Прочитайте офіційний опис

Міжнародний інститут бізнесу та технологій (IIBT) є шановним, уряд затвердив вищої освіти і постачальника ПОО довузівської, перший рік університету та англійською програм.

Ми пропонуємо повністю акредитовані і національно визнаних дипломів і сертифікатів, в тому числі Диплом з бізнес-адміністрування загальної англійської та сертифікати III & IV в академічному англійською. Наші програми призначені для оснащення вас з ефірними навичок для університету та успішного завершення наших програм гарантованих вам вхід в один з університетів-партнерів IIBT в.

Дослідження з IIBT на нашому новий спеціально побудований високих технологій об'єкті в Victoria Park недалеко від Перта КБР і насолодитися кращим в навчальному середовищі з найвищої кваліфікації викладацького складу.

IIBT Стипендії

Дослідження показує, що топ успішністю в житті та університету не завжди кращих студентів у вузі. На знак визнання цього IIBT розробила ряд стипендій, призначених визнати потенціал для досягнення в колі людей.

Ці всі стипендії звернутися в IIBT Диплом ділового адміністрування (Dip BA), який є Вища освіта кваліфікація еквівалентна першого року навчання в університеті. На успішних випускників завершення буде сформулювати в одному з ряду провідних університетів безпосередньо в другий рік, в тому числі Кертін і ECU до Вашингтона. Dip BA є Бізнес підставі кваліфікації, але студенти можуть сформулювати в більшості курсів ступеня в ECU і ряду ділових і людства курсів в Кертін з повний кредит. Будь ласка, говоріть з кар'єрою радника в IIBT для отримання додаткової інформації.

Франк Пайк Стипендія

Франк Пайк Стипендія призначена для заохочення та сприяння Західної Австралії середню школу і зрілі успішністю вікові, що не розпізнаються через звичайні заходи, такі як Атар балів.

Тип Студент: Вітчизняні студенти Відкрити для: однією стипендії на Вашингтон школи і два зрілих років. Застосовно Звичайно: Dip BA Сума: 20% субсидії з плати за навчання. Визначається стипендій відбіркового комітету.

Президент Стипендія

Стипендія Президенти призначений визнати високу успішність в міжнародних студентів. Студенти досягнення вищого сорту в своїй країні курсу / університеті або в топ-10% від їх англійської мови когорти на англійську мову коледжу IIBT, мають право на цю стипендію.

Тип Студент: Міжнародний студентський Відкрити: Кращі 10% студентів у їх когорті в академічному англійською в IIBT або міжнародних студентів, що досягли більш 85% в їх випускник середньої школи іспит. Застосовно Звичайно: Dip BA Сума: зниження плати за навчання 20%. Визначається стипендій відбіркового комітету.

Фред Емері Перевага в академічної стипендії Achievement

Фред Емері Перевага в академічної стипендії Achievement призначена для заохочення високих студентів продуктивності і зрілі віком осіб, які через свої дослідження, які продемонстрували виняткову особисте зусилля, рішучість і прихильність.

Тип Студент: Вітчизняні студенти Відкрито: високі академічні та інші досягнення високою успішністю. Повинен мати принцип школи і чи інший відповідний схвалення. Обмежено 1 за споживанням Dip BA Застосовно Звичайно: Dip BA Сума: 50% або 100% від загальної вартості курсу. Визначається стипендій відбіркового комітету.

IIBT Фінансова підтримка Стипендія

Ця стипендія призначена для підтримки студентів, які не в змозі покривати витрати на вищу освіту в зв'язку з фінансовими труднощами.

Тип Студент: Вітчизняні студенти і в даний час навчаються іноземні студенти. Відкрито: перспективних і поточних внутрішніх і міжнародних зарахованих студентів. Обмежено 1 за споживанням Dip BA Застосовно Звичайно: Dip BA Сума: 50% або 100% від загальної вартості курсу. Визначається стипендій відбіркового комітету.

IIBT Жіноча Стипендія

Ця стипендія є для зрілих віці жінок (20 років і старше), які раніше пропущених можливість вчитися на більш високому рівні освіти.

Тип Студент: Вітчизняні студенти Відкрито: зрілому віці жінок (20років +) Обмежено 1 за споживанням Dip BA Застосовно Звичайно: Dip BA Сума: 50% або 100% від загальної вартості курсу. Визначається стипендій відбіркового комітету.

Стипендія IIBT корінних

Ця стипендія є для корінних жителів, які здатні продемонструвати прихильність корінного населення і зобов'язання для вивчення на більш високому рівні освіти.

Тип Студент: Вітчизняні студенти Корінні Відкрити для: всіх австралійських корінних народів Обмежено 1 за споживанням Dip BA Застосовно Звичайно: Dip BA Сума: 50% або 100% від загальної вартості курсу. Визначається стипендій відбіркового комітету.

Всі стипендії вимагають заявники повинні відповідати академічним і англійські вимогам ході на додаток до конкретних критеріям стипендії вони претендуєте.