Carinthia University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

З часу свого заснування Ф. К. Кертен перетворився на унікальний навчальний заклад у Каринтії. Due to the constant further development of the study programs of Carinthia University of Applied Sciences and intensive cooperation with industry and science, FH students are sure to have a future-oriented education.

FH Kärnten живе моделлю безпосередньої практичної актуальності. Principal and part-time employees, as well as guest lecturers from industry, ensure interdisciplinary, internationally oriented university education. Currently, around 30-degree programs are offered in the fields of technology, health, and social affairs, as well as economics.

7 причин для навчання у Ф.Х. Картне

Обличчям до обличчя

Ми відомі своєю відкритою та сімейною атмосферою. У нашому університеті велике значення надається особистому співіснуванню студентів, службовців та професорів. Невеликі робочі групи забезпечують індивідуальну підтримку.

Міжнародність

Ми університет з міжнародною орієнтацією. Carinthia University of Applied Sciences співпрацює з більш ніж 160 університетами по всьому світу. Нескінченно космополітичний, розташований на перетині трьох культур в Альп-Адріатичному регіоні, дуже близько до Італії та Словенії, він пропонує місцевим та міжнародним студентам відмінні умови для багатомовного навчання.

Практична спрямованість

Поєднання навчання та практики забезпечує якість викладання та дослідження. Це забезпечують наші численні міжнародні гості та за сумісництвом викладачі з галузі та бізнесу. Співпраця з регіональними та зарубіжними компаніями не тільки забезпечує практичну спрямованість курсів, але й гарантує наукове ноу-хау.

Майбутня орієнтація та стійкість

Інноваційні курси навчання на передовій роблять Carinthia University of Applied Sciences вітриною для стійких досліджень та розробок. Перспективні теми у всіх сферах дослідження відіграють важливу роль.

Унікальна природа, культура та спосіб життя

Навчання в Карінтії - це цікаво! Університет занурений у ідилічні гори, долини та озера. Існує великий вибір можливостей для занять спортом та дозвіллям у будь-який час року. Мальовничий карінтійський пейзаж забезпечує унікальну якість життя навколо вашого навчання.

Творча, молода та динамічна атмосфера

Окрім навчання, молоді, динамічні мережі надають ідеальні можливості закріпитися у стартап-секторі. Think-центри, інкубатори, привабливі інноваційні майстер-класи та багато подій збирають студентів з FH Kärnten та підприємців з регіону та дають їм змогу познайомитись на ранній стадії для майбутніх спільних проектів.

Поєднання робить це

Де і перш за все, те, що ви хочете вчитися, хоче бути добре продуманим. Carinthia University of Applied Sciences робить вибір дуже простим: тут ви знайдете унікальне поєднання широкого спектру захоплюючих та орієнтованих на практику досліджень та якості життя, які не мають собі рівних.

Навчальні дослідження

Навчання на службі - це ключ до особистого планування кар’єри. Будучи студентом Carinthia University of Applied Sciences , ваш навчальний план організований таким чином, щоб ви могли узгодити навчання та роботу.

125800_pexels-photo-1438072.jpegБуро тисячоліття / Пікселі

Модель

Carinthia University of Applied Sciences - це динамічний та орієнтований на діалог університет прикладних наук з регіональним корінням та міжнародною орієнтацією. Він працює в галузі охорони здоров'я та соціальних питань, технологій та економіки. Основні її завдання - в галузі вивчення та викладання, що застосовуються для досліджень, передачі знань та подальшої освіти.

Бачення

"Ми хочемо позиціонувати себе як університет у викладанні та прикладних дослідженнях у наших основних сферах технологій, бізнесу, охорони здоров'я та соціальних питань на вершині австрійських університетів!"

Хартія різноманітності

Хартія різноманітності - це ініціатива сприяння вдячності всіх членів суспільства - незалежно від статі, віку, раси та кольору, сексуальної орієнтації, віросповідання та віри та фізичних чи розумових вад. Хартія Різноманіття - це публічне, добровільне зобов'язання. Він заснований на визнанні того, що різноманітність є важливою рисою Європи - її історії, а також її суспільства. Він бачить і оцінює переваги та можливості, які пропонує різноманітність.

Адміністрація університету

Carinthia University of Applied Sciences був заснований у 1995 році в юридичній формі асоціації як носій навчальних програм Fachhochschule в Карінтії. Місце проживання асоціації було в Шпіттал-на-дер-Драу. З початку 2002 року Карінтійський університет - Благодійний приватний фонд був спонсором та підтримувачем програм ступеня "ВНЗ".

Приватний фонд фінансується за рахунок внесків федерального уряду, держави Карінтія та громад Філлах, Шпіттал / Драу, Клагенфурт та Фельдкірхен. Також членські внески асоціації, яка стала одним із 15 засновників, а також пожертви та надходження від заходів сприяють фінансуванню діяльності організації.

Зв'язок між працівником та роботодавцем

Ми не тільки відповідальні за свої дії, але і за те, що не робимо. (Мольєр)

Рада робіт - це зв’язок між працівниками та роботодавцем. Завдання полягає в тому, щоб діяти як посередник, а також діяти як єдине місце. Нинішня команда ради робітників добре узгоджує та доповнює себе і прагне позитивно реалізувати турботи всіх колег.

Обрана рада праці може - на основі солідарності в межах робочої сили - активно та послідовно вирішувати та представляти занепокоєння колег. Окрім «основної діяльності», представництво персоналу щодо роботодавця Fachhochschule Kärnten, робочої ради, також піклується про сприяння економічним, соціальним, медичним та культурним інтересам працівників.

Розташування

Feldkirch

Address
Hauptplatz 12
A-9560 Feldkirch, Форарльберг, Австрія

Клагенфурт

Address
Primoschgasse 8-10
Клагенфурт, Карінтія, Австрія

Філлах

Address
Europastraße 4
Філлах, Карінтія, Австрія

Spittal an der Drau

Address
Villacher Straße 1
Spittal an der Drau, Карінтія, Австрія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія