University of Technology Sydney

Введення

Прочитайте офіційний опис

На UTS ми думаємо інакше: ми приймаємо глобальний підхід до освіти, в основі якого лежить інновація. Більше того, ми є університетом для справжнього світу. Всі наші курси тісно пов'язані з галузевою потребою, тому те, що ви навчитесь, підготує вас до вашої майбутньої кар'єри.UTS student" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/12/129053_KN2_1473.jpg" alt="A student wearing UTS clothing sits and laughs with a friend." />


Різниця UTS

  • Ми є університетом № 1 у Австралії та займає дев'яте місце в світі (QS Top 50 до 50 років і 2019 року, а також 16-е місце в рейтингу молодих університетів Times, 2018). Ми також займаємося 200 найкращих університетів у світі згідно з QS (2019).
  • Ми створили кампус світового класу з живими, взаємопов'язаними студентськими просторами. Скористайтеся нашими нагородами будівлями, найсучаснішими закладами та стабільним дизайном.
  • Ми - міський університет Сіднея - ми живемо в центрі одного з великих міст світу, оточеного творчими та цифровими галузями промисловості Сіднея.
  • У нас є підключення, які підраховуються. Більше 150 партнерів галузі формують зміст курсу та надають стажування, стипендії та ресурси.
  • Наші студенти приходять спочатку - коли ви навчаєтеся з нами, ми будемо підтримувати вас на цьому шляху. Студентські послуги включають в себе охорону здоров'я та консультування, допомогу в академічній і англійській мові, підтримку житла та кар'єри, а також ряд клубів та товариств.

Дослідження, яке розраховує
На UTS наші дослідження відповідають на великі питання. Ми маємо зростаючу репутацію наукових досліджень в майбутньому, що складаються з нових дисциплін, з акцентом на п'ять тематичних напрямків: охорона здоров'я, наукові дані, сталість, майбутня робота, промисловість та соціальний ф'ючерс. З питань технологічного перешкоджання майбутньому охорони здоров'я , великі дані та нові способи роботи, ми пропонуємо реальні рішення для вирішення завдань сьогодні - і завтра. Ми також співпрацюємо - ми тісно співпрацюємо з галузевими та академічними партнерами по всьому світу, щоб запобігти значущим змінам у навколишньому світі.

Стипендія успіху

Ми виділили 30 мільйонів доларів США на надання грантів та стипендій для високих досягнень іноземних студентів до 2020 року - у тому числі загальноуніверситетські або факультети, спеціальне фінансування для таких іноземних студентів, як ви.

www.int-стипендії. UTS .edu.au

Розташування

Сідней

University of Technology, Sydney

Address
15 Broadway
Ultimo, Sydney

2007 Сідней, Новий Південний Уельс, Австралія
Телефон
+61 3 9627 4816

Програми

MA
MSc
Курси для топ-менеджерів