Прочитайте офіційний опис

Отримати уявлення про те, наскільки життя на UWA дійсно подобається, і дізнатись, що найбільше користуються нашими студентами.

Ми пишаємося тим, що вперше зараховуємо до західної Австралії та стаємо першим у світі університетів у всьому світі.

5 зірок для студентів:

 • Співвідношення вчителів та вимоги студентів (GUG 2018)
 • Сім наших предметів увійшли до 50 кращих у світі (QS 2018)
 • 91 місце в рейтингу 100 найбільших університетів у всьому світі (ARWU 2017)

Яскравий студентський досвід

Поряд з річкою Свон, наш кампус Перту є одним з наймальовничіших в Австралії з знаковими будівлями пісковика, що сидять серед садів, перерахованих у спадщину. Готель знаходиться всього за 10 хвилин їзди від головного торгового та ділового районів міста Перт та недалеко від багатьох чудових пляжів міста.

На кампусі вам буде запропоновано безліч основних зручностей, включаючи кафе, бібліотеки, книжкові магазини, яскравий культурний центр та сотні клубів та товариств, щоб приєднатися та повною мірою відчути студентське життя. Наша підтримуюча студентська гільдія означає, що ви можете випробувати свою руку на добровільних засадах, отримати незалежну консультацію з різних питань або відвідати одну з багатьох різноманітних подій у кампусі.

Інноваційна структура курсу

Незалежно від цілей, які ви можете мати, ступінь UWA створює світ можливостей. Близько 40 відсотків сучасних робочих місць не існує через 20 років (CEDA, 2015), тому ми віримо у кращу підготовку до кар'єри майбутнього.

Наша новаторська структура курсів є єдиним у своєму роді в WA і заснована на глобальній моделі. Це означає, що ви можете досягти своїх інтересів і одночасно максимально збільшити свої можливості для кар'єри. Ця гнучкість відрізняє вас від натовпу та є ключем до збереження вашої кар'єри в майбутньому.

Рейтинги та рейтинги

Ми отримали п'ятизірковий рейтинг за вимогою студентів та студентом: коефіцієнт співробітництва в керівництві з хороших університетів 2018. UWA посідає перше місце у Західній Австралії та визнано на міжнародному рівні як Top 100 університету. Сім наших предметних областей увійшли до 50 кращих у світі відповідно до рейтингу світового університету QS за темою 2018 року.

 • Сільське господарство та лісове господарство
 • Анатомія та фізіологія (13)
 • Громадська та будівельна інженерія
 • Землі та морських наук
 • Мінеральні та гірничодобувна інженерія (11 місце)
 • Виконавські види мистецтва
 • Споріднi предмети

Випускні результати

Ступінь UWA - це інвестиції у ваше майбутнє. Наші випускники послідовно перевищують початкові зарплати в країні та рівень зайнятості державних випускників. Ми святкуємо міцні партнерські відносини в галузі промисловості, пропонуючи вам практичний, реальний досвід на додаток до цінних професійних можливостей мережі. Цей практичний навчальний підхід високо цінується роботодавцями та гарантує вам готовність до кар'єри. Наші випускники продовжують надихати і надавати позитивний вплив на суспільство.

Зміна світу через дослідження

Будучи науково-дослідним університетом, ми входимо до Групи восьми (коаліція провідних дослідницьких університетів у країні) та однієї з двох австралійських членів Всесвітньої мережі університетів. Ми також є основоположним членом мережі "Матарікі" високоякісних дослідницьких університетів з особливим упором на студентський досвід.

Протягом багатьох років ми продовжуємо залучати висококваліфікованих, всесвітньо визнаних співробітників, дослідників та студентів, включаючи нашого Нобелівського лауреата професора Баррі Маршалла, і ми щорічно отримуємо близько 80 відсотків від загального фінансування досліджень у ВА.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

The University of Western Australia

Магістр з архітектури (Design) - це програма незалежних наукових досліджень, що ведуть до презентації виставки архітектурного дизайну, еквівалентного в рамках схематичног ... [+]

Магістр з архітектури (Design) - це програма незалежних наукових досліджень, що ведуть до презентації виставки архітектурного дизайну, еквівалентного в рамках схематичного дизайну будівлі, що має велике культурне значення.

Студенти цього курсу проводять програму незалежного, контрольованого дослідження. Оцінка проводиться на основі виставки своєї роботи.

Початкові дати

За домовленістю зі своїми керівниками, студенти можуть почати в будь-який час протягом року, крім грудня... [-]
Австралія Crawley
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Western Australia

Бізнес-інформація та управління логістикою поєднує дослідження з інформаційними системами, наукою про управління та системами підтримки прийняття рішень, що дає студентам ... [+]

Бізнес-інформація та управління логістикою поєднує дослідження з інформаційними системами, наукою про управління та системами підтримки прийняття рішень, що дає студентам змогу вивчити різні критичні проблеми в бізнесі.

Ви хочете розвинути свої навички в управлінні проектами і зосередити увагу на поліпшенні якості, управління робочими процесами, процесами та системами?

... [-]
Австралія Crawley
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
18 - 24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Western Australia

Магістр публічної політики дасть вам мультидисциплінарне розуміння ролі уряду в економічній діяльності та прийняття рішень державної політики. Курс зосереджується на тому ... [+]

Огляд

Магістр публічної політики дасть вам мультидисциплінарне розуміння ролі уряду в економічній діяльності та прийняття рішень державної політики. Курс зосереджується на тому, як уряд взаємодіє з економікою та суспільством. Теми включають: економічне зростання, стабільність, оподаткування, інфраструктурне забезпечення, регулювання, охорона здоров'я, оборона, освіта та соціальне забезпечення. Вона об'єднує теорію та практику для посилення знань та практичних навичок, які дозволяють вам активно та стратегічно реагувати на суспільні, економічні та соціальні потреби. Ви можете вибрати повну спеціалізацію в галузі економіки, державного управління та управління або обидва.... [-]

Австралія Crawley
Січень 2020
англійська
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Western Australia

Вивчіть магістра екологічних наук та скористайтеся багаторічною історією багатопрофільних досліджень UWA з широкого розмаїття екологічних систем та його унікального досві ... [+]

Огляд

Вивчіть магістра екологічних наук та скористайтеся багаторічною історією багатопрофільних досліджень UWA з широкого розмаїття екологічних систем та його унікального досвіду у визначенні довгострокових економічних та планованих рішень, побудованих на суворе розуміння екологічних процесів.

Про курс

Вчені з питань навколишнього середовища оцінюють вплив людської діяльності та розробляють наукові рішення, що базуються на оцінці ризику, щоб допомогти забезпечити стабільне глобальне середовище. Міждисциплінарний підхід до вирішення проблем є важливим у цій галузі, що включає в себе як біологічну та земну науку, так і дослідження в області екологічного планування та управління. Цей курс готує вас до вирішення таких питань, як кліматичні зміни, викиди парникових газів та управління водними ресурсами.... [-]

Австралія Crawley
Січень 2020
англійська
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Western Australia

Магістр комерції з міжнародно акредитованої бізнес-школи UWA може підвищити ваші можливості працевлаштування у всьому світі. Наші викладачі світового рівня та провідні па ... [+]

Магістр комерції з міжнародно акредитованої бізнес-школи UWA може підвищити ваші можливості працевлаштування у всьому світі.

Наші викладачі світового рівня та провідні партнери з галузі промисловості гарантують, що ви піддасте новітній теорії та практиці. Поряд з цим ви матимете можливість взяти участь у позашкільних заходах - від ярмарків кар'єри та мережевих заходів до участі у студентських групах, відвідування семінарів з професійного розвитку та гостьових лекцій старших керівників.... [-]

Австралія Crawley
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
18 - 24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Western Australia

Маркетинг спрямований на створення та підтримку клієнтів, знаходячись, спілкуючись та підтримуючи конкурентну перевагу, яка робить компанію справді успішною. Теми, що охо ... [+]

Огляд

Маркетинг спрямований на створення та підтримку клієнтів, знаходячись, спілкуючись та підтримуючи конкурентну перевагу, яка робить компанію справді успішною. Теми, що охоплюються маркетингом, включають рекламу, стратегію компанії, конкурентний аналіз та створення вартості.

Магістр маркетингу підходить як для фахівців, що працюють у галузі маркетингу та суміжних областях, так і тих, хто бажає перейти в цю галузь.... [-]

Австралія Crawley
Січень 2020
англійська
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Western Australia

Отримати навички для вирішення великих завдань даних і конкурувати в цифровому світі. ... [+]

Стрімко розширюється поле, яке не має ознак уповільнення. Зараз великі дані та аналітика ведуть та інформують про прийняття стратегічних рішень та інновації, незалежно від сфери інжинірингу, фінансів, охорони здоров'я та інших професійних сфер. Виклик для організацій у всьому світі полягає в тому, як використовувати все більше об'ємів даних як актив.

Майстер інформаційних технологій надає студентам знання та навички для розуміння та застосування відповідних аналітичних методологій для перетворення способів досягнення організацією цілей, ефективної роботи з великими завданнями з управління даними, оволодіння статистичними та машинознавчими фондами, на яких аналітика даних будується, а також оцінює та повідомляє про ефективність нових технологій.... [-]

Австралія Crawley
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
18 - 24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Western Australia

Цей спеціальний магістерський курс охоплює широкий спектр питань прикладного фінансування, що веде до кар'єри в галузі корпоративного банківського обслуговування та фінан ... [+]

Цей спеціальний магістерський курс охоплює широкий спектр питань прикладного фінансування, що веде до кар'єри в галузі корпоративного банківського обслуговування та фінансів, торгівлі на фондовому ринку, страхування, управління інвестиціями та інших галузях прикладного фінансування. Ви навчаєтесь під керівництвом досвідчених фахівців у галузі фінансів, включаючи професорів, які служили на круглому столі Державного позабюджетного уряду Співдружності, виступали експертами у судових справах та розробляли індекс переваг власності в партнерстві з колоніальним першим державою.... [-]

Австралія Crawley
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Western Australia

Підвищіть свої знання та навички для майбутнього в швидко розвивається галузі сільськогосподарської науки за спеціалізацією: сільськогосподарська економіка, системи сільс ... [+]

Підвищіть свої знання та навички для майбутнього в швидко розвивається галузі сільськогосподарської науки за спеціалізацією: сільськогосподарська економіка, системи сільськогосподарських культур і тваринництва, генетика та селекція, грунтознавство та харчування рослин .

Виклики швидко зростаючого населення та обмеження землі та прісної води все це впливає на здатність сільського господарства задовольнити попит на продукти харчування, волокна та паливо.... [-]

Австралія Crawley
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 пошук програми з юриспруденції
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Western Australia

Цей курс полягає у розумінні навколишнього світу на своєму фундаментальному рівні. Знання, отримані завдяки вивченню фізики, також є рушійною силою більшості нових технол ... [+]

Цей курс полягає у розумінні навколишнього світу на своєму фундаментальному рівні. Знання, отримані завдяки вивченню фізики, також є рушійною силою більшості нових технологій, починаючи від радарів до лазерів, від транзисторів до квантових комп'ютерів, від електронних мікроскопів до сучасних медичних сканерів зображень.

Про курсВи створите поєднання високорівневих досліджень, аналітичних та навичок вирішення проблем, які високо цінують промисловість та державні роботодавці. Магістр може бути виконаний в одному з наступних:Астрономія та астрофізика (астрономія, астростатистика, галактична динаміка, компактні об'єкти, астрофізичні потрясіння, плазмові астрофізики, космічна електродинаміка та високоенергетична астрофізика)Обчислювальна фізика (чисельні методи, високопродуктивні обчислення, програмування графічного процесора (GPU) та методи обчислювальної фізики)Експериментальна фізика (аналіз даних та методи експериментальної фізики)Медична фізика (введення в експлуатацію, калібрування, безпечна експлуатація та обслуговування цих медичних систем, які допомагають щороку діагностувати та лікувати тисячі людей)Теоретична фізика (дисципліни-специфічні знання на кордонах сучасної фізики).Деталі структури курсу... [-]
Австралія Crawley
Січень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Western Australia

Ви отримаєте комплексний набір навичок, який підготує вас до роботи або просування в нафтовій та газовій галузі. Розроблений у співпраці з партнерами компанії UWA, курс с ... [+]

Ви отримаєте комплексний набір навичок, який підготує вас до роботи або просування в нафтовій та газовій галузі. Розроблений у співпраці з партнерами компанії UWA, курс синхронізується з глобальними енергетичними тенденціями, зосереджуючись на виробництві природного газу та виробництві зрідженого природного газу (СПГ). Курс забезпечує як технічні основи, так і досвід з найсучаснішим інженерним програмним забезпеченням (включаючи Eclipse / Petrel, OLGA, Multiflash та HYSYS).... [-]

Австралія Crawley
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Western Australia

Цей курс надає своїм випускникам необхідні знання та навички, щоб пояснити та застосувати відповідні методології інформаційних технологій (ІТ), щоб допомогти індивіду або ... [+]

Огляд

Цей курс надає своїм випускникам необхідні знання та навички, щоб пояснити та застосувати відповідні методології інформаційних технологій (ІТ), щоб допомогти індивіду або організації досягти своїх цілей і завдань. Ви також навчитеся оцінити наукові основи, на яких будується ІТ, і передбачити зміну напрямків ІТ та оцінити та поінформувати ефективність нових технологій.

Про курс... [-]
Австралія Crawley
Січень 2020
англійська
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Western Australia

Майстер професійного бухгалтерського обліку забезпечить вас підготовкою з технічних аспектів підготовки бухгалтерських даних; розвивати свої навички при застосуванні бухг ... [+]

Майстер професійного бухгалтерського обліку забезпечить вас підготовкою з технічних аспектів підготовки бухгалтерських даних; розвивати свої навички при застосуванні бухгалтерської інформації для вирішення проблем та прийняття рішень; і розвивати свої знання та навички у відповідних професійних дисциплінах, таких як фінанси, оподаткування, аудит та управління.

Цей курс дає можливість випускникам отримати кваліфікацію, яка визнається професійними органами бухгалтерського обліку та більш широкою бізнесовою спільнотою.... [-]

Австралія Crawley
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
18 - 24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Western Australia

Спеціалізується на одному з восьми інженерних дисциплін в магістраті професійної інженерії та стає професійно акредитованим інженером, який високо цінує промисловість. ... [+]

Спеціалізується на одному з восьми інженерних дисциплін в магістраті професійної інженерії та стає професійно акредитованим інженером, який високо цінує промисловість.

Цей курс був розроблений за погодженням із галуззю, щоб забезпечити вас найсучаснішими технічними знаннями, критичним мисленням та професійними навичками, необхідними для збереження конкурентоспроможності у глобальній робочій силі. Зосередьтеся на обраній вами галузі інженерії для подальшого розвитку вашої кар'єри. Наприклад, студенти, зацікавлені в кар'єрі в нафтогазовій галузі, можуть вибрати спеціалізацію в галузі хімічного машинобудування, цивільного будівництва, електротехніки або машинобудування. Вибравши дисципліну, яка найбільше вас зацікавить, ви не тільки зможете глибше зрозуміти цю дисципліну з точки зору цілісного інженерного аспекту, але й виконати підрозділи, що відповідають вашим інтересам. Майстер професійної інженерії - це шлях до професійної інженерної кваліфікації для тих, хто вивчав основи інженерних наук в UWA Engineering Direct Pathway .... [-]

Австралія Crawley
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою