Up Level School of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснований Фабріціо Серафіні, він досвідчений професіонал, з багатьма досягненнями в своєму активі в управлінському секторі. до рівня з 1995 року, він має на своєму рахунку найцікавіших будинків людську історію з точки зору підготовки та гіпер-спеціалізації. У 2004 році він придбав ISO 9001: 200Settore / EA Активність: 37 Проектування та витрачання Master післявузівську, а не, а також навчання та курси підвищення кваліфікації Professional. У 2009 році акредитацію регіону Лаціо. У 2011 році акредитація Ломбардії.

Навчальна місія, яка знаходить своє відображення на ринку, і вона стає цінним орієнтиром для компаній, які хочуть включити до складу своїх органічних висококваліфікованих фахівців, здатних заповнити управлінські посади і обов'язки незалежно один від одного.

Кращі фахівці тут ростуть

Рівень вгору, буквально перекладається як рости, удосконалюватися, отримати до рівня. До рівня, школа управління, як і раніше означає, що найбільше, вона повинна стати. До рівня, оскільки вона націлена на навчання, виконуючи свою місію в найглибшому і благородній сенсі цього слова: сформувати новий образ буття, передати теоретичні та емпіричні знання, щоб створити новий образ дій. Вправа, що божественна чеснота інформативними Данте зарезервовану для вчених і мудрих майстрів Давньої Греції.

До рівня вона робить це в третє тисячоліття, з точно такою ж порядок. Поїзд людей, здатних завершити шлях навчання і введені в практику отримав вчення.

Спираючись на Uplevel означає інвестування в їх професійному розвитку

Чому до рівня, школа, заснована на найсучасніших навчальних моделей і спеціалізації, він є координаційним центром і експериментальне навчання на найвищому рівні, спрямовані на певну мету і вимогливим. Магістранти, випускників і фахівців вже в стадії реалізації спрямовані на рівень вище, щоб дати додаткову цінність для їх професіоналізму. Компанії спрямовані на рівень вище, тому що вони знають, щоб запустити школу в ім'я загального якості, ефективності та результатів.

Розташування

Неаполь

Address
Piazza Carità 32
80134 Неаполь, Кампанія, Італія

Рим

Address
Piazzale Flaminio 9
00196 Рим, Лаціо, Італія

Мілан

Address
Via Fabio Filzi 2

20124 Мілан, Ломбардія, Італія

Рим

Online

Address
Piazzale Flaminio 9
00196 Рим, Лаціо, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія