FH Kufstein Tirol - University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

В даний час у ФГ Куфштайн навчається 2200 студентів з більш ніж 50 країн, які створюють міжнародну, полікультурну атмосферу. Той факт, що у нас є понад 210 університетів-партнерів по всьому світу, означає, що Ф. Ф. Куфштейн щорічно приймає понад 200 міжнародних студентів, що приймають студентів, і що ще більша кількість наших студентів виїжджає на семестр або рік на навчання за кордон.

123319_FHKufsteinGehen_10.jpg(c) FH Kufstein Tirol

Більше того, з приблизно 500 викладачами на контракті Ф. Ф. Куфштайн відіграє значну роль в регіональній економіці. Спектр бакалаврських та магістерських програм - пропонуються як у форматі повного, так і на неповний робочий день - були розроблені для задоволення професійних потреб відповідних галузей. FH Kufstein також розробив аспірантуру у співпраці з кількома всесвітньо відомими університетами-партнерами. Таким чином, випускники наших програм випускників мають чудові перспективи на зайняття складних посад у своїй галузі та просування в кар’єрі.

123318_FHKufsteinFeatures_188.jpg

(c) FH Kufstein Tirol

Привабливий кампус в чарівному оточенні

Готель FH Kufstein розміщений у будівлі, де розміщені сучасні аудиторії та робочі місця, бібліотека та кав'ярня. Кампус розташований на зеленій, щедрій парковій зоні, яка лежить поряд з центром міста. Багато спортивних і розважальних можливостей, а також найближчі культурні центри та столичні столиці регіону створюють захоплюючу міжнародну атмосферу.

138238_FH_Gebaude_A_web_portale.JPG(c) FH Kufstein Tirol

Науково-дослідна концепція

Видатні результати досліджень та розробок необхідні для ефективного, науково обґрунтованого викладання та навчання. Таким чином, Ф. Ф. Куфштайн створив ґрунтовну науково-дослідну програму, яка має на меті сприяти інституційній та індивідуальній компетенції, а також сприяти високому рівню визнання та інтеграції в наукові та ділові спільноти. Відповідно до законодавчого мандату австрійських університетів прикладних наук, концепція досліджень і розробок Ф. Ф. Куфштейна узгоджується з прикладним підходом до досліджень. Мета - генерувати результати наукових досліджень та розробок, які сприяють створенню наукових знань, а також стабільно підвищують конкурентоспроможність та привабливість місцевої економіки.

123320_FHKufsteinFeatures_146.jpg(c) FH Kufstein Tirol

Розташування

Куфштайн

Fachhochschule Kufstein Tirol

Address
FH Kufstein
Andreas Hofer-Straße 7

6330 Куфштайн, Тіроль, Австрія
Телефон
+43 5372 71819

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія