Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в Сієну

University of Siena - один із найстаріших університетів Європи, заснований у 1240 році.

Його історія розвивалася поряд із культурною традицією Тоскани від середньовіччя до сучасності.

Сієна розташована в самому центрі Тоскани серед ландшафту ніжних пагорбів. Побудований на трьох крутих пагорбах і оточений старовинними стінами, це унікальне місто, де студенти можуть провести вигідний період навчання, повний можливостей для особистого збагачення.

Сильна міжнародна місія

За свою вікову Столітню історію University of Siena проводив широкий спектр досліджень у багатьох сферах культури.

Протягом багатьох років University of Siena вдосконалював свою стратегію інтернаціоналізації, прагнучи зміцнити свої міжнародні академічні зв'язки та залучити студентів та дослідників з різних куточків світу.

На початку 21 століття цей історичний інститут зміг зіткнутися з викликами, пов'язаними з глобалізацією навчання, знань та досліджень з широкою кількістю міжнародних співпраць.

Щорічно встановлюються нові міжнародні угоди про співпрацю та проекти, що збільшує кількість випускних ступенів та курсів англійською мовою, що забезпечує хороше місце у національному та міжнародному рейтингах; ось деякі сильні моменти University of Siena .

Міжнародні літні програми в Сієні

Кілька міжнародних університетів співпрацюють з University of Siena і вибрали це місце для своїх літніх програм:

 • Гарвардський коледж (США), літня програма: «Краса, лідерство та інновації»
 • Єльський університет (США), «Літературне, історичне, культурне та географічне подорож в Тоскані»
 • Університет Еморі (США), «Хімія для життя
 • Технологічний інститут Нью-Джерсі, Коледж архітектури та дизайну Hillier (США): «Історія мистецтва та архітектури та містобудування»
 • Коледж Alves Faria, Faculdades ALFA (Бразилія), “Democracia e desenvolvimento”
 • Університет Торонто (Канада), літня школа Woodsworth College
 • Юридична школа університету Тулана (США), «Міжнародне право, культурна спадщина та мистецтво»

Рейтинг та акредитація

Маючи понад 17 000 студентів , University of Siena підтверджує свою позицію в національному та міжнародному рейтингах ВНЗ.

У 2019 році University of Siena підтвердив своє місце на чільних позиціях серед середніх італійських університетів за класифікацією CENSIS , італійського Центру соціальних досліджень та політик: 2-го за загальним рівнем та щодо послуг та структур, третє - про інтернаціоналізацію.

U-Multirank - це багатовимірний, орієнтований на користувачів, підхід до міжнародного рейтингу вищих навчальних закладів. Він порівнює результати вищих навчальних закладів / університетів у п'яти аспектах їх діяльності: викладання та навчання, дослідження, передача знань, міжнародна орієнтація та регіональна участь.

University of Siena підтримує хороші результати в деяких підрозділах з п'яти маркерів, зокрема у навчанні

Qs World University Rankings за тематикою перераховує University of Siena як один з найкращих у світі.

Відповідно до цього рейтингу, University of Siena займає високу позицію на національному та міжнародному рівнях у двох широких предметних областях та отримав 32 бали.

Крім того, U Сієна може зберегти своє місце в загальному рейтинговому списку, незважаючи на недавнє введення нових міжнародних ВНЗ у світову класифікацію.

Times Higher Education - провідний постачальник даних про вищу освіту для світових науково-дослідних установ. Його дані та інструменти порівняльного використання використовуються багатьма найпрестижнішими університетами світу, щоб допомогти їм досягти своїх стратегічних цілей.

University of Siena збільшує свої позиції в загальному рейтингу (351/400) порівняно з 2018 роком і досягає 51-75-го місця в рейтингу викладання Європи.

Академічне ранжування світових університетів на 2019 рік (ARWU, також відоме як Шанхайське ранжування) підтверджує зростаючу репутацію University of Siena , яка помітно покращилась у своїх попередніх рейтингах, розмістивши діапазон «501-600».

Центр світових університетських рейтингів (CWUR) публікує найбільші академічні рейтинги світових університетів. University of Siena займає № 470 з двадцяти тисяч університетів у всьому світі згідно з новим списком CWUR на 2019-2020 роки. Це ставить University of Siena на 2,4 відсотка у всьому світі, що є неабияким досягненням.

Італійська університетська система

Перший цикл (бакалаври)

Цей цикл складається виключно з Corsi di Laurea. Ці програми пропонують студентам адекватне володіння загальнонауковими методами та змістом, а також конкретними професійними навичками. Загальна вимога доступу - це італійська шкільна кваліфікація, яка присвоюється після закінчення 13 років навчання та складання відповідного державного іспиту; також можуть бути прийняті порівнянні закордонні кваліфікації. Вступ до певних курсів може базуватися на конкретних вимогах до курсу.

Дослідження тривають 3 роки. Лаурею присуджують студенти, які отримали 180 кредитів ECTS (звані Crediti Formativi Universitari - CFU) та задовольнили всі навчальні вимоги, включаючи виготовлення підсумкової письмової роботи або еквівалентного остаточного проекту. Лаурея надає доступ до Магістралі Корсі ді Лауреа, а також до інших навчальних програм 2-го циклу.

Другий цикл (майстри)

Основними програмами ступеня цього циклу є Magistrale Corsi di Laurea. Вони забезпечують освіту на просунутому рівні для здійснення висококваліфікованої діяльності у певних сферах. Доступ здійснюється за ступенем Лауреї або порівнянним іноземним ступенем; вступ базується на конкретних вимогах до курсу, визначених окремими університетами. Дослідження тривають 2 роки. Ступінь Laurea Magistrale присвоюється студентам, які отримали 120 кредитів ECTS / CFU та задовольнили всі навчальні вимоги, включаючи підготовку та публічну захист оригінальної дисертації.

Деякі програми (а саме: стоматологія, медицина, ветеринарія, фармація, архітектура, будівельна інженерія / архітектура, право, початкова освіта) визначаються як "ОДНІ ЦИКЛОВІ ПРОГРАМИ" (Corsi a ciclo unico); доступ до цих програм здійснюється кваліфікацією, що закінчується італійською школою (або порівнянною іноземною кваліфікацією); прийом проводиться на основі вступних іспитів.

Третій цикл

Основними програмами ступеня цього циклу є Corsi di Dottorato di Ricerca (ДОСЛІДЖЕННІ ПРОГРАМИ ДОКТОРАТУ); студенти / молоді дослідники, які навчаються на цих програмах, набудуть методології сучасних наукових досліджень, навчатимуться за новими технологіями та працюватимуть у науково-дослідних лабораторіях, де це можливо. Доступ здійснюється за ступенем магістратури Laurea Magistrale (або порівнянним іноземним ступенем); вступ базується на конкурсному іспиті; дослідження тривають не менше трьох років і включають завершення та публічну захист оригінального дослідницького проекту.

Інші програми

Професійні програми післядипломної освіти університету, 1-й або 2-й рівень (Corsi di Master Universitario di primo livello).

Це програми 2-го циклу, призначені для надання студентам подальшої спеціалізації або вищої безперервної освіти після закінчення першого циклу. Доступ здійснюється Лауреєю (ступінь бакалавра (або порівняна іноземна ступінь) для 1-го рівня або Лауреа магістраль (ступінь магістра) для 2-го рівня; вступ може бути предметом додаткових вимог. Присвоєна кваліфікація не дає доступу до Corsi di Dottorato di Ricerca або до будь-якої іншої програми третього циклу, оскільки цей тип курсу не належить до загальних вимог, встановлених на національному рівні, але він пропонується під автономну відповідальність кожного університету.

Довідка: Міністерство освіти Італії (MIUR) http://www.miur.it/guida/guide.htm

120457_SCHEMASISTUNIVITA.jpg

Навчається в University of Siena

Студенти в Сієні можуть бути частиною реальної спільноти людей, мотивованої спрагою знань та навчання, з уважним та доступним академічним персоналом та багатьма інноваційними послугами.

Ретельна організація викладання, якість уроків (яка регулярно контролюється), послуги для полегшення вивчення таких як ефективні та добре організовані бібліотеки та лабораторії, а також вітальні, орієнтаційні та постійні репетиторські заходи, підтримка студентів з обмеженими можливостями та ті, хто переживає труднощі, - лише деякі з сильних моментів University of Siena .

У University of Siena проводяться курси першого та другого рівнів, викладаються італійською та / або англійською мовою.

Деякі з цих курсів можуть мати обмежений доступ, за умови місцевого чи національного тесту на вступ.

Студенти також можуть обрати широкий вибір аспірантур, включаючи докторські програми, спеціалізовані школи та програми підвищення кваліфікації, останні розроблені для того, щоб запропонувати спеціальну підготовку в найбільш інноваційних секторах.

Рік створення

Щоб забезпечити можливість всім іноземним студентам подавати заявки на свої ступені програми, University of Siena також може запропонувати Рік фонду.

Рік Фонду виступає мостом між вашими нинішніми вимогами до вступу на курси італійського університету (бакалавра) або як засіб заповнення прогалини в освіті міжнародного студента з країни, де система вищої освіти потребує коротшого період освіти, ніж той, який передбачений «Болонським процесом», що впроваджується в Європейському Союзі.

Крім того, програма FY надає студентам адекватну підготовку в осмисленні італійської мови та пропонує глибоку академічну підготовку для вступу в італійський університет. Зокрема, завдяки цій програмі іноземні студенти зможуть покращити свою письмову та розмовну італійську мову, свої комунікативні навички та зможуть ознайомитись із критеріями академічного вчення та навчання Італії та Європейського Союзу.

Ви можете подати заявку ...

 • якщо ви міжнародний студент і закінчили менше 12 років навчання
 • якщо ви є студентом-міжнародником, який потребує додаткової італійської мови та академічної підготовки до вступу в перший рік програми італійського бакалавра
 • якщо ви маєте американську середню школу, яка не включає додаткові місця (AP), необхідні для зарахування відповідно до чинного законодавства

Курс фундації проводиться у співпраці між Università per Stranieri di Siena та Siena University of Siena та може підготувати вас до різних предметів на загальну суму 60 кредитів ECTS.

Основні вимоги до мови

Студенти можуть приєднатись до програми FY, пропонованої в Сієні, принаймні на рівні B1 (CEFR), що надходить на італійську мову. Наприкінці FY буде забезпечена вихідна компетенція на рівні B2 (CEFR). Це відповідає рівню, необхідному італійським університетам для вступу на дипломний курс.

Збори

Для кожного студента потрібна плата за навчання в розмірі 4700 євро.

Варіанти дослідження

 • Економіка
 • Наука і технології

Інформація за адресою: https://www.unistrasi.it/1/652/4372/Foundation_Year.htm

Кредити університету (CFU)

Ступені закінчуються шляхом придбання університетських кредитів (CFU). CFU - це міра навантаження, необхідної для досягнення результатів навчання для курсу, в який ви зараховані. Один CFU відповідає 25 годин курсових робіт та занять, включаючи індивідуальне навчання, лекції та лабораторії. Кожному навчальному модулю або навчальній діяльності присвоюється певна кількість університетських балів.

Після того, як ви складете іспит або будь-яку іншу форму оцінювання, ви отримаєте відповідні бали незалежно від оцінок.

Середня кількість роботи, яка потрібна студенту штатного університету за один навчальний рік, еквівалентна 60 кредитам.

План навчання

У навчальному плані перелічено навчальні заходи та модулі / іспити курсів, які ви повинні пройти та пройти протягом кожного року курсу навчання, щоб закінчити навчання.

Деякі модулі / іспити курсу є обов'язковими та визначені в індивідуальних програмових програмах, тоді як інші є факультативними. Ви повинні скласти план навчання відповідно до вимог, викладених у конкретних регламентах про ступінь курсу.

Ви можете подати свій навчальний план одним із двох способів:

 • через онлайн-процедуру
 • особисто в офісі управління студентів та курсів вашого відділу.

Іспити

Протягом кожного навчального року ви можете складати іспити лише на модулі, включені у ваш навчальний план на цей рік. Іспит може бути усним та / або письмовим та / або практичним; бали виражаються у вигляді балів із тридцяти.

Тим, хто здає іспит, присвоюються відповідні бали незалежно від їх балів.

Пропускний бал - 18/30. Що стосується найвищих оцінок (30/30), комітет може присвоїти відзнаки.

Навчальна організація

University of Siena 15 кафедр прийняв двосеместрову систему організації академічних програм. В кінці кожного терміну планується період іспиту.

Орієнтовний академічний календар

Термін осені (І семестр)

 • 1 жовтня - 20 січня
 • Термін іспиту: 20 січня - 28 лютого

Навесні термін (2-й семестр)

 • З 1 по 1 березня
 • Термін іспиту: 1 червня - 31 липня

Заняття припиняються на свята у Різдво та Великдень, а також влітку (з кінця липня до початку наступного навчального року).

Для отримання додаткової інформації пишіть на internationalplace@unisi.it

Навчання та навчання за кордоном

Завдяки своїм програмам мобільності, University of Siena надає вам можливість збагатити свій досвід навчання періодом навчання та / або навчання за кордоном.

Навчайтеся в Європі за допомогою Еразма

Серед перших, хто приєднався до програми "Еразм", University of Siena даний момент співпрацює з близько 400 університетами по всій Європі.

Завдяки програмі Erasmus for Studies ви можете відвідувати курси за кордоном, складати іспити та проводити дослідження на дисертацію протягом 3-12 місяців; ви можете брати участь у програмі не один раз під час навчання в академічному просторі.

Замість цього приєднайтесь до програми Erasmus Plus for Staineeship, щоб пройти стажування або стажування на два місяці в 12-місячних компаніях чи установах.

Ви також можете розпочати стажування після закінчення дисертації; це дає вам конкретну можливість розмістити себе на ринку праці.

Програма "Еразмус" також надає можливості для вивчення за межами Європи через Міжнародну кредитну мобільність (МКМ).

Інші міжнародні програми

Щороку надходять гранти на завершення періодів навчання чи досліджень у європейських, американських, канадських, австралійських, латиноамериканських, російських федераціях, південнокорейських та японських університетах.

Заклики до заявки публікуються щороку восени. Вимоги до заявки залежать від вашого пункту призначення, як зазначено в окремих заявках на подання заявки.

Якщо середній бал після першого курсу вашого курсу першого циклу становить щонайменше 27/30, ви можете подати заявку на отримання літньої стипендії для відвідування курсу англійської мови в King's College Cambridge (Великобританія) відповідно до передбаченої угоди .

Подвійні програми

Студенти можуть подати заявку на програму подвійного ступеня, взявши участь у внутрішній процедурі відбору. Програма дозволяє студентам закінчити період навчання та скласти іспити в університеті-партнері; студенти отримують ступінь і від University of Siena і від закладу-партнера.

Щоб подати заявку на отримання міжнародних грантів на мобільність, студенти повинні дочекатися опублікування конкурсу заявок (восени) або на конкурс Erasmus для стажування (протягом року).

Структура підтримки навчання та послуги студентів

Бібліотеки

У University of Siena є п'ять спеціальних бібліотек з таких напрямків: гуманітарні науки, економіка, право-політика, наукотехнологія та медицина-фармація-біологія. Розташовані в різних навчальних комплексах, вони разом складають бібліотечну систему університету Сієни (Sistema Bibliotecario di Ateneo, SBA).

Для консультацій з книгами або документами в бібліотеці використовуйте єдину платформу One Search; це дозволяє шукати Інтернет-каталог по університету в режимі он-лайн 24 години на день, навіть із зовнішніх робочих станцій.

CLA - університетський мовний центр

Для вивчення іноземних мов ви можете скористатися освітніми послугами CLA.

На різних рівнях викладаються наступні мови: англійська, французька, іспанська, німецька, португальська, російська та китайська (лише Arezzo).

Мовний центр здає іспити з рівня англійської мови B1, B2 та C1, необхідні для курсів університетського ступеня та відповідних курсів підготовки в класі або в змішаних курсах, які інтегрують уроки віч-на-віч із навчанням в Інтернеті за допомогою викладача.

Щоб полегшити автономне навчання, CLA пропонує мовні лабораторії з самостійним доступом, оснащені робочими станціями для аудіо-відео та комп’ютерів, в яких можна знайти допоміжні матеріали для курсів та підготовки до іспитів.

CLA - це офіційний іспит-центр для міжнародних сертифікатів на знання англійської мови університету Кембриджського університету (PET, FCE, CAE, CPE)

Платформа електронного навчання університету, портал MOODLE

На платформі електронного навчання розміщуються курси електронного навчання та певні модулі традиційних курсів. Метою є створення середовища, яке відповідає навчальним цілям курсу та стимулює для студента, якого вимагають взаємодіяти зі змістом віртуальної аудиторії.

Доступ до інтерфейсу можна отримати з будь-якого пристрою (ПК, планшета, смартфона).

Для кожного модуля курсу буде доступно наступне: навчальний план, бібліографічні довідки, навчальні матеріали, записи лекцій, інструменти для співпраці (форуми, чати) та для оцінювання / самооцінювання (анкети, відгуки тощо).

elearning.unisi.it/moodle/

Лабораторія Санта-Кіара

http://santachiaralab.unisi.it/

santachiaralab@unisi.it

Перспективні та зараховані міжнародні студенти

Міжнародне місце, присвячене студентам-міжнародникам, є Міжнародним інформаційним бюро URP і розташоване в головній будівлі університету (URP, Banchi di Sotto 55, Siena).

Він збирає під одним дахом різноманітні заходи та послуги, пропоновані студентам-міжнародникам: тих, хто навчається або має намір записатись на один або кілька предметів, ступінь або випускник University of Siena .

Міжнародне місце підтримує міжнародних користувачів на всьому шляху від початкового доступу до місцевого та університетського середовища до їх повної інтеграції.

Огляд реєстрації

Звернутися в University of Siena для оцінки кваліфікації кандидата легко. Ось наступні кроки. Ви можете подати заявку через нашу систему онлайн-заявок - https://apply.unisi.it/ - до двох курсів ступеня першого або другого рівня (бакалаврські та магістерські програми), і оцінювання буде повідомлено протягом приблизно одного місяця, після дати закриття відповідного прийому. Вартість заявки - 30 євро за курс. Після реєстрації для подальших записів у вашій онлайн-заявці потрібно просто увійти разом із своїм персональним кодом доступу. Зверніть увагу, що ви можете працювати над вашою заявкою протягом усього періоду прийому заявок.

Зазвичай період подання заявки є відкритим з початку листопада до кінця квітня, можливі зміни залежно від різних програм; остаточний календар буде доступний у вищезгаданій платформі додатків.

Заявка на процес

Крок 1. Знайдіть потрібну програму (ви можете вибрати до двох програм).

Крок 2. Клацніть на "Станьте заявником", щоб розпочати заявку. Незабаром ви отримаєте свій особистий код доступу електронною поштою.

Крок 3: Створіть свій пакет програм (як того вимагає конкретна програма на ваш вибір).

Крок 4: Зачекайте відповіді на вашу заявку. Після подання заявки комісія по зарахуванню оцінить ваш досвід та навички відповідно до вимог обраних вами випускних програм.

Вам буде повідомлено про прийняття протягом приблизно одного місяця від дати закінчення прийому. У разі великої кількості заявок студентів, які пройдуть відбір на підставі поданих документів, слід запросити взяти участь у дистанційному письмовому тесті, можливо, після цього пройти співбесіду. Дати дистанційного письмового тестування будуть повідомлятися студентам, що приймаються, на електронну адресу, використану для програми.

Крок 5: Перевірте положення про вступ до університету в посольстві / консульстві Італії вашої країни.

Крок 6: Якщо ви є громадянином, який не є членом ЄС, який проживає за кордоном, процедуру попереднього зарахування для отримання вашої ВІЗА слід провести в італійському дипломатичному представництві вашої країни.

Важливе повідомлення для іноземних студентів

Для вступу студентів-іноземців University of Siena не використовує рекрутерів із-за кордону.

University of Siena самостійно керує вступом студентів до спеціальних програм.

Весь персонал та офіси University of Siena спілкуються виключно через електронні адреси unisi.it, будь-які інші адреси електронної пошти не надходять від персоналу чи офісів University of Siena .

Якщо ви хочете перевірити справжність листа для прийому, зверніться до internationalplace@unisi.it та додайте його копію.

Громадяни неєвропейського Союзу, які проживають за кордоном

Після оцінки, якщо вони будуть позитивними, кандидати отримають лист про прийняття від University of Siena . Кожен кандидат повинен заздалегідь записатись у відповідне дипломатичне представництво Італії відповідно до конкретних процедур, наявних у кожному IDR.

Тест з італійської мови

Тест на італійську мову є обов'язковим для тих, хто не є членами ЄС, які хочуть записатись на курс університетського рівня, який викладається італійською мовою. Зазвичай в University of Siena цей тест планується на початку вересня.

Кандидати, які володіють сертифікованими знаннями італійської мови або ті, хто подає заявки на курси англійською мовою, не повинні здавати цей тест.

Вартість навчання

Академічні збори

Університетська освіта в Італії заснована італійським урядом. Це причина, чому плата за навчання зазвичай нижча, ніж у багатьох інших країнах.

University of Siena щорічно публікує положення про студентські внески. Студенти, які навчаються на першому циклі, другому циклі та довгих програмах одномісного циклу, сплачують від однієї до чотирьох частин плати за навчання. Сума кожного студента-міжнародника залежить від його країни походження та обраного курсу. Сума, яку потрібно сплатити, може бути розрахована за допомогою цього інструменту

http://www.maprin.unisi.it/tasse18_19/ric_tax.php

Стипендія ДСУ

Студенти можуть подати заявку на стипендію, надану DSU (регіональною програмою «Право на навчання») та виходячи з доходів їхніх сімей; це призведе до рейтингу завдань, і тільки студенти на хорошій посаді отримають цю вигоду.

Щорічний конкурс заявок на отримання стипендій DSU публікується в липні місяці на веб-сайті DSU Toscana www.dsu.toscana.it

Проживання

Агентство DSU Tuscany обслуговує широкий спектр служб підтримки студентів, таких як проживання, університетські ресторани, спорт.

Розміщення

У Сієні існують різні варіанти житла, від університетських залів проживання до приватних приміщень (індивідуальні / спільні квартири або одномісні / двомісні номери).

У University of Siena немає студентських резиденцій як таких, але вони можуть використовувати місця в гуртожитках, що належать ДСУ. У Сієні є 11 університетських резиденцій, деякі - у центрі міста, деякі - неподалік від міських стін і добре пов’язані з містом та кафедрами. Всі вони забезпечені безкоштовним Wi-Fi-з'єднанням.

Кожного навчального року ДСУ публікує оголошення про отримання стипендій та місць проживання, яке розміщене на веб-сторінці: www.dsu.toscana.it/servizi/benefici-a-gli-studenti/borsa-di-studio- e-posto-aloggio

Більше інформації про стипендію та послуги DSU за адресою: www.dsu.toscana.it

Ресторани

Університетськими їдальнями керує ДСУ "Тоскана", яка пропонує студентам повноцінне повноцінне харчування (від 2,80 до 4,00 євро) з різноманітними меню.

Для доступу до їдалень університету студентам необхідна смарт-карта, яка видається при зарахуванні. Для студентів з обміну ця картка видається Управлінням міжнародних зв'язків після реєстрації в університеті.

CUS - Спортивний центр

У співпраці з DSU та Спортивним центром університету Сієни (CUS), університет пропагує спорт для студентів, пропонуючи курси безкоштовно або за зниженими тарифами: баскетбол, футбол, волейбол, регбі, дзюдо, тренування з вагою, фехтування та теніс.

Також організовуються змагальні спортивні змагання, визнані відповідними національними федераціями. Участь у цих заходах студенти повинні мати членський квиток DSU-Toscana / CUS.

Кар'єрні послуги

Для того, щоб безпосередньо контактувати з робочим світом та надавати підтримку, «Розміщення офісу» організовує дні кар’єри, корпоративні презентації та відомчі заходи для надання інформації про компанії в певних сферах інтересів.

Крім того, розширене навчання (або «вищі навчальні та дослідницькі учні») дозволяють вам вступити в компанію протягом останнього року другого ступеня циклу через відкритий трудовий договір, що дозволяє одночасно закінчити ступінь.

www.unisi.it/placement

Група Еразма Сієни (ESN / GES)

Якщо ви колишній студент Еразма або іноземний студент, який навчається в Сієні, ви можете зв’язатися з групою Erasmus Siena (GES): це група студентів-добровольців без політичної чи релігійної приналежності, яка допомагає інтегрувати міжнародних студентів у університетську спільноту Сієни та соціальна структура міста та надає інформацію італійським студентам, зацікавленим у програмах мобільності.

ESN Siena GES є членом «ESN» (Erasmus Student Network), мережі асоціацій, яка представляє міжнародних студентів, таким чином надає можливості для культурного розуміння та саморозвитку за принципом «Студенти, що допомагають студентам».

Щороку делегати ESN Siena беруть участь у різних засіданнях ESN, щоб обговорити спільні стратегії просування програм мобільності.

www.gruppoerasmussiena.it

Система приятелів

Програму Buddy просуває University of Siena у співпраці з асоціацією ESN Siena GES. Її мета не лише допомогти студентам обмінятися практичними питаннями щодо їхнього поселення в новій країні. Він головним чином спрямований на сприяння інтеграції в італійське академічне життя та італійську студентську спільноту.

Програма Buddy - це, перш за все, чудова можливість завести нових друзів з інших куточків світу та створити довготривалі міжкультурні дружні стосунки! У рамках програми Бадді отримує можливість практикувати іноземну мову, знайомитися з різними культурами, розвивати свої соціальні навички; приятель також отримує можливість брати участь у спонсорованих соціальних заходах, щоб зустріти своїх колег та приймати участь у ексклюзивних заходах ESN Siena GES.

Пошук інформації

Де ви можете знайти інформацію? На веб-сайті, соціальних мережах університету та на веб-сайтах кафедри ви знайдете всю необхідну інституційну інформацію, а також повідомлення про зустрічі та заходи.

Фронт-офіс університету: URP та International Place

Ви можете звернутися до інформаційного бюро URP, щоб отримати загальну інформацію про University of Siena , його послуги, курси, засоби та можливості. Ви також можете дізнатися про атестацію та зарахування та отримати допомогу у виконанні цих процедур в режимі он-лайн (у передньому офісі, по телефону чи електронному листу ) info@unisi.it

Міжнародне місце, що є частиною URP - інформаційного бюро, присвячене міжнародним студентам, зокрема тим, хто записався або бажає записатись на перший рівень (магістр бакалавра та магістратури), курс другого рівня (магістр) або індивідуальний модуль.

Студенти можуть звернутися до Міжнародного місця, щоб отримати інформацію про університет та його послуги, посвідки на проживання, медичне страхування, італійський податковий код (codice fiscale), чинність академічної кваліфікації, визнання іноземної академічної кваліфікації, скорочення курсу.

internationalplace@unisi.it

Студенти з міжнародної мобільності повинні зв’язатися з Привітальним офісом за адресою incoming@unisi.it

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

University of Siena

Магістерська програма "Мова та Розуміння". Мовознавство та пізнавальні дослідження "сформульовано у двох навчальних програмах: лінгвістиці та пізнаванні; Філософія та піз ... [+]

Магістерська програма "Мова та Розуміння". Мовознавство та пізнавальні дослідження " сформульовано у двох навчальних програмах:

Мовознавство та пізнанняФілософія та пізнання

Програма фокусується, як в навчальних програмах, на вивченні мови в контексті когнітивних досліджень, так і філософії мови та розуму. Це насамперед адресоване студентам, зацікавленим у:

поглиблене опис людських мов, у їх різних різновидах, включаючи різні діалекти;вивчення мови як пізнавального потенціалу та його актуальності у сфері вивчення першої та другої мов та патології мови;вивчення філософських, психологічних, біологічних та соціальних основ мови та пізнання;вивчення актуальності аналізу людської мови для філософських досліджень.Фотоархів університету Сієна... [-]
Італія Сієна
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

MSc

University of Siena

Курс магістра в галузі біології забезпечує високоспеціалізований навчальний курс для доступу до передових рівнів підготовки (PhD) та проведення наукових досліджень в унів ... [+]

Біологія (спеціалізація "Біорізноманіття та охорона навколишнього середовища")

Курс магістра в галузі біології забезпечує високоспеціалізований навчальний курс для доступу до передових рівнів підготовки (PhD) та проведення наукових досліджень в університетах або в державних чи приватних дослідницьких лабораторіях, проектних заходах у біотехнологічних, фармацевтичних та агропродовольчих компаніях та громадські та приватні організації та можливості працевлаштування у сферах впливу на навколишнє середовище, біорізноманіття та здоров'я.... [-]

Італія Сієна
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Siena

Ступінь магістра електроніки та інженерії зв'язку спрямована на формування випускника з передовими навичками в галузі обробки та передачі інформації та надання більш конк ... [+]

Електроніка та інженерія зв'язку

Це 2-річна аспірантська програма, повністю викладена англійською мовою, яка пропонується як національним, так і іноземним студентам.

Ступінь магістра електроніки та інженерії зв'язку спрямована на формування випускника з передовими навичками в галузі обробки та передачі інформації та надання більш конкретних знань у розробці пристроїв та електронних систем. Він надає навички та методологічні інструменти, необхідні для розробки та розробки систем обробки сигналів і зображень, антенного проектування, мікрохвильових систем та пристроїв, аналогового та цифрового електронного проектування з застосуванням в областях електроніки, телекомунікацій.... [-]

Італія Сієна
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Siena

Магістратура з прикладної математики спрямована на забезпечення високого рівня компетенцій для формалізації та наступного математичного аналізу проблем, що виникають з пр ... [+]

Прикладна математика

Це 2-річна аспірантська програма, повністю викладена англійською мовою, яка пропонується як національним, так і іноземним студентам.

Магістратура з прикладної математики спрямована на забезпечення високого рівня компетенцій для формалізації та наступного математичного аналізу проблем, що виникають з прикладних наук і технологій, з особливим акцентом на аналізі великих систем даних та складних систем.... [-]

Італія Сієна
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Siena

Метою курсу є надання студентам глибоких знань про основні теоретичні та прикладні концепції бухгалтерського обліку та управління, з особливою увагою до економічної та уп ... [+]

Управління та управління (спеціалізація з обліку та управління)

Метою курсу є надання студентам глибоких знань про основні теоретичні та прикладні концепції бухгалтерського обліку та управління, з особливою увагою до економічної та управлінської динаміки в міжнародному контексті.

Студенти ознайомлені з сучасними економічними та управлінськими теоріями, концепціями, методами та їх застосуваннями. Метою є надання студентам передових інструментів, необхідних для вивчення економічних, соціальних, правових, культурних та технологічних питань.... [-]

Італія Сієна
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Siena

Магістр в області комп'ютерної та автоматизованої інженерії має на меті забезпечити високий рівень компетенцій з розробки, управління, розвитку та інновацій у сферах суча ... [+]

Комп'ютер та автоматизація

Магістр в області комп'ютерної та автоматизованої інженерії має на меті забезпечити високий рівень компетенцій з розробки, управління, розвитку та інновацій у сферах сучасних архітектур програмного забезпечення та програмного забезпечення, а також систем управління та робототехніки. Зокрема, програма спрямована на взаємодію між людьми та машиною в широкому сенсі, охоплюючи такі теми, як штучний інтелект, машинне навчання, високопродуктивна обробка масивних збірок даних, робототехнічні інтерфейси та системи автоматизації виробництва.... [-]

Італія Сієна
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

University of Siena

Заснована на досвіді різних факультетів, які брали активну участь у культурній дипломатії та наукові проекти, Програма магістратури з державної та культурної дипломатії с ... [+]

Заснована на досвіді різних факультетів, які брали активну участь у культурній дипломатії та наукові проекти, Програма магістратури з державної та культурної дипломатії складається з студентів з різними спеціальностями, від соціальних наук до гуманітарних наук, і спрямована на вдосконалення знань студентів поле нових міжнародних відносин та співпраці. У центрі програми - дві теми: роль міжкультурних переговорів та побудова інституцій, а також культурна політика на міжнародному рівні.... [-]

Італія Сієна
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
2 пошук програми з юриспруденції
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Siena

Магістр економіки - це дворічна програма випускників, яка має на меті забезпечити високий рівень економічної освіти. Програма побудована на чотирьох основних курсах - мат ... [+]

Магістр економіки - це дворічна програма випускників, яка має на меті забезпечити високий рівень економічної освіти. Програма побудована на чотирьох основних курсах - математиці, мікроекономіці, макроекономіці та економетриці - для того, щоб студенти могли придбати передові інструменти для економічного аналізу та пропонує широкий спектр спеціалізованих тем у більшості галузей сучасної економіки. Програма проводиться повністю англійською мовою.... [-]

Італія Сієна
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Siena

Друга програма з вивчення циклу (Laurea Magistrale) в міжнародних дослідженнях (LM-52) надає студентам міждисциплінарні знання в галузі права, економіки, політології, соц ... [+]

Друга програма з вивчення циклу (Laurea Magistrale) в міжнародних дослідженнях (LM-52) надає студентам міждисциплінарні знання в галузі права, економіки, політології, соціології, історії та мов.

Набуті компетенції дозволяють випускникам аналізувати політичні, економічні та соціальні явища в міжнародному масштабі та відображати складність сучасного світу. Випускники добре підходять для високих посад в національних та міжнародних компаніях, агентствах, організаціях та установах, як державних, так і приватних.... [-]

Італія Сієна
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Siena

Дворічна магістерська програма, повністю вивчена англійською мовою, призначена для студентів, які хочуть поглибити розуміння фінансового аналізу в дуже інтерактивному сер ... [+]

Дворічна магістерська програма, повністю вивчена англійською мовою , призначена для студентів, які хочуть поглибити розуміння фінансового аналізу в дуже інтерактивному середовищі.

Випускники, як правило, продовжують працювати в інвестиційних банках, приватних компаніях, управляючих активами та нефінансових установах.

Навчальна програма робить акцент на корпоративних фінансах, фінансовій інженерії та управління ризиками, кількісному управлінні активами, макроекономічному аналізі, кількісній торгівлі та фінансовому регулюванню.... [-]

Італія Сієна
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Siena

Магістри з хімії - це курс високого рівня з провідними професорами з усього світу. Це забезпечує унікальну освітню можливість у міжнародному студентському середовищі. ... [+]

Магістри з хімії - це курс високого рівня з провідними професорами з усього світу. Це забезпечує унікальну освітню можливість у міжнародному студентському середовищі. Основні та факультативні курси, що знаходяться в програмі, дозволяють здійснювати різноманітні навчальні та навчальні програми, що дозволяють отримати широкий спектр можливостей для роботи та досліджень, які виникають у зв'язку з тісними зв'язками з місцевими та міжнародними промисловими партнерами.... [-]

Італія Сієна
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Siena

MSC в інженерному менеджменті забезпечує компетенції високого рівня для моделювання, оптимізації, прийняття рішень та управління організаціями. Програма навчання зосередж ... [+]

Це 2-річна аспірантська програма, повністю викладена англійською мовою, яка пропонується як національним, так і іноземним студентам.

MSC в інженерному менеджменті забезпечує компетенції високого рівня для моделювання, оптимізації, прийняття рішень та управління організаціями. Програма навчання зосереджена на промисловій економіці та маркетингу, плануванні інноваційних процесів та управлінні проектами. Курс також забезпечує основи математичного моделювання, аналізу даних та рішень, а також оптимізації складних систем.... [-]

Італія Сієна
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Università di Siena. Meet your life, build your future.

University of Siena

University of Siena

Università di Siena - Palazzo del Rettorato
Address
Università degli Studi di Siena - Rettorato, via Banchi di Sotto 55 
53100
53100 Сієна, Тоскана, Італія
Телефон
+39 0577 232111