає спеціалізації та всебічної структури. Він постраждав від просвітницького партикуляризму, а в деяких випадках і від сепаратизму, тим самим даючи обмежені результати в довгостроковій перспективі. У відповідь на ці недоліки був розроблений цілісний підхід IACA. Міжнародний підхід щодо організації різноманітних куточків земної кулі та дотримання регіонального різноманіття; міждисциплінарний при забезпеченні врахування кожного тематичного аспекту корупції, академічного та практичного характеру; міжгалузевий зв'язок практиків з дослідниками, державний сектор з приватним сектором, науковці з громадянським суспільством; інтегративний, надаючи знання та практичні інструменти, застосовні до різних куточків світу; і стійкий, пропонуючи довговічні рішення. Для того, щоб антикорупційна робота була ефективною, практикам потрібно вийти зі своєї сфери спеціалізації, щоб справді зрозуміти переплетений спосіб прояву цієї загрози, і скористатися знаннями інших галузей, а також знаннями їхніх колег. Для ретельної антикорупційної стратегії в будь-якій системі, суспільстві чи на підприємстві необхідно враховувати різні аспекти, оцінювати міжгалузеву політику та ретельно перевіряти міжнародні та конкретні методи. 51cb6740977ad

Наше завдання

Наша основна місія - забезпечити та сприяти антикорупційній освіті та навчанню для професіоналів та практиків з усіх секторів. Ми пропонуємо дослідження та платформи для діалогу та створення мереж, що об'єднує спеціалістів на місцях, що дозволяють розробити обґрунтовані, стійкі стратегії та настанови. Наші цілісні навчальні програми стосуються широкого спектру дисциплін та обслуговують різні регіони світу. Крім того, ми просуваємо розуміння наскрізного і руйнівного характеру корупції і, таким чином, закликаємо до ширшої контекстуалізації. Ми заохочуємо соціальну відповідальність усіх секторів та зміну світогляду в цьому плані. Ми рішуче віддані міжнародній співпраці, прямому діалогу та широким партнерствам як засобу для обміну досвідом та більшої солідарності у боротьбі з корупцією. Наша мережа випускників забезпечує постійний обмін досвідом та найкращими практиками, взаємодопомогу та новітні ноу-хау. Ми сприймаємо своїх випускників як послів і як частину зростаючого глобального антикорупційного альянсу.

Наше бачення

Ми бачимо непохитний Ні! на корупцію як на основне право для всіх наших суспільств. Отже, наше бачення полягає в тому, щоб істотно сприяти глобальній боротьбі з корупцією та стати провідним навчальним закладом у просуванні її. Ми - це міжнародний, інноваційний та всесвітньо відомий центр передового досвіду, який надає можливості професіоналам. Ми просуваємо цілі Конвенції ООН проти корупції, сприяємо верховенству закону та надаємо підтримку та технічну допомогу державам, організаціям, корпораціям та іншим зацікавленим сторонам. Оскільки корупція не знає кордонів, зачіпає всі країни та верстви суспільства і не може бути усунена лише традиційними освітніми методами, наше бачення - вирішити це глобальне явище новим цілісним підходом. Цей підхід:

  • Міжнародний - спостерігаючи за регіональним розмаїттям, обслуговуючи всі куточки земної кулі та передбачаючи якомога ширшу охоплення.
  • Міждисциплінарна - надання ноу-хау та досвіду з різних академічних та позаакадемічних галузей
  • Міжгалузеві - харчування для всіх верств суспільства
  • Інтегративний - усунення розриву між теорією та практикою, пропонуючи теоретичні та практичні знання та інструменти
  • Сталий - прагнення до довгострокових і довготривалих рішень та послуг

Наші цінності

Наші цінності відображають нашу практику. Ми шануємо доброчесність, надійність, підзвітність, прозорість, етичні цінності та системи, засновані на заслугах. Безсторонність та збереження неупередженого становища - це також наші основні цінності. Вся наша робота буде вестись досконалістю. Ми цінуємо відносини, які ми склали з нашими студентами, співробітниками та зацікавленими сторонами. Ми прагнемо забезпечити географічне різноманіття. Наші цінності відповідають основним міжнародним антикорупційним інструментам та Загальній декларації прав людини. Ми лояльні до цих цінностей, інституційно та особисто, і віддано беремо на себе відповідальність за їх дотримання.

Розташування

Лаксенбург

International Anti-Corruption Academy

Address
International Anti Corruption Academy
Muenchendorfer Strasse 2
Laxenburg

2361 Лаксенбург, Нижня Австрія, Австрія
Веб-сайт
Телефон
+43 2236 710 718 101

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія