University of Applied Sciences Wiener Neustadt

Введення

Прочитайте офіційний опис

Шлях до вашої успішної кар'єри!

University of Applied Sciences Wiener Neustadt був заснований як перший у своєму роді в 1994 році і зараховується до числа провідних навчальних закладів Австрії. Наразі понад 4000 студентів навчаються на бакалаврській або магістерській програмах в одному з наших містечок: Вінер Нойштадт, Візельбург, Тулн та Відень. Понад 12000 наших випускників зараз успішно працюють в Австрії та за кордоном.

Міжнародна мережа, а також міцно закріплена на регіональному рівні, FHWN пропонує широкі та орієнтовані на майбутнє навчальні та дослідницькі програми. В даний час ми пропонуємо 37 бакалаврських та магістерських програм на п'яти факультетах: бізнес, інженерія, науки про здоров'я, безпеку та спорт. Понад 440 працівників та 1300 викладачів забезпечують сучасну та ефективну практику, орієнтовану на практику.

Ми діємо відповідно до нашого кредо: перспективи через прикладне навчання . Завдяки нашій практичній освітній концепції наші випускники пропонують широкий спектр перспектив для успішної професійної кар'єри. У дослідженні Universum Talent Research, проведеного у 2015 році, чудові перспективи роботи були підтверджені нашими студентами, які першим проголосували за FHWN як університет з найбільшою "працездатністю" - компетенцією застосовувати отримані навички безпосередньо на роботі.

Окрім високої практичної актуальності, наша увага приділяється прикладним дослідженням . Наші численні науково-дослідні лабораторії, функціональні простори та приміщення для проведення семінарів оснащені найновішою технологією, що гарантує першокласну освіту. Крім того, наші програми інженерних та наукових ступенів у своїх науково-дослідних та проектних програмах підтримуються FOTEC, власною дослідницькою компанією FHWN .

Ще один головний фокус на FHWN - це наша міжнародна діяльність. В даний час у 100 університетах-партнерах по всьому світу наші студенти мають багато можливостей провести семестр за кордоном, щоб продовжити навчання або пройти стажування. На FHWN взаємодія та налагодження контактів з міжнародними партнерами в бізнесі, галузі та наукових дослідженнях забезпечують цінні контакти при старті професійної кар’єри.

Розташування

Вінер Нойштадт

Address
Fachhochschule Wiener Neustadt
City Campus, Schlögelgasse 22-26

2700 Вінер Нойштадт, Нижня Австрія, Австрія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: