University of Southern Queensland (USQ)

Введення

Прочитайте офіційний опис

USQ пропонує до 25% міжнародних стипендій для студентів.
Детальніше про стипендії читайте нижче:

Міжнародна стипендія розміщення
Міжнародна стипендія для підтримки студентів
Міжнародна стипендія для підтримки студентів

University of Southern Queensland (USQ) Австралії - це динамічний університет, присвячений наданню якісних програм на території кампусу та онлайн-навчальних програм для студентів усіх рівнів навчання з понад 110 країн. USQ займає перше місце в Австралії за рівнем випускників [1] та має п'ятизірковий рейтинг за інтернаціоналізацію та працевлаштування [2] .

Про нас

За більш ніж 50 років USQ перетворився на видатний навчально-дослідний заклад, що забезпечує освіту з трьох містечок ( Toowoomba , Springfield та Ipswich ), інформаційного центру ( Stanthorpe ), в Інтернеті та через надійних освітніх партнерів .

Сьогодні USQ підтримує надзвичайну підтримку громади та надає нинішні та відповідні програми навчання для побудови кар’єри студентів, щоб досягти успіху в сучасних конкурентних умовах світу.

USQ є лідером у своїх ключових, обраних наукових галузях, таких як сільське господарство, інженерія та побудоване середовище, астрофізика та здоров'я, і отримав визнання за свої досягнення завдяки рейтингу досконалості в Австралійській науковій раді за 2018 рік в Австралії (ERA). USQ досяг рейтингів ERA за 18 науково-дослідних галузей як «набагато вище світового стандарту» та 12 наукових полів як «вище або за світовим стандартом» [3] .

Програми та курси

Кампуси USQ надають студентам досвід, орієнтований на громаду та орієнтований на кар’єру. Менші розміри класів дозволяють збільшити залучення лектора до студента та збільшити кількість однолітків. Понад 25 000 студентів з усієї Австралії та всього світу вибирають навчатись на USQ у:

 • Сільське господарство та довкілля
 • Мистецтво та гуманітарні науки
 • Авіація
 • Керування бізнесом
 • ЗМІ та спілкування
 • Освіта та викладання
 • Інформаційні технології
 • Право та кримінологія
 • Медсестринство та здоров'я союзників
 • Психологія та людські послуги
 • Наука та інженерія
 • Геодезичні та побудовані середовища
 • Образотворче та виконавське мистецтво
 • Дослідження
 • Програми з англійської мови та Pathway

USQ Toowoomba - це регіональний університетський містечко, оснащений широким спектром послуг та допоміжних служб для задоволення потреб студентів. Він пропонує повний досвід роботи на території кампусу з та широкий спектр заходів із студентського життя, що доповнюють академічну програму.

Спокійний спосіб життя та атмосфера для сімейного відпочинку Toowoomba - це чудовий вибір для студентів, які бажають полегшити життя від великого міста, в той час як досі переслідують свої кар'єрні цілі. Тувумба розташований всього за 1 годину та 45 хвилин від Брісбен та 2 години від Золотого узбережжя.

122951_campus.jpg

USQ Springfield забезпечує навчальне середовище, орієнтоване на студентів, з найновішими показниками програми та технологій. Завдяки високоякісним засобам, таким як цифровий вузол для виробництва та продуктивності, та симулятор польотів світового класу, він має тісні галузеві зв'язки, щоб зв’язати студентів з можливостями роботи. Він розташований приблизно в 45 хвилинах від міста Брісбен.

122952_two.jpg

USQ Ipswich пропонує спеціально побудовані фельдшерські навчальні заклади та нові клінічні лабораторії для сестринських служб, центр імітаційного акушерства, спортивні поля, кафе та тренажерний зал. USQ є частиною спільноти Іпсвіч з 2006 року і зараз в цьому кампусі навчається понад 1000 студентів, де представлена приголомшлива бібліотека з живим тропічним лісом. USQ Ipswich знаходиться в 55 хвилинах їзди від міста Брісбен і до нього можна дістатися громадським транспортом.

122954_purple.jpg

Інтернет

Приєднуйтесь до понад 70 відсотків студентів із загальної кваліфікації, які вирішили досягти своїх кар’єрних цілей за допомогою онлайн-навчання . Маючи понад 100 курсів, студенти мають гнучкі онлайн-класи, щоб вибрати, де, коли та як вони навчаються.

122956_online.jpg

Стипендії

USQ пропонує широкий спектр подій та стипендій, що обслуговують студентів різного рівня. Вони регулярно оновлюються.

Міжнародна студентська підтримка

USQ гарантує, що студенти отримують максимум від свого досвіду навчання, пропонуючи гнучкі варіанти навчання в сприятливому середовищі. Незалежно від того, студенти навчаються на кампусі чи в Інтернеті, вони мають доступ до спеціалізованих офіцерів з питань зв’язків зі студентами, які надають підтримку на кожному етапі - від зарахування, аж до закінчення навчання.

Як студент-міжнародник, який прибув на навчання до USQ в Австралію, студентам пропонується:

 • Безкоштовна колекція аеропорту та трансфер до місця проживання (для новоприбулих студентів)
 • Безкоштовне щоденне автобусне сполучення по інтеркампусу
 • Житлові коледжі та консультації щодо розміщення поза містом
 • Міжнародні поради щодо кар’єри студентів
 • Благополуччя, здоров'я, консультування та добробут студентів
 • Багатомовна підтримка та послуги
 • Регулярні студентські заходи та заходи
 • Ресурси для інвалідності
 • Кар'єра розвитку
 • Бібліотечні ресурси, включаючи підтримку навчання.

122957_fair.jpg

Де зупинитись?

USQ спрощує розміщення у трьох місцях містечка. У Тувумба та Спрингфілді доступне проживання на території кампусу, щоб забезпечити доброзичливе, житлове середовище для студентів. У безпосередній близькості до кампусу Іпсуїч доступне незалежне житло поза межами кампусу.

Дослідження

USQ прагне проводити наукові дослідження, які є науково-важливими та сприяють інноваціям для того, щоб принести користь нашим громадам, нації та світу.

Дослідницька культура USQ полягає в тому, щоб змінити ситуацію, і її дослідники залучають, співпрацюють і розуміють зацікавлені сторони та галузь для надання світових змін.

USQ сприяє широкому спектру науково-дослідних програм з різних дисциплін у межах своїх науково-дослідних інститутів, центрів, факультетів та шкіл. Його три інститути та дев'ять центрів представляють його яскраве та сприятливе дослідницьке середовище, сприяючи успіху в його ключових областях досконалості в наукових дослідженнях, оцінених рейтингами австралійського уряду в галузі досконалості в дослідженні Австралії (ERA).

Дослідження передового досвіду

USQ прагне виробляти піонерські дослідження з глобальним охопленням та впливом. Він має різні сильні сторони дослідження, що виявляються в різних ключових областях дослідження.

Якість наукових досліджень світового класу підтверджено результатами доповіді Австралійської науково-дослідної ради з питань досконалості в галузі досліджень для Австралії (ERA) [4] .

Були оцінені наступні напрямки досліджень:

122958_Capture1.JPG 122960_Capture2.JPG

[1] Посібник з хороших університетів, 2020
Quacquarelli Symonds, QS Stars 2019
Рейтинг Австралійської науково-дослідної ради у 2018 році на вищому рівні в галузі досліджень для Австралії (ERA).
Рейтинг Австралійської науково-дослідної ради у 2018 році на вищому рівні в галузі досліджень для Австралії (ERA).

Розташування

Тувумба

University of Southern Queensland

Address
USQ Toowoomba
West St

4350 Тувумба, Квінсленд, Австралія
Телефон
+61 74631 5543

Спрінгфілд

Address
USQ Springfield
Sinnathamby Boulevard


4300 Спрінгфілд, Квінсленд, Австралія

Брісбен

Address
USQ Ipswich
11 Salisbury Road

4305 Брісбен, Квінсленд, Австралія

Австралія Інтернет

Address
Австралія Інтернет, Австралія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія