University of Technology Sydney

Введення

Прочитайте офіційний опис

На UTS ми думаємо інакше: ми приймаємо глобальний підхід до освіти, в основі якого лежить інновація. Більше того, ми є університетом для справжнього світу. Всі наші курси тісно пов'язані з галузевою потребою, тому те, що ви навчитесь, підготує вас до вашої майбутньої кар'єри.

UTS student" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/12/129053_KN2_1473.jpg" alt="A student wearing UTS clothing sits and laughs with a friend." />


Різниця UTS

  • Ми молодий університет №1 в Австралії та займаємо 11 місце у світі (QS Top 50 Under 50 2020 та 13-е місце в рейтингу Young University University 2019). Ми також потрапили до 150 найкращих університетів у світі за даними QS (2021).
  • Ми створили кампус світового класу з живими, взаємопов'язаними студентськими просторами. Скористайтеся нашими нагородами будівлями, найсучаснішими закладами та стабільним дизайном.
  • Ми - міський університет Сіднея - ми живемо в центрі одного з великих міст світу, оточеного творчими та цифровими галузями промисловості Сіднея.
  • У нас є підключення, які підраховуються. Більше 150 партнерів галузі формують зміст курсу та надають стажування, стипендії та ресурси.
  • Наші студенти приходять спочатку - коли ви навчаєтеся з нами, ми будемо підтримувати вас на цьому шляху. Студентські послуги включають в себе охорону здоров'я та консультування, допомогу в академічній і англійській мові, підтримку житла та кар'єри, а також ряд клубів та товариств.

Дослідження, що підраховують
У UTS наше дослідження відповідає на великі питання. У нас все більше зростає репутація досліджень, що орієнтовані на майбутнє, у нових дисциплінах, з акцентом на п’ять тематичних напрямків: здоров'я, наука про дані, стійкість, майбутня робота та промисловість та соціальне майбутнє. Від питань технологічного зриву до майбутнього охорони здоров’я, великих даних та нових способів роботи, ми пропонуємо реальні рішення для завдань сьогодні - і завтра. Ми також співпрацюємо - тісно співпрацюємо з галузевими та академічними партнерами по всьому світу, щоб досягти значущих змін у навколишньому світі.

Стипендія успіху

Ми виділили 30 мільйонів доларів США на надання грантів та стипендій для високих досягнень іноземних студентів до 2020 року - у тому числі загальноуніверситетські або факультети, спеціальне фінансування для таких іноземних студентів, як ви.

www.int-стипендії. UTS .edu.au

Розташування

Сідней

University of Technology, Sydney

Address
15 Broadway
Ultimo, Sydney

2007 Сідней, Новий Південний Уельс, Австралія
Телефон
+61 3 9627 4816

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MA
MSc
Магістратура