Academy of Information Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вибір правильного постачальника освіти є, мабуть, найважливіше рішення, ви завжди будете робити. Практичний AIT по практичним підходом дасть вам досвід поглибленого і широкий спектр інструментів, щоб забезпечити ваш успіх у творчих і цифрових промисловості.

МТА пропонує ступінь бакалавра і Диплом, де ви можете спеціалізуються на зйомках фільму, ігри дизайн, анімація, Digital Design, Apps & Software Development і бізнес. Наші курси значною мірою зосереджена на забезпеченні ви 'робота готова', даючи вам практичний і персональна навчання, можливості стажування, розвиток портфеля та галузеві зв'язку.

Наш комплексний підхід до вашого освіти означає, що ми не просто виробляємо дизайнерів або аніматорів з одним навиком, ми допомагаємо вам стати професіоналами з широким спектром талантів, які можуть адаптуватися і рости, щоб постійно мінливих вимог галузі. Ось чому МТА є кращим вибором для творчих людей.

Ми розуміємо індустрію Ми швидко захопити і адаптуватися до постійно розвивається тенденції для того, щоб наші студенти мають конкурентну перевагу з останніми знань і навичок практичних, які бажані в промисловості.

Індивідуальний досвід Наш кампус інтимний, тому ми знаємо вас по імені і може запропонувати великий персональну підтримку. Невеликі розміри навчальних груп означає, що ви дізнаєтеся в невимушеній і дружній атмосфері, де більш індивідуальним увага приділяється вашого освітнього досвіду. МТА є відмінним місцем, щоб отримати керівництво про вашій кар'єрі шляху, як наші вчителі мають свій успіх, як їх пріоритет номер один.

Курси якості МТА має видатну репутацію пропонуючи якісні курси. МТА визнаний Австралійського комп'ютерного суспільства і є першим третинного постачальник в Австралії запропонувати бакалавра ІТ (розробка мобільних додатків). Курси AIT дозволяють вам продовжити навчання в аспірантурі або аспірантурі в провідних університетів Австралії.

Держава-оф-арт-Кампус У нас є живий середовища навчання як всередині, так і за її межами кампуса, в центрі навколо творчості та відкритого простору. У нас є дружні і мультикультурному середовищі, що робить наші студенти відчували себе як вдома на території кампуса і дає їм свободу, щоб розвивати свої творчі здібності.

Останні обладнання та програмного забезпечення Ви можете оволодіти мистецтвом інтерактивних цифрових засобів масової інформації з нашого широкого асортименту професійного мультимедійного обладнання та програмного забезпечення, таких як перший безмаркерних Motion системи Австралії Capture, Unreal Kit розвитку (УДК), потужного Autodesk Motion Builder, Autodesk Mudbox і Adobe Creative Cloud Suite.

Отримати практичний досвід ведення бізнесу Ви дізнаєтеся основні методи управління проектами, навички маркетингу і бізнес-структур для забезпечення ви знаєте, як підготувати і представити своє портфоліо робіт на ринок. МТА прагне до все студенти, щоб бути робота готова "за допомогою професійних семінарів розвитку та промисловості мережеві можливості.

Широким спектром навичок Студенти AIT з вивчення широке коло питань і методів у цифровій сфері засобів масової інформації. Це означає, ви будете розвивати значні цифрові навички, які можуть бути передані по декількох полях у творчих галузях,. МТА є одним з небагатьох організацій в Австралії, щоб навчити з системою захоплення руху безмаркерной що означає ви також випускників з унікальною і промисловості відповідного досвіду.

Fast Track Ваша освіта Наша гнучка структура курсу, регулярні дати початку і круглий рік класи означає, що ви можете швидко відслідковувати свою освіту і отримати ступінь бакалавра всього за 2 роки.

ЗБІР-ДОПОМОГА & ПОО ЗБІР-ДОПОМОГА Затверджено Вітчизняні студенти мають доступ до платної ДОПОМОГА & ПОО ЗБІР-ДОПОМОГА затвердженого курси, так що вам не потрібно брати на себе авансом плату за навчання і може вчитися у фінансового душевного спокою.

Підготовка до університету Курси МТА забезпечують шляхів до Сіднейського університету, Університету Wollongong, Macquarie University, Університету Центральної Квінсленд і Технологічний університет Сіднея.

Розташування

Сідней

AIT Academy of Information Technology

Address
Level 2, 7 Kelly Street
2007 Сідней, Новий Південний Уельс, Австралія
Телефон
+61 2 9211 8399

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: