Прочитайте офіційний опис

університет Дикин є найвищим рейтингом університету з випускниками світового класу. Дикин займає в топ-3% університетів по всьому світу і має високу репутацію задоволеності студентів.

Галузеві програми, орієнтовані на ступінь і сильні міжнародні перспективи означають, що випускники Deakin готові для глобального робочому місці.

Наш підхід до навчання ставить акцент на реальний досвід і професійної практики, але без шкоди для нашої прихильності високої якості досліджень. Дикин є молодий динамічно розвивається університет, який пропонує дослідження студентів можливість інновації і процвітати.

Інститут Прикордонних матеріалів

Визнаний одним з провідних матеріалів науково-дослідних організацій Австралії, Інститут Прикордонних Матеріалів (IFM) сприяє інноваціям і передового досвіду в галузі матеріалознавства та інженерних досліджень.

IFM був створений для вирішення деяких з основних проблем, що стоять перед суспільством за рахунок інновацій в дизайні і виконанні матеріалів. Наша мета полягає в розробці інноваційних технологій виробництва; і ефективність використання енергії, ресурсів і стійкості інфраструктури.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Deakin University - Institute for Frontier Materials

Магістр філософії (Electromaterials) надає унікальну дослідницьку підготовку, щоб забезпечити вас різноманітними цікавими майбутніми кар'єрами. Це забезпечує як шлях до м ... [+]

Магістр філософії (Electromaterials) надає унікальне наукове навчання, щоб забезпечити вас різноманітними цікавими майбутніми кар'єрами. Це забезпечує як шлях до майбутніх докторських досліджень, так і підготовку майбутніх робочих місць у галузі енергетики, виробництва та охорони здоров'я.

Це ваш шанс відкрити нові матеріали та розробити розумні пристрої, які допоможуть вирішити деякі з найскладніших глобальних проблем.... [-]

Австралія Воллонгонг Бервуд
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Tour of Institute for Frontier Materials at Burwood

Institute for Frontier Materials