International Institute of Business & Technology - Australia

Введення

Прочитайте офіційний опис

Міжнародний інститут бізнесу та технологій (IIBT) є шановним, уряд затвердив вищої освіти і постачальника ПОО довузівської, перший рік університету та англійською програм.

Ми пропонуємо повністю акредитовані і національно визнаних дипломів і сертифікатів, в тому числі Диплом з бізнес-адміністрування загальної англійської та сертифікати III & IV в академічному англійською. Наші програми призначені для оснащення вас з ефірними навичок для університету та успішного завершення наших програм гарантованих вам вхід в один з університетів-партнерів IIBT в.

Дослідження з IIBT на нашому новий спеціально побудований високих технологій об'єкті в Victoria Park недалеко від Перта КБР і насолодитися кращим в навчальному середовищі з найвищої кваліфікації викладацького складу.

IIBT Стипендії

Дослідження показує, що топ успішністю в житті та університету не завжди кращих студентів у вузі. На знак визнання цього IIBT розробила ряд стипендій, призначених визнати потенціал для досягнення в колі людей.

Ці всі стипендії звернутися в IIBT Диплом ділового адміністрування (Dip BA), який є Вища освіта кваліфікація еквівалентна першого року навчання в університеті. На успішних випускників завершення буде сформулювати в одному з ряду провідних університетів безпосередньо в другий рік, в тому числі Кертін і ECU до Вашингтона. Dip BA є Бізнес підставі кваліфікації, але студенти можуть сформулювати в більшості курсів ступеня в ECU і ряду ділових і людства курсів в Кертін з повний кредит. Будь ласка, говоріть з кар'єрою радника в IIBT для отримання додаткової інформації.

Франк Пайк Стипендія

Франк Пайк Стипендія призначена для заохочення та сприяння Західної Австралії середню школу і зрілі успішністю вікові, що не розпізнаються через звичайні заходи, такі як Атар балів.

Тип Студент: Вітчизняні студенти Відкрити для: однією стипендії на Вашингтон школи і два зрілих років. Застосовно Звичайно: Dip BA Сума: 20% субсидії з плати за навчання. Визначається стипендій відбіркового комітету.

Президент Стипендія

Стипендія Президенти призначений визнати високу успішність в міжнародних студентів. Студенти досягнення вищого сорту в своїй країні курсу / університеті або в топ-10% від їх англійської мови когорти на англійську мову коледжу IIBT, мають право на цю стипендію.

Тип Студент: Міжнародний студентський Відкрити: Кращі 10% студентів у їх когорті в академічному англійською в IIBT або міжнародних студентів, що досягли більш 85% в їх випускник середньої школи іспит. Застосовно Звичайно: Dip BA Сума: зниження плати за навчання 20%. Визначається стипендій відбіркового комітету.

Фред Емері Перевага в академічної стипендії Achievement

Фред Емері Перевага в академічної стипендії Achievement призначена для заохочення високих студентів продуктивності і зрілі віком осіб, які через свої дослідження, які продемонстрували виняткову особисте зусилля, рішучість і прихильність.

Тип Студент: Вітчизняні студенти Відкрито: високі академічні та інші досягнення високою успішністю. Повинен мати принцип школи і чи інший відповідний схвалення. Обмежено 1 за споживанням Dip BA Застосовно Звичайно: Dip BA Сума: 50% або 100% від загальної вартості курсу. Визначається стипендій відбіркового комітету.

IIBT Фінансова підтримка Стипендія

Ця стипендія призначена для підтримки студентів, які не в змозі покривати витрати на вищу освіту в зв'язку з фінансовими труднощами.

Тип Студент: Вітчизняні студенти і в даний час навчаються іноземні студенти. Відкрито: перспективних і поточних внутрішніх і міжнародних зарахованих студентів. Обмежено 1 за споживанням Dip BA Застосовно Звичайно: Dip BA Сума: 50% або 100% від загальної вартості курсу. Визначається стипендій відбіркового комітету.

IIBT Жіноча Стипендія

Ця стипендія є для зрілих віці жінок (20 років і старше), які раніше пропущених можливість вчитися на більш високому рівні освіти.

Тип Студент: Вітчизняні студенти Відкрито: зрілому віці жінок (20років +) Обмежено 1 за споживанням Dip BA Застосовно Звичайно: Dip BA Сума: 50% або 100% від загальної вартості курсу. Визначається стипендій відбіркового комітету.

Стипендія IIBT корінних

Ця стипендія є для корінних жителів, які здатні продемонструвати прихильність корінного населення і зобов'язання для вивчення на більш високому рівні освіти.

Тип Студент: Вітчизняні студенти Корінні Відкрити для: всіх австралійських корінних народів Обмежено 1 за споживанням Dip BA Застосовно Звичайно: Dip BA Сума: 50% або 100% від загальної вартості курсу. Визначається стипендій відбіркового комітету.

Всі стипендії вимагають заявники повинні відповідати академічним і англійські вимогам ході на додаток до конкретних критеріям стипендії вони претендуєте.

Розташування

Перт

Address
Perth Campus,
350 Albany Highway,
Victoria Park

6100 Перт, Західна Австралія, Австралія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: