Прочитайте офіційний опис

University of Southern Queensland (USQ) Австралії - це динамічний університет, присвячений забезпеченню якісних навчальних закладів та програм онлайн-навчання для студентів усіх рівнів навчання з понад 110 країн. USQ займає перше місце в Австралії за рівнем випускників [1] та має п'ятизірковий рейтинг за інтернаціоналізацію та працевлаштування [2] .

Про нас

За більш ніж 50 років USQ перетворився на видатний навчально-дослідний заклад, що забезпечує освіту з трьох містечок ( Toowoomba , Springfield та Ipswich ), інформаційного центру ( Stanthorpe ), в Інтернеті та через надійних освітніх партнерів .

Сьогодні USQ підтримує надзвичайну підтримку громади та надає нинішні та відповідні програми навчання для побудови кар’єри студентів, щоб досягти успіху в сучасних конкурентних глобальних умовах.

USQ є лідером у своїх ключових, обраних наукових галузях, таких як сільське господарство, інженерія та побудоване середовище, астрофізика та здоров'я, і отримав визнання за свої досягнення завдяки рейтингу досконалості в Австралійській науковій раді за 2018 рік в Австралії (ERA). USQ досяг рейтингів ERA за 18 науково-дослідних галузей як «набагато вище світового стандарту» та 12 наукових полів як «вище або за світовим стандартом» [3] .

Програми та курси

Кампуси USQ надають студентам досвід, орієнтований на громаду та орієнтований на кар’єру. Менші розміри класів дозволяють збільшити ступінь залучення лектора до студента та збільшити кількість однолітків. Понад 25 000 студентів з усієї Австралії та всього світу вибирають навчатись на USQ у:

 • Сільське господарство
 • Мистецтво
 • Авіація
 • Бізнес
 • Медіа
 • Освіта
 • Інформаційні технології
 • Право та кримінологія
 • Медсестра
 • Психологія
 • Наука
 • Геодезія
 • Візуальний
 • Дослідження
 • Англійська мова

Спокійний спосіб життя та атмосфера для сімейного відпочинку Toowoomba - це чудовий вибір для студентів, які бажають полегшити життя від великого міста, в той час як досі переслідують свої кар'єрні цілі. Тувумба розташований всього за 1 годину та 45 хвилин від Брісбен та 2 години від Золотого узбережжя.

USQ Springfield забезпечує навчальне середовище, орієнтоване на студентів, з найновішими показниками програми та технологій. Завдяки високоякісним засобам, таким як цифровий вузол для виробництва та продуктивності та тренажер польотів світового класу, він має тісні галузеві зв'язки, щоб зв’язати студентів з можливостями роботи. Він розташований приблизно в 45 хвилинах від міста Брісбен.

USQ Ipswich пропонує спеціально побудовані фельдшерські навчальні заклади та нові клінічні лабораторії для сестринських служб, центр імітаційного акушерства, спортивні поля, кафе та тренажерний зал. USQ є частиною спільноти Іпсвіч з 2006 року і зараз в цьому кампусі навчається понад 1000 студентів, де представлена приголомшлива бібліотека з живим тропічним лісом. USQ Ipswich знаходиться в 55 хвилинах їзди від міста Брісбен і до нього можна дістатися громадським транспортом.

Інтернет

Приєднуйтесь до понад 70 відсотків студентів із загальної кваліфікації, які вирішили досягти своїх кар’єрних цілей шляхом онлайн-навчання . Маючи понад 100 курсів, студенти мають гнучкі онлайн-класи, щоб вибрати, де, коли та як вони навчаються.

Стипендії

USQ пропонує широкий спектр подій та стипендій, що обслуговують студентів різного рівня. Вони регулярно оновлюються.

Міжнародна студентська підтримка

USQ гарантує, що студенти отримують максимум від свого досвіду навчання, пропонуючи гнучкі варіанти навчання в сприятливому середовищі. Незалежно від того, студенти навчаються на кампусі чи в Інтернеті, вони мають доступ до спеціалізованих офіцерів з питань зв’язків зі студентами, які надають підтримку на кожному етапі - від зарахування, аж до закінчення навчання.

Як студент-міжнародник, який прибув на навчання до USQ в Австралію, студентам пропонується:

 • Безкоштовна колекція аеропорту та трансфер до місця проживання (для новоприбулих студентів)
 • Безкоштовне щоденне автобусне сполучення по інтеркампусу
 • Житлові коледжі та консультації щодо розміщення поза містом
 • Міжнародні поради щодо кар’єри студентів
 • Благополуччя, здоров'я, консультування та добробут студентів
 • Багатомовна підтримка та послуги
 • Регулярні студентські заходи та заходи
 • Ресурси для інвалідності
 • Кар'єра розвитку
 • Бібліотечні ресурси, включаючи підтримку навчання.

Де зупинитись?

USQ спрощує розміщення у трьох місцях містечка. У Тувумба та Спрингфілді доступне проживання на території кампусу, щоб забезпечити доброзичливе, житлове середовище для студентів. У безпосередній близькості до кампусу Іпсуїч доступне незалежне житло поза межами кампусу.

Дослідження

USQ прагне проводити наукові дослідження, які є науково-важливими та сприяють інноваціям для того, щоб принести користь нашим громадам, нації та світу.

Дослідницька культура USQ полягає в тому, щоб змінити ситуацію, і її дослідники залучають, співпрацюють і розуміють зацікавлені сторони та галузь для надання світових змін.

USQ сприяє широкому спектру науково-дослідних програм з різних дисциплін у межах своїх науково-дослідних інститутів, центрів, факультетів та шкіл. Його три інститути та дев'ять центрів представляють його яскраве та сприятливе дослідницьке середовище, сприяючи успіху в його ключових областях досконалості в наукових дослідженнях, оцінених рейтингами австралійського уряду в галузі досконалості в дослідженні Австралії (ERA).

Дослідження передового досвіду

USQ прагне виробляти піонерські дослідження з глобальним охопленням та впливом. Він має різні сильні сторони дослідження, що виявляються в різних ключових областях дослідження.

Якість наукових досліджень світового класу підтверджено результатами доповіді Австралійської дослідницької ради «Досконалість досліджень у Австралії (ERA)» [4] .

Були оцінені наступні напрямки досліджень:

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

University of Southern Queensland (USQ)

Магістр наук (досліджень) дає навички і можливості, необхідні для подальшої вашої кар'єри в обраній галузі дослідження науки. ... [+]

Підвищіть дослідження науки кар'єри

The Магістр наук (досліджень) дає вам навички та можливості, необхідні для подальшої вашої кар'єри в обраній галузі дослідження науки. У цій мірі, високо мотивованих і висококваліфікованих студентів провести поглиблене вивчення, щоб справити на основі досліджень дисертацію, яка допоможе вам розвинути свої навички дослідження в спеціалізованій області знань і йти далі з наукою дослідницької кар'єри.... [-]

Австралія Тувумба Спрінгфілд
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

University of Southern Queensland (USQ)

Якщо ви хочете стати професійним інженером, і мають трирічний диплом інженера, але без досвіду роботи, магістр технічних наук отримає Вас там. ... [+]

Отримати досвід роботи в галузі

Якщо ви хочете стати професійним інженером, і мають три роки диплом інженера, але не мають досвіду роботи, майстер Engineering отримає вас там. У цьому ступені, ви:

отримати практичний практичної лабораторії і досвід роботи в галузі, щоб підготувати вас до роботи в професії інженера застосувати дослідження знання до реальної проблеми в вашому дослідницькому проекті - відмінний трамплін для подальших досліджень, в тому числі ступеня вашого доктора філософії. ... [-]
Австралія Тувумба Австралія Інтернет
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 4 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Southern Queensland (USQ)

Мета Майстер ділового досліджень є навчання вас в бізнес-досліджень високого рівня, або для академічних або старших цілей управління. ... [+]

Візьміть свої навички дослідження на якісно новий рівень

Мета майстер бізнес-досліджень щоб навчати вас в бізнес-досліджень високого рівня, або для академічних або старших цілей управління. Ви будете проводити значну частину дослідження в цікавій для вас області, використовуючи ваш спеціальні знання і передові методи дослідження для вивчення вирішення проблеми управління. Очікується, що дослідження ви проводите протягом декількох років буде вносити важливий вклад в розвиток нових знань, розвитку громад та рішень для промисловості і уряду.... [-]

Австралія Тувумба Австралія Інтернет
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 - 6 семестри
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Southern Queensland (USQ)

Зробіть свій наступний великий хід кар'єри з Master USQ Бізнесу і інновацій. Ви зможете вибрати дві спеціалізації, які будуть розширювати свої знання, розширювати свій до ... [+]

Чи готові ви до вашої майбутньої кар'єри?

Зробіть свій наступний великий хід кар'єри з Master USQ Бізнесу і інновацій.

Ви зможете вибрати дві спеціалізації, які будуть розширювати свої знання, розширювати свій досвід і доповнити свої кар'єрні амбіції.

Спеціальності

Агробізнес (не доступний в 2017 році) Big Data і візуалізації Антикризове управління DIGITAL ПЕРЕТВОРЕННЯ підприємство Лідерство фінанси Загальний міжнародний бізнес Професійний Зв'язок Сталий Бізнес ... [-]
Австралія Тувумба Спрінгфілд Австралія Інтернет
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
18 - 72 місяці
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Southern Queensland (USQ)

Якщо у вас є ступінь бакалавра в будь-якій області, крім освіти і хочете стати вчителем в школі, Майстер USQ з навчання і викладання отримає Вас там. Ступінь рівня Це все ... [+]

Стати вчителем початкових або середньої школи

Якщо у вас є ступінь бакалавра в будь-якій області, крім освіти і хочете стати вчителем в школі, Майстер USQ з навчання і викладання отримає Вас там. Ступінь рівня Це все нові майстри будуть оснащувати вас з передової і всебічного розуміння освіти і ретельно підготувати вас до нової кар'єрі.

Спеціальності

первинна СЕРЕДНЯ ... [-]
Австралія Тувумба Австралія Інтернет
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 6 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Southern Queensland (USQ)

Якщо ви закінчили в іншій області і хочете перейти в IT або вже вивчили обчислювальну ступінь і хочете поліпшити свої професійні навички, то це ступінь для вас. Майстер о ... [+]

Підвищіть обчислювальні навички

Якщо ви закінчили в іншій області і хочете перейти в IT або вже вивчили обчислювальну ступінь і хочете поліпшити свої професійні навички, то це ступінь для вас. Майстер обчислювальної техніки призначений для додавання до вашого поточного знань і навичок, і ставляться до потреб вашої професії або галузі.

курсова спеціалізацій

Програмне забезпечення та веб Мережа та системи безпеки Невідомо спеціалізація - є можливість вибрати десять затверджених курсів від Майстра обчислювальної техніки , щоб сформувати свою ступінь ваших цілей і амбіцій. ... [-]
Австралія Тувумба Австралія Інтернет
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 6 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Southern Queensland (USQ)

Педагоги грають життєво важливу роль в розвитку потенціалу громадян використовувати знання, щоб вчитися, розвиватися і брати участь в нашому сучасному світі. ... [+]

Співдружність Підтримувані місце

Далі ваш викладацьку кар'єру

Педагоги грають життєво важливу роль в розвитку потенціалу громадян використовувати знання, щоб вчитися, розвиватися і брати участь в нашому сучасному світі. Майстер освіти:

прагне розширити свій досвід, щоб допомогти вам стати лідером в галузі освіти пропонується повністю онлайн, що дає гнучкість, щоб вчитися в будь-якому місці, в будь-який час. ... [-]
Австралія Тувумба Австралія Інтернет
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 семестри
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Southern Queensland (USQ)

Майстер освіти (прикладна лінгвістика) ідеально підходить, якщо ви працюєте з другим носіїв мови і їх громад, або в області мовної терапії та патології, союзницького здор ... [+]

Поліпшення навичок управління зв'язку

Майстер освіти (прикладна лінгвістика) ідеально підходить, якщо ви працюєте з другим носіїв мови і їх громад, або в області мовної терапії та патології, союзницького здоров'я, психології або навчання в різних умовах, що вимагає навичок в управлінні зв'язку та крос-культурної взаємодії.

гнучкість Дослідження

Якщо ви не впевнені, чи хочете ви, щоб завершити всю ступінь магістра, застосовуються для вивчення USQ в Graduate Certificate освіти, Диплом освіти (Співдружність Підтримувані місце) або Диплом освіти (внеску За додаткову плату) і взяти кредит від вашого дослідження в Майстер освіти, якщо ви вирішите продовжити навчання.... [-]

Австралія Тувумба Австралія Інтернет
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 семестри
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Southern Queensland (USQ)

Якщо ви хочете стати бухгалтером і вже мають ступінь бакалавра або 8-одиниці ступеня без урахування магістра, Майстер професійного бухгалтерського обліку отримає Вас там. ... [+]

Бухгалтерський облік є критичним

Бухгалтерський облік є одним з найважливіших компонентів будь-якої компанії або організації. Бухгалтерський облік в якості професії спостерігається значний зсув в останні десятиліття зі строго фінансової спрямованості економічної звітності до більш складної ролі в бізнес-організацій та управління. Бухгалтерської професії також розширена за рахунок включення таких областях, як інформаційні системи, неспроможності і судово-медичної експертизи.... [-]

Австралія Тувумба Спрінгфілд Австралія Інтернет
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 6 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Southern Queensland (USQ)

Ви хочете, щоб поставляти інноваційні рішення з використанням передових навичок в галузі управління проектами? Розроблена спільно з промисловістю, Австралійський інститут ... [+]

Майстер мистецтво управління проектами

Ви хочете, щоб поставляти інноваційні рішення з використанням передових навичок в галузі управління проектами? Розроблена спільно з промисловістю, Австралійський інститут управління проектами та Інститутом управління проектами, магістр USQ з управління проектами надасть вам навички та знання, щоб бути лідером в області управління проектами.... [-]

Австралія Спрінгфілд Австралія Інтернет
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
18 - 72 місяці
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Southern Queensland (USQ)

Майстер USQ в інформаційних систем дасть вам навички для досягнення успіху в усі більш взаємопов'язаному світі, де нові виклики представлені кожен день. Цей ступінь дасть ... [+]

Рушайте на динамічної кар'єрі

Майстер USQ в інформаційних систем дасть вам навички для досягнення успіху в усі більш взаємопов'язаному світі, де нові виклики представлені кожен день. Цей ступінь дасть вам необхідні навички і досвід, щоб реалізувати потенціал існуючих технологій, щоб використовувати можливості нових і новітніх технологій, щоб допомогти організаціям отримати переваги для бізнесу від використання інформаційних технологій і систем.... [-]

Австралія Тувумба Спрінгфілд Австралія Інтернет
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 6 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою

USQ | You've got this (45 sec)

USQ | You've got this (30 sec)

USQ | You've got this (15 sec)

USQ | Become more (30sec)

USQ International | Become more (45 sec)

University of Southern Queensland
Address
USQ Toowoomba West St
4350 Тувумба, Квінсленд, Австралія
Веб-сайт
Телефон
+61 74631 5543
Address
USQ Springfield Sinnathamby Boulevard
4300 Спрінгфілд, Квінсленд, Австралія
Address
USQ Ipswich 11 Salisbury Road
4305 Брісбен, Квінсленд, Австралія
Address
Австралія Інтернет, Австралія
Телефон
undefined