Прочитайте офіційний опис

Ви думаєте про навчання в Австралії? University of Southern Queensland (USQ) пишається тим, що надає найкращу підтримку, яка допоможе вам досягти ваших навчальних та кар'єрних цілей. Студенти USQ користуються невеликими класовими розмірами, спільними навчальними закладами та набором допоміжних послуг для покращення навчального процесу. Маючи студентів з більш ніж 80 країн та міжнародно-акредитовані ступені та програми, ви можете вибрати навчання в університетському містечку, зовнішньому або в Інтернеті.

Про нас

Університет Південного Квінсленда є динамічним університетом, який спеціалізується на забезпеченні якісних ступенів та програм у гнучкій та сприятливому середовищі. Упродовж більш ніж 50 років USQ став провідним навчальним та науково-дослідним інститутом, який забезпечує освіту у всьому світі з трьох регіональних місць: Тувумба, Спрінгфілд та Іпсвіч. Також у нас є амбулаторний центр, розташований у Станторфі.
Наші студенти навчаються викладачами, які є лідерами у своїх галузях, які, як і наші програми, постійно оновлюються з постійно мінливим обличчям галузі. Ми пишаємося тим, що випускники в штаті Квінсленд (штат Квінсленд) працюють в штатній роботі (Survey of Destinations Destinations 2014-2016). Незалежно від того, чи наші студенти навчаються в Інтернеті або на кампусі, наша мета полягає в наданні їм індивідуальної підтримки.
Кожен учень має доступ до американських офіцерів зі зв'язків зі студентами (SROs), які можуть підтримувати їх через навчальну поїздку.

Курси

Програми, що пропонуються в USQ, розроблені з метою підготовки підготовлених у галузі, міжнародно визнаних та кваліфікованих випускників. У USQ ви можете навчатися в дипломному, бакалаврському, аспірантурному та дослідницькому рівнях. Ви також можете скористатися нашими спеціальними курсами підвищення кваліфікації, програмами Pathway та курсами англійської мови, щоб покращити свою кар'єру.

Майже 28000 студентів з усієї Австралії та всього світу вибирають навчання в USQ у таких сферах:

 • Бізнес та комерція
 • Творче мистецтво та медіа
 • Освіта
 • Техніка та побутова техніка
 • Здоров'я та громада
 • Гуманітарні науки та комунікації
 • Інформаційні технології
 • Право та правосуддя
 • Наук
 • Дослідження
 • Англійська мова та Pathway програми
 • Професійний розвиток.

USQ Toowoomba

USQ Toowoomba є оригінальним університетським містечком і добре обладнаний широким спектром можливостей, що відповідають різним вимогам студентів. Найбільша з USQ в трьох кампусах з його розміром, USQ Toowoomba пропонує повний досвід на кампусі з житлових приміщень коледжу та великий спектр студентських життєвих заходів, що доповнюють академічну програму.

USQ Toowoomba знаходиться в одному з найбільших внутрішніх міст Австралії, всього за годину сорок хвилин їзди на захід від Брісбена і поруч із аеропортом Тувумба.

USQ також пропонує безкоштовний щоденний трансфер між кабінетами між USQ Toowoomba, USQ Springfield та USQ Ipswich, надаючи студентам більше можливостей та гнучкості для відвідування занять залежно від їх потреб.

USQ Springfield

USQ Springfield - це свіжий, сучасний кампус, розташований у самому центрі одного з найбільш швидкозростаючих районів Квінсленда.

Готель USQ Springfield пропонує широкий вибір абітурієнтів та аспірантів у яскраво виражених місцях, лише за 25 хвилин від Кіпру штату Іпсвіч, за 45 хвилин від міста Брісбен та за годину від Голд-Кост.

Центр для цифрового виробництва та продуктивності для Університету, кампус включає в себе галузевий стандарт трансляції телевізійних та радіотехнічних об'єктів та репетицій, а також спільні навчальні кімнати, нові лабораторії.

Спортивний симулятор світового класу USQ Springfield - перший у своєму роді в Квінсленді. Симулятор USQ - це вузьке струменем тіла, де студенти авіації можуть повторити весь рейс, як звичайні, так і ненормальні сценарії під час виконання перевірок та процедур.

USQ Ipswich

Кампус штату Іпсвіч USQ розташований на території спадщини в одному з найстаріших міст Австралії. Ми були частиною Іпсвічу з 2006 року, і в міру зростання регіону ми розширюємо свою прихильність до регіону.

Листовий кампус USQ Ipswich має великі перспективи по місту, а також приголомшлива бібліотека з живими тропічними лісами. Кампус розташований за 55 хвилин їзди від міста Брісбен, за годину та 15 хвилин від Голд-Кост, і доступний на громадському транспорті. Додому в Школу здоров'я та благополуччя USQ, USQ Ipswich входять спеціалізовані навчально-методичні комплекси та нові клінічні медсестринські лабораторії, спортивні майданчики, кафе та тренажерний зал.

Інтернет

За допомогою онлайн-навчання в USQ простіше, ніж коли-небудь, для навчання, яке відповідає своєму життю. Ми зосереджені на успіхах студентів, тому ми полегшимо вам підходити до нашої кар'єри, повністю акредитованих ступенів у вашому напруженому житті. Насправді, ми є університетом номер один у Квінсленді для випускників, що працюють у повний робочий день (Survey of Destinations Destinations 2014-2016). Ви можете вивчати неповний робочий день або повний робочий день або змінити своє навантаження на навчання, як для вас зміниться життя - ваша класна кімната настільки ж близька, як і ваш комп'ютер.

Наші студенти, які хочуть навчатися в Інтернеті, є дуже частиною наших навчальних закладів, і ми дуже бажаємо, щоб вони були на кампусі з нами, а також скористалися широким спектром послуг та послуг, які ми пропонуємо.

Інтернет-студенти можуть отримати доступ до свого гнучкого онлайнового класу, який дозволяє їм вибрати, де вони навчаються, коли вони навчаються, і навіть як вони навчаються. Не дивно, що більше 75% наших студентів вирішили навчатися в цьому режимі.

Міжнародна студентська підтримка

 • Безкоштовна аеропортова збірка та трансфер до вашого помешкання для нових студентів, що прибувають
 • Житловий коледж та проживання поза містом
 • Міжнародна студентська робоча група з кар'єри в США
 • Студентське благополуччя, здоров'я, консультування та добробут
 • Багатомовна підтримка та послуги
 • Регулярні студентські заходи та заходи
 • Ресурси інвалідності.

Дізнайтеся більше про послуги USQ International.

Де зупинитись?

Якщо ви плануєте навчатися в кампусі з USQ, існує декілька варіантів розміщення для будь-якого бюджету - все це знаходиться в безпосередній близькості від кожного університетського містечка USQ. Дізнайтеся більше про розміщення з USQ.

Ви готові подати заявку на USQ?

Застосування для навчання з USQ легко! Дізнайтеся більше про наш процес подання заявки та запустіть свою заявку. Пам'ятайте, що плата за подання заявки в США не передбачена.

Дослідження

USQ прагне проводити наукові дослідження, які не тільки мають академічну актуальність, але й зацікавлені у розвитку промисловості та наших зацікавлених сторін та сприяють інноваціям, що є корисними для наших громад, нації та інших.

Ключ до нашої дослідницької культури - це робота з промисловістю, щоб зрозуміти проблеми, що стоять перед сектором, і спільно розробляти нові ідеї та технології, які реально впливають на відчутну користь. Ми маємо значний потенціал досліджень та досвід у таких сферах;

 • Сільське господарство та агробізнес
 • Астрофізика
 • Культурна спадщина та археологія
 • Цифрове життя
 • Наук про навколишнє середовище
 • Здоров'я та поведінкові науки
 • Математичні науки і гіперзвукові
 • Інженерна та інженерна техніка
 • Регіональне співтовариство та економічний розвиток

Ми міжнародно визнані за нашу роботу в майбутніх матеріалах та композитах, тісно співпрацюючи з міжнародними партнерами по галузі та іншими науково-дослідними установами, щоб визначити життєздатні екологічні рішення деяких найбільших у світі товарів.

USQ також швидко розвивається як світовий лідер в галузі досліджень сільськогосподарських систем та управління сталевими ландшафтами в сільській місцевості з дослідженнями в області наук про навколишнє середовище, обчислювальної та математичної наук, сільськогосподарських наук та інженерії. Міжнародні науково-дослідні проекти в Азії допомагають поліпшити зрошування, виробництво овочів та торгівлю кавою, серед іншого.

З суперпродуктів до регіонального виживання раку наші дослідники працюють над покращенням якості життя для всіх за допомогою наших досліджень у галузі охорони здоров'я. Проекти включають в себе вирішення унікальних потреб регіонального та сільського населення з дослідженнями, що охоплюють системи охорони здоров'я, науку та технології, доступ та догляд, інфраструктуру та інновації. Американські дослідники також досліджують потенціал функціональних харчових продуктів для відновлення людського ожиріння та хронічних запальних захворювань, забезпечуючи основу для досягнення оптимальних переваг для здоров'я для зменшення ризиків, пов'язаних із хронічними розладами способу життя.

Учні аспірантів в США мають доступ до широкого спектру можливостей та наставляються нашими дослідниками та партнерами, щоб сприяти динамічному та привабливому середовищу. Програма інноваційного підвищення кваліфікації USQ за програмами досліджень (HDR) розширює горизонти студентів та підготує їх до складних кар'єрів у вибраних областях, щоб підвищити їхню здатність до працевлаштування та інноваційні навички.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

University of Southern Queensland (USQ)

Магістр наук (досліджень) дає навички і можливості, необхідні для подальшої вашої кар'єри в обраній галузі дослідження науки. ... [+]

Підвищіть дослідження науки кар'єри

The Магістр наук (досліджень) дає вам навички та можливості, необхідні для подальшої вашої кар'єри в обраній галузі дослідження науки. У цій мірі, високо мотивованих і висококваліфікованих студентів провести поглиблене вивчення, щоб справити на основі досліджень дисертацію, яка допоможе вам розвинути свої навички дослідження в спеціалізованій області знань і йти далі з наукою дослідницької кар'єри.... [-]

Австралія Toowoomba Springfield
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

University of Southern Queensland (USQ)

Якщо ви хочете стати професійним інженером, і мають трирічний диплом інженера, але без досвіду роботи, магістр технічних наук отримає Вас там. ... [+]

Отримати досвід роботи в галузі

Якщо ви хочете стати професійним інженером, і мають три роки диплом інженера, але не мають досвіду роботи, майстер Engineering отримає вас там. У цьому ступені, ви:

отримати практичний практичної лабораторії і досвід роботи в галузі, щоб підготувати вас до роботи в професії інженера застосувати дослідження знання до реальної проблеми в вашому дослідницькому проекті - відмінний трамплін для подальших досліджень, в тому числі ступеня вашого доктора філософії. ... [-]
Австралія Toowoomba Australia Online
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 4 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Southern Queensland (USQ)

Мета Майстер ділового досліджень є навчання вас в бізнес-досліджень високого рівня, або для академічних або старших цілей управління. ... [+]

Візьміть свої навички дослідження на якісно новий рівень

Мета майстер бізнес-досліджень щоб навчати вас в бізнес-досліджень високого рівня, або для академічних або старших цілей управління. Ви будете проводити значну частину дослідження в цікавій для вас області, використовуючи ваш спеціальні знання і передові методи дослідження для вивчення вирішення проблеми управління. Очікується, що дослідження ви проводите протягом декількох років буде вносити важливий вклад в розвиток нових знань, розвитку громад та рішень для промисловості і уряду.... [-]

Австралія Toowoomba Australia Online
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 - 6 семестри
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Southern Queensland (USQ)

Зробіть свій наступний великий хід кар'єри з Master USQ Бізнесу і інновацій. Ви зможете вибрати дві спеціалізації, які будуть розширювати свої знання, розширювати свій до ... [+]

Чи готові ви до вашої майбутньої кар'єри?

Зробіть свій наступний великий хід кар'єри з Master USQ Бізнесу і інновацій.

Ви зможете вибрати дві спеціалізації, які будуть розширювати свої знання, розширювати свій досвід і доповнити свої кар'єрні амбіції.

Спеціальності

Агробізнес (не доступний в 2017 році) Big Data і візуалізації Антикризове управління DIGITAL ПЕРЕТВОРЕННЯ підприємство Лідерство фінанси Загальний міжнародний бізнес Професійний Зв'язок Сталий Бізнес ... [-]
Австралія Toowoomba Springfield Australia Online
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
18 - 72 місяці
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Southern Queensland (USQ)

Якщо у вас є ступінь бакалавра в будь-якій області, крім освіти і хочете стати вчителем в школі, Майстер USQ з навчання і викладання отримає Вас там. Ступінь рівня Це все ... [+]

Стати вчителем початкових або середньої школи

Якщо у вас є ступінь бакалавра в будь-якій області, крім освіти і хочете стати вчителем в школі, Майстер USQ з навчання і викладання отримає Вас там. Ступінь рівня Це все нові майстри будуть оснащувати вас з передової і всебічного розуміння освіти і ретельно підготувати вас до нової кар'єрі.

Спеціальності

первинна СЕРЕДНЯ ... [-]
Австралія Toowoomba Australia Online
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 6 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Southern Queensland (USQ)

Якщо ви закінчили в іншій області і хочете перейти в IT або вже вивчили обчислювальну ступінь і хочете поліпшити свої професійні навички, то це ступінь для вас. Майстер о ... [+]

Підвищіть обчислювальні навички

Якщо ви закінчили в іншій області і хочете перейти в IT або вже вивчили обчислювальну ступінь і хочете поліпшити свої професійні навички, то це ступінь для вас. Майстер обчислювальної техніки призначений для додавання до вашого поточного знань і навичок, і ставляться до потреб вашої професії або галузі.

курсова спеціалізацій

Програмне забезпечення та веб Мережа та системи безпеки Невідомо спеціалізація - є можливість вибрати десять затверджених курсів від Майстра обчислювальної техніки , щоб сформувати свою ступінь ваших цілей і амбіцій. ... [-]
Австралія Toowoomba Australia Online
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 6 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Southern Queensland (USQ)

Педагоги грають життєво важливу роль в розвитку потенціалу громадян використовувати знання, щоб вчитися, розвиватися і брати участь в нашому сучасному світі. ... [+]

Співдружність Підтримувані місце

Далі ваш викладацьку кар'єру

Педагоги грають життєво важливу роль в розвитку потенціалу громадян використовувати знання, щоб вчитися, розвиватися і брати участь в нашому сучасному світі. Майстер освіти:

прагне розширити свій досвід, щоб допомогти вам стати лідером в галузі освіти пропонується повністю онлайн, що дає гнучкість, щоб вчитися в будь-якому місці, в будь-який час. ... [-]
Австралія Toowoomba Australia Online
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 семестри
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Southern Queensland (USQ)

Майстер освіти (прикладна лінгвістика) ідеально підходить, якщо ви працюєте з другим носіїв мови і їх громад, або в області мовної терапії та патології, союзницького здор ... [+]

Поліпшення навичок управління зв'язку

Майстер освіти (прикладна лінгвістика) ідеально підходить, якщо ви працюєте з другим носіїв мови і їх громад, або в області мовної терапії та патології, союзницького здоров'я, психології або навчання в різних умовах, що вимагає навичок в управлінні зв'язку та крос-культурної взаємодії.

гнучкість Дослідження

Якщо ви не впевнені, чи хочете ви, щоб завершити всю ступінь магістра, застосовуються для вивчення USQ в Graduate Certificate освіти, Диплом освіти (Співдружність Підтримувані місце) або Диплом освіти (внеску За додаткову плату) і взяти кредит від вашого дослідження в Майстер освіти, якщо ви вирішите продовжити навчання.... [-]

Австралія Toowoomba Australia Online
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 семестри
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Southern Queensland (USQ)

Якщо ви хочете стати бухгалтером і вже мають ступінь бакалавра або 8-одиниці ступеня без урахування магістра, Майстер професійного бухгалтерського обліку отримає Вас там. ... [+]

Бухгалтерський облік є критичним

Бухгалтерський облік є одним з найважливіших компонентів будь-якої компанії або організації. Бухгалтерський облік в якості професії спостерігається значний зсув в останні десятиліття зі строго фінансової спрямованості економічної звітності до більш складної ролі в бізнес-організацій та управління. Бухгалтерської професії також розширена за рахунок включення таких областях, як інформаційні системи, неспроможності і судово-медичної експертизи.... [-]

Австралія Toowoomba Springfield Australia Online
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 6 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Southern Queensland (USQ)

Ви хочете, щоб поставляти інноваційні рішення з використанням передових навичок в галузі управління проектами? Розроблена спільно з промисловістю, Австралійський інститут ... [+]

Майстер мистецтво управління проектами

Ви хочете, щоб поставляти інноваційні рішення з використанням передових навичок в галузі управління проектами? Розроблена спільно з промисловістю, Австралійський інститут управління проектами та Інститутом управління проектами, магістр USQ з управління проектами надасть вам навички та знання, щоб бути лідером в області управління проектами.... [-]

Австралія Springfield Australia Online
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
18 - 72 місяці
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Southern Queensland (USQ)

Майстер USQ в інформаційних систем дасть вам навички для досягнення успіху в усі більш взаємопов'язаному світі, де нові виклики представлені кожен день. Цей ступінь дасть ... [+]

Рушайте на динамічної кар'єрі

Майстер USQ в інформаційних систем дасть вам навички для досягнення успіху в усі більш взаємопов'язаному світі, де нові виклики представлені кожен день. Цей ступінь дасть вам необхідні навички і досвід, щоб реалізувати потенціал існуючих технологій, щоб використовувати можливості нових і новітніх технологій, щоб допомогти організаціям отримати переваги для бізнесу від використання інформаційних технологій і систем.... [-]

Австралія Toowoomba Springfield Australia Online
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 6 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою

USQ | You've got this (45 sec)

USQ | You've got this (30 sec)

USQ | You've got this (15 sec)

USQ | Become more (30sec)

University of Southern Queensland
Address
USQ Toowoomba West St
4350 Toowoomba, Queensland, Австралія
Веб-сайт
Телефон
+61 74631 5543
Address
USQ Springfield Sinnathamby Boulevard
4300 Springfield, Queensland, Австралія
Address
USQ Ipswich 11 Salisbury Road
4305 Brisbane, Queensland, Австралія
Address
Australia Online, Австралія
Телефон
undefined