University of Verona

Введення

Прочитайте офіційний опис

УНІВЕРСИТЕТ

University of Verona присвячений інноваціям та підтримці високої якості викладання та досліджень. В інституті навчається 22 689 студентів та 1500 викладацьких та ненавчальних працівників, які займаються постійним процесом зростання та розвитком людських, структурних та фінансових ресурсів. Університет має міцні зв'язки з місцевою спільнотою і дивиться в майбутнє завдяки постійному зміцненню зв'язку між курсами та роботою. У найближчому майбутньому однією з головних завдань університету є продовження програми будівництва, щоб створити поліпшене і сприятливе середовище.

ІНТЕРНЕТ

University of Verona заохочує міжнародну мобільність через мережу інтегрованих послуг, що пропонуються викладачам, науковцям, докторантам, аспірантам та студентам, які прибувають з-за кордону.

Виберіть свій профіль і знайдіть всю інформацію та послуги, присвячені вам.

Приймальна комісія

Для студентів-не-членів ЄС, які проживають за кордоном , Міжнародна студентська служба може допомогти з попередньою реєстрацією університетів через посольства, реєстрацію, реєстрацію та будь-які можливі зміни в програмі.

Перед тим, як перейти до посольства або консульства Італії, студенти-іноземці, які проживають за кордоном, повинні перевіряти наявні місця в програмах, якими вони цікавляться. Див Маніфест Degli Studi на нашому веб-сайті.

Для всіх студентів (не ЄС, ЄС та Італії), які мають кваліфікацію, отриману за межами Італії , Міжнародна студентська кабінет надає інформацію електронною поштою та особисто (за попередньою домовленістю) та керує запитами про кваліфікаційну еквівалентність, перевіряючи подану документацію (декларації про вартість та ступені сертифікатів, які були перекладені та легалізовані посольством Італії в країні, яка видав сертифікат).

Міжнародна студентська кабінет також приймає та керує запитами на підтвердження іноземних ступенів ("еквівалентна") протягом року з січня по квітень.

Розташування

Верона

Address
Verona University,
Via dell'Artigliere 8

37129 Верона, Венето, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія