IMC University of Applied Sciences Krems

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вивчення мистецтв прикладних наук: наші студенти формують майбутнє.

IMC Fachhochschule Krems вважається одним з найбільш сучасних та найбільш міжнародних університетів прикладних наук в Австрії. В даний час, як повний, так і неповний робочий день, відбувається 28 інноваційних програм з економіки та цифрового навчання

Передача знань з першого руху

Навчання в IMC FH Krems є особливо практичним і характеризується вченням про лідерство і м'які навички, широкий спектр іноземних мов та пов'язаних з проектами роботи в керованих групах і в безпосередньому контакті з викладачами. IMC FH Krems особливо зацікавлений в переносному передачі знань та засвоєнні знань студентів. Висока команда міжнародних професорів з високими якісними та освітніми намірами спонукає студентів до кращих і готує їх до міжнародної кар'єри. Завдяки інтерактивному навчанню, безпосередньому і особистому обміну досвідом між студентами та викладачами, міжнародних партнерських програмах з університетами, науково-дослідними установами та компаніями, а також всеохоплюючого пропозицію для відпочинку в одній з найбільш ідилічних областей Австрії, що вивчає IMC FH Krems, стає досвідом і тимчасовим будинком.

Жива інтернаціональність

У IMC FH Krems інтернаціональність проявляється щоденно: регулярні контакти з більш ніж 140 університетами-партнерами, численні активні партнерські програми, а також самі студенти, які приїжджають з 50 різних країн. Про це входить лише міжкультурний обмін досвідом, стажування за кордоном, участь у міжнародних дослідницьких проектах та лекції міжнародних редакторів та запрошених професорів. Крім того, мова лекцій є англійською мовою приблизно в половині всіх навчальних програм, що є дуже привабливим як для австрійських, так і для іноземних студентів.

Кар'єра починається в Кремсі

Тісне взаємопов'язане навчання, дослідження та бізнес є однією з головних проблем IMC FH Krems. IMC К. Ф. Кремс бачить себе не лише академічним навчальним центром, але і постійно шукає співпрацю з дослідженнями та бізнесом. Таким чином, Університет прикладних наук значно сприяє тому, що студенти підходять для ринку праці: 90% всіх студентів вже мають фіксовану роботу протягом трьох місяців після закінчення навчання.

Розташування

Кремс-на-Дунау

IMC Krems

Address
IMC Fachhochschule Krems
IMC University of Applied Sciences Krems
Piaristengasse 1

A-3500 Кремс-на-Дунау, Нижня Австрія, Австрія
Телефон
+43 2732 8020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія