Прочитайте офіційний опис

Шлях до вашої успішної кар'єри!

University of Applied Sciences Wiener Neustadt був заснований як перший у своєму роді у 1994 році і входить до числа провідних навчальних закладів Австрії. В даний час в одному з наших містечок: Wiener Neustadt, Wieselburg, Tulln та Vienna - більше 3600 студентів зараховуються до програми бакалавра або магістра . Понад 10000 наших випускників зараз ведуть успішну кар'єру як в Австрії, так і за кордоном.

Міжнародна мережа, а також міцно закріплена на регіональному рівні, FHWN надає широкі та перспективні навчальні та дослідницькі програми. В даний час ми пропонуємо 34 бакалавра та магістерські програми * на п'яти факультетах: бізнес, інженерія, охорона здоров'я, безпека та спорт. Більше 300 співробітників та 1300 викладачів забезпечують сучасну та ефективну освітню практику.

Ми діємо відповідно до нашого кредо: перспективи через прикладне навчання . Завдяки нашій практичній освітній концепції наші випускники пропонують широкий спектр перспектив для успішної професійної кар'єри. У дослідженні Universum Talent Research, проведеного у 2015 році, чудові перспективи роботи були підтверджені нашими студентами, які першим проголосували за FHWN як університет з найбільшою "працездатністю" - компетенцією застосовувати отримані навички безпосередньо на роботі.

Окрім високої практичної актуальності, наша увага приділяється прикладним дослідженням . Наші численні науково-дослідні лабораторії, функціональні простори та приміщення для проведення семінарів оснащені найновішою технологією, що гарантує першокласну освіту. Крім того, наші програми інженерних та наукових ступенів у своїх науково-дослідних та проектних програмах підтримуються FOTEC, власною дослідницькою компанією FHWN .

Інший головний координатор FHWN - наша інтернаціональність. З наразі 95 університетів-партнерів по всьому світу , наші студенти мають багато можливостей провести семестр за кордоном для подальшого навчання або проходження стажування. В FHWN спілкування та взаємодія з міжнародними партнерами у бізнесі, промисловості та наукових дослідженнях забезпечують цінне спілкування, коли починається професійна кар'єра.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

University of Applied Sciences Wiener Neustadt

Бізнес консалтинг Інтернешнл (BCi) - це високоякісна і складна бізнес-програма ступінь магістра, яка повністю викладається англійською мовою. ... [+]

Ваші ворота до лідерства у міжнародному бізнесі

Міжнародна магістерська програма бізнес консультування (MBCi) - це міжнародна цільова програма, яка повністю вивчається англійською мовою. Це забезпечує особливо стимулюючу обстановку, в якій ви та ваші співвітчизники з різних країн і культурного походження працюють разом із міжнародним факультетом.

На основі першого ступеня бізнесу, дворічна програма готує вас до майбутніх лідерських позицій у світових компаніях. У програмі MBCi ви можете вибрати спеціалізацію в одній з двох спеціалізацій:... [-]

Австрія Вінер Нойштадт
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Location address
Fachhochschule Wiener Neustadt
City Campus, Schlögelgasse 22-26

Wiener Neustadt, Нижня Австрія, 2700 AT
Social Media