Прочитайте офіційний опис

Університет Джеймса Кука (JCU) - другий найстаріший університет у Квінсленді та провідний університет Австралії в тропіках. Компанія JCU є яскравим унікальним університетом, що спеціалізується на навчанні та дослідженні. Він має свої основні місця в тропічних містах Квінсленда Таунсвілл і Кернс і в сучасних міських кампусах у Сінгапурі та Брісбені.

JCU визнаний у всьому світі за свої знання в морській біології, екологічних дослідженнях, тропічному здоров'ї та туризмі. Наші професійні курсові програми акредитовані галузевими та професійними асоціаціями, а багато професіоналів - гостьові викладачі наших аспірантських програм. За останні п'ять років викладачі JCU отримали 31 нагород національної премії з викладання передового досвіду з Австралійської ради з навчання та навчання - більше ніж у багатьох великих університетах.

  • JCU є лідером у навчанні та дослідженні, спрямованих на вирішення критичних проблем, з якими стикається Тропік, у всьому світі.
  • JCU займає 2% провідних університетів у провідній глобальній системі рейтингів - академічному рейтингу світових університетів (ARWU, 2017).
  • Нещодавно отримала рейтинг "Всесвітня вища освіта" (THE) у "Top 150 Universities under 50" (2016).
  • Перший в світі за цитатами в галузі екології коралових рифів і є першим у своїй галузі досліджень в галузі екології та навколишнього середовища, науки рослин і тварин та наук про Землю.
  • JCU визнано на міжнародному рівні за його лідерство в галузі викладання та дослідження туризму.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

James Cook University Brisbane Campus

Магістр інформаційних технологій, спеціальність "Обчислювальна техніка" ... [+]

Огляд

Магістр інформаційних технологій, спеціальність "Обчислювальна техніка"

Програма акцентує увагу на інтегрованому навчанні та розвиває навички працевлаштування за допомогою практичних проектів та можливості підвищення кваліфікації працевлаштування стажування.

Ви можете закінчити магістра інформаційних технологій як незалежну нагороду або поєднати її з магістром ділового адміністрування (MBA) як спільну ступінь.... [-]

Австралія Місто Брісбен
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
James Cook University Brisbane Campus

Бізнес-інформатика - це спеціалізована область ІТ, яка поєднує в собі інформаційні технології, управління та бізнес. Розвиток ваших навичок та знань з нашим магістром інф ... [+]

Огляд

Бізнес-інформатика - це спеціалізована область ІТ, яка поєднує в собі інформаційні технології, управління та бізнес. Розвиток ваших навичок та знань з нашим магістром інформаційних технологій, спеціалізація в галузі бізнес-інформатики програма дасть вам перевагу на інших випускників, що розпочинають кар'єру в цій захоплюючій галузі.

Можливості для випускників інформаційних технологій (ІТ) безмежні, пропонуючи можливості для працевлаштування у всьому світі. ІТ-навички потрібні кожній галузі, і наш фахівець навчить вас розвинутим навичкам, необхідним для швидкого розвитку технологій. Програма акцентує увагу на інтегрованому навчанні та розвиває навички працевлаштування за допомогою практичних проектів та можливості підвищення кваліфікації працевлаштування стажування.... [-]

Австралія Місто Брісбен
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
James Cook University Brisbane Campus

Вибравши вивчення MPA в JCU Brisbane, ви будете здійснювати поглиблене навчання в теорії та професійній практиці, навчившись вирішувати бухгалтерські та комерційні пробле ... [+]

Огляд

Вибравши вивчення MPA в JCU Brisbane, ви будете здійснювати поглиблене навчання в теорії та професійній практиці, навчившись вирішувати бухгалтерські та комерційні проблеми інноваційними способами. Студенти матимуть навички, щоб порадити компаніям поточні та майбутні фінансові проблеми, що дозволить досягти стратегічних цілей.

Студенти, які проходять стаж MPA, мають відмінне становище, щоб досягти успіху на керівних посадах у низці державних та комерційних організацій. Випускники MPA від JCU мають хороші можливості для вступу до організацій у таких галузях, як гірничодобувна промисловість, виробництво, роздрібна торгівля, консалтинг, людські ресурси та маркетинг.... [-]

Австралія Місто Брісбен
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Campus Tour - Welcome to James Cook Universtiy Brisbane