Southern Cross Education Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Південний інститут Хрест Освіта гордістю пропонуємо як наші місцеві студентів Мельбурн та іноземних студентів з усього світу кращі можливості, доступні в забезпеченні все отримати максимальне враження у виконання кваліфікації, яку вони шукають.

Лі студент навчається курс сертифікат або курс диплом, наш інститут поєднує в собі задоволення інтерактивну атмосферу доповнені енергійного методу навчання. Все навчання включає в себе один на один індивідуальний підхід для задоволення потреб та рівня кваліфікації студента. Наш асортимент курсів є всеосяжним з нових курсів, доданих часто. Короткі семінари та сертифікат курсів, таких як надання першої допомоги доставляються часто для місцевих студентів, підприємств і членів їх сімей, що бажають розширити свої знання, коли час обмежений.

Всі студенти досвід розслабленої середовища навчання на всіх наших кампусах. Наші відвідувачі кордоном студентів не тільки забрати додому австралійський кваліфікацію визнана в усьому світі, а й випробувати різноманітність Австралія може запропонувати. Від чудового мальовничого подиві Австралія може запропонувати аж до грандіозного масиву можливостей працевлаштування у вас буде тільки ваша кваліфікація буде завершена, Південний інститут Хрест Освіта є правильним вибором. Різноманітні люди, різноманітні види навчання й різноманітні доставка буде забезпечити ваш успіх.

Розташування

Мельбурн

Address
Melbourne City Campus,
155-161 Boundary Road

VIC 3051 Мельбурн, Вікторія, Австралія

Аделаїда

Address
Adelaide Campus,
Level2 14-16 Grote Street

SA 5000 Аделаїда, Південна Австралія, Австралія