Impact English College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про наслідки

Вплив Англійська коледж була номінована в останні 5 коледжів в 2012 СТМ Star Awards - в південній півкулі. Тільки 4 коледжів в Австралії зробив цей список і тільки один коледж в Мельбурні зробив вибір-Impact!

Ми дуже пишаємося тим, що цей короткий список визнає якість і прихильність наших співробітників і викладачів, а також диск для Impact робити все від неї залежне. Це один з пунктів різницею, що ви будете відчувати в середу англійському коледжі. Наші співробітники та викладачі можна довіряти, щоб завжди роблять своє найкраще для вас.

Вплив Англійська коледж надає широкий спектр курсів інтенсивної і практичних англійської мови, що поставляються повністю кваліфікованих і професійних викладачів. Ми можемо допомогти вам у досягненні цієї бал IELTS, вивчити англійську мову для роботи у вас є або хотіли б мати, або просто допомогти вам обійти цей чудовий місто і країну. Вплив Англійська коледж є новатором. Нові курси та програми, щоб заповнити потреби наших студентів були введені на регулярній основі, а останнім часом ми бачили введення поштовх програми роботи досвід Бариста і відкриття екзаменаційного центру Вплив Кембриджа. Але ж є ще більше, щоб прибути!

Вплив надає своїм студентам сучасні, чисті і комфортабельні об'єктів і яскраву атмосферу навчання очевидна в усьому коледжі. Ми зручно розташовані в центрі міста, в оточенні магазинів, ресторанів і нічних клубів. В одному кварталі від Південного Хреста станції Мельбурна і трамваїв Мельбурна проходження прямо дверима, означає, що ми легко знайти і легко дістатися до звідусіль у Мельбурні.

Мельбурн був визнаний найбільш придатними для життя містом в світі в багатьох випадках, останнім часом в серпні 2012 року, і, як Мельбурн є неофіційним культурним і навчальний центр Австралії, це має сенс тільки вибрати наше місто, щоб вивчати англійську мову, або що-небудь ще в цьому відношенні .

Чому Вплив? Точки різницю:

Нагородами школи

Широкий спектр курсів

Загальна англійська | Ділова англійська | IELTS / СРГ | Кембридж FCE і CAE Підготовка | Бариста / Кафе Англійська | Навички для TESOL / ТКТ

Невеликі класи - середні 13 учнів у класі

Клас при ударі ретельно контролюються з точки зору розміру, щоб максимізувати кількість індивідуальної уваги кожен студент може отримувати і ефективність наших інтерактивних програм навчання.

Строгий англійська тільки політика

Кращий спосіб поліпшити свою англійську, щоб використовувати його весь час. Студенти Вплив зобов'язані вчинити нашої "англійської тільки" політики.

Результати говорять самі за себе! Студенти Ударні більш впевнено використовувати англійську щодня в будь-якій ситуації.

Національно Акредитовані курси (NEAS, Акси / TESQA)

Всі курси в Impact акредитовані Національним органом - NEAS) і зареєстрована через австралійських урядових установ - Акси / TESQA. Це означає, що якість коледж і курси забезпечена.

Практична / реальному житті програми вивчення англійської мови

Уроки в середу англійському коледжі зосереджені на конкретних навичок і ситуацій, які представлятимуть найбільшу цінність для студентів в досягненні своїх цілей.

Постійна оцінка

Наші викладачі моніторингу та звітності про хід студентів на постійній основі поточних, шляхом спостереження за роботи в класі, домашні завдання і завдань і більш формального тестування. Наша гнучка система дозволяє студентам, щоб перейти на наступний рівень у своєму власному темпі.

Кваліфіковані викладачі, які захоплені і прихильні

Всі викладачі Ударні повністю кваліфікацією і досвідом у галузі викладання англійської мови як другої мови. Вплив викладацький склад включає в себе вчителів, які IELTS і Cambridge ESOL екзаменатори. Ми також надаємо безперервного професійного програму розвитку викладачів і співробітників.

Люди, які розуміють,

Весь персонал та викладачі в середу англійському коледжі мали досвід життя, навчання або роботи в чужій країні, щоб вони зрозуміли, з перших рук, саме те, що наші студенти відчувають. Співробітники Ударні говорити широкий спектр мов, і повинні студенти потребують допомоги в їх перший мову, як правило, можна.

Розташування

Мельбурн

Address
Level 5, 620 Bourke Street
VIC 3000 Мельбурн, Вікторія, Австралія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: