JMC Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1982 році Джоном Мартіном Cass, JMC академія була заснована в Сідней щоб задовольнити попит на кваліфікованих фахівців у розваги індустрії високих технологій. З самого першого дня, JMC академія зламав землю як Австралія'Перший приватний коледж, щоб претендувати на акредитацію в області Audio Engineering, Цифрове телебачення і Цифровий мультимедіа. Святкування більше 31 років навчання, JMC академія залишки Австралія'И провідних творчих індустрій установою, що надає Ступені і Дипломи в музика, Audio Engineering, Кіно і телебачення Виробництво, Розваги Управління бізнесом, 3D анімація і Дизайн гри. З передової-дизайну кампусах, поточних технологічної модернізації, відданою командою вчених і фахівців галузі, а також мережа міжнародних майстер-класу викладачів, JMC академія прагне наші випускники роблять свій власний незгладимий слід в промисловості.

JMC академія'И типовий фокус доставити надихаючі і технологічно складні програми, які розраховані на глобальних потреб творчих галузей. За виховання, підтримки та наставництва студентів, які поділяють справжню пристрасть і відданість для цих галузей, ми можемо направляти їх у корисних кар'єри.

Розташування

Сідней

Address
JMC Academy
561 Harris Street
Ultimo

NSW 2007 Сідней, Новий Південний Уельс, Австралія

Мельбурн

Address
JMC Academy
169-171 Bank Street
South Melbourne

VIC 3205 Мельбурн, Вікторія, Австралія

Брісбен

Address
JMC Academy
75 Grey Street
South Brisbane

QLD 4101 Брісбен, Квінсленд, Австралія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: