University of Siena

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в Сієну

University of Siena - один із найстаріших університетів Європи, заснований у 1240 році.

Його історія розвивалася поряд із культурною традицією Тоскани від середньовіччя до сучасності.

Сієна розташована в самому центрі Тоскани серед ландшафту ніжних і високих пагорбів. Побудований на трьох крутих пагорбах і оточений старовинними стінами, це унікальне місто, де студенти можуть провести вигідний період навчання, повний можливостей для особистого збагачення.

ЗАСТОСУВАТИ ЗАРАЗ

ЗАСТОСУВАТИ ЗАРАЗ!

Сильна міжнародна місія

У своїй вісімстолітній історії University of Siena проводить широкий спектр досліджень у багатьох різних сферах культури.

Протягом багатьох років University of Siena вдосконалював свою стратегію інтернаціоналізації, прагнучи зміцнити свої міжнародні академічні зв'язки та залучити студентів та дослідників з різних куточків світу.

На початку 21 століття цей історичний інститут зміг зіткнутися з викликами, пов'язаними з глобалізацією навчання, знань та досліджень, завдяки широкій кількості міжнародних співпраць.

Щорічно встановлюються нові міжнародні угоди про співпрацю та проекти, що збільшує кількість випускних ступенів та курсів англійською мовою, що забезпечує хороше місце у національному та міжнародному рейтингах; ось деякі сильні моменти University of Siena .

Міжнародні літні програми в Сієні

Кілька міжнародних університетів співпрацюють із University of Siena та обрали це місце для своїх літніх програм:

 • Гарвардський коледж (США), літня програма: «Краса, лідерство та інновації»
 • Єльський університет (США), «Літературне, історичне, культурне та географічне подорож в Тоскані»
 • Університет Еморі (США), «Хімія для життя та довкілля»
 • Технологічний інститут Нью-Джерсі, Коледж архітектури та дизайну Hillier (США): «Історія мистецтва та архітектури та містобудування»
 • Коледж Alves Faria, Faculdades ALFA (Бразилія), “Democracia e desenvolvimento”
 • Університет Торонто (Канада), літня школа Woodsworth College
 • Юридична школа університету Тулана (США), «Міжнародне право, культурна спадщина та мистецтво»

ЗАСТОСУВАТИ ЗАРАЗ!

Рейтинг та акредитація

Маючи понад 17 000 студентів , University of Siena підтверджує свою позицію в національному та міжнародному рейтингах ВНЗ.

У 2019 році University of Siena підтвердив своє місце на чільних позиціях серед середніх італійських університетів за класифікацією CENSIS , італійського Центру соціальних досліджень та політик: 2-го за загальним рівнем, що стосується послуг та структур, третє - щодо інтернаціоналізації.

U-Multirank - це багатовимірний, орієнтований на користувачів, підхід до міжнародного рейтингу вищих навчальних закладів. Він порівнює результати вищих навчальних закладів / університетів у п'яти аспектах їх діяльності: викладання та навчання, дослідження, передача знань, міжнародна орієнтація та регіональна участь.

University of Siena підтримує хороші показники в деяких підрозділах з п'яти маркерів, зокрема, у навчанні та навчанні, регіональній взаємодії, міжнародній орієнтації.

Qs World University Rankings за тематикою перераховує University of Siena як один з найкращих у світі.

Відповідно до цього рейтингу, University of Siena займає високу позицію на національному та міжнародному рівнях у двох широких предметних областях та набрав 32 теми.

Крім того, U Сієна може зберегти своє місце в загальному рейтинговому списку, незважаючи на недавнє введення нових міжнародних ВНЗ у світову класифікацію.

Таймс Вища освіта (THE) - провідний постачальник даних про вищу освіту для світових науково-дослідних установ. Його дані та інструменти бенчмаркінгу використовуються багатьма найпрестижнішими університетами світу, щоб допомогти їм досягти своїх стратегічних цілей.

University of Siena збільшує свої позиції в загальному рейтингу (351/400) порівняно з 2018 роком і досягає 51-75-го місця в рейтингу викладання Європи.

Академічне ранжування світових університетів на 2019 рік (ARWU, також відоме як Шанхайське ранжування) підтверджує зростаючу репутацію University of Siena , яка помітно покращилась у своїх попередніх рейтингах, розмістивши діапазон «501-600».

Центр світових університетських рейтингів (CWUR) публікує найбільші академічні рейтинги світових університетів. University of Siena займає № 470 з двадцяти тисяч університетів у всьому світі згідно з новим списком CWUR на 2019-2020 роки. Це ставить University of Siena на 2,4% у всьому світі, що є неабияким досягненням.

ЗАСТОСУВАТИ ЗАРАЗ!

Італійська університетська система

Перший цикл (бакалаври)

Цей цикл складається виключно з Corsi di Laurea. Ці програми пропонують студентам адекватне володіння загальнонауковими методами та змістом, а також конкретними професійними навичками. Загальна вимога доступу - це італійська шкільна кваліфікація, яка присвоюється після закінчення 13 років навчання та складання відповідного державного іспиту; також можуть бути прийняті порівнянні закордонні кваліфікації. Вступ до певних курсів може базуватися на конкретних вимогах до курсу.

Дослідження тривають 3 роки. Лаурею присуджують студенти, які отримали 180 кредитів ECTS (звані Crediti Formativi Universitari - CFU) та задовольнили всі навчальні вимоги, включаючи підготовку підсумкової письмової роботи або еквівалентного остаточного проекту. Laurea надає доступ до Magistrale Corsi di Laurea, а також до інших навчальних програм 2-го циклу.

Другий цикл (майстри)

Основними програмами ступеня цього циклу є Magistrale Corsi di Laurea. Вони забезпечують освіту на просунутому рівні для здійснення висококваліфікованої діяльності у певних сферах. Доступ здійснюється за ступенем Лауреї або порівнянним іноземним ступенем; вступ базується на конкретних вимогах до курсу, визначених окремими університетами. Дослідження тривають 2 роки. Ступінь Laurea Magistrale присвоюється студентам, які отримали 120 кредитів ECTS / CFU та задовольнили всі навчальні вимоги, включаючи підготовку та публічну захист оригінальної дисертації.

Деякі програми (а саме програми стоматології, медицини, ветеринарної медицини, фармації, архітектури, будівельної інженерії / архітектури, права, початкової освіти) визначаються як "єдині програми" (Corsi a ciclo unico); для цих програм доступ здійснюється через італійську кваліфікацію, яка закінчує школу (або порівняльну іноземну кваліфікацію); прийом проводиться на основі вступних іспитів.

Третій цикл

Основними програмами ступеня цього циклу є Corsi di Dottorato di Ricerca (Докторські програми); студенти / молоді дослідники, які беруть участь у цих програмах, набуватимуть методології для передових наукових досліджень, навчатимуться за новими технологіями та працюватимуть у науково-дослідних лабораторіях, де це можливо. Доступ здійснюється за ступенем магістратури Laurea Magistrale (або порівнянним іноземним ступенем); вступ базується на конкурсному іспиті; дослідження тривають не менше трьох років і включають завершення та публічну захист оригінального дослідницького проекту.

Інші програми

Професійні програми післядипломної освіти університету, 1-й або 2-й рівень (Corsi di Master Universitario di primo livello).

Це програми 2-го циклу, призначені надати студентам подальшу спеціалізацію або вищу постійну освіту після закінчення першого циклу. Доступ здійснюється через Лорею (ступінь бакалавра (або порівнянний іноземний ступінь) для 1-го рівня або Лауреа магістраль (ступінь магістра) для 2-го рівня; вступ може бути предметом додаткових вимог. Присвоєна кваліфікація не дає доступу до Corsi di Dottorato di Ricerca або до будь-якої іншої програми третього циклу, оскільки цей тип, звичайно, не належить до загальних вимог, встановлених на національному рівні, але пропонується під автономну відповідальність кожного університету.

Довідка: Міністерство освіти Італії (MIUR) http://www.miur.it/guida/guide.htm

120457_SCHEMASISTUNIVITA.jpg

ЗАСТОСУВАТИ ЗАРАЗ!

Навчається в University of Siena

Студенти в Сієні можуть бути частиною реальної спільноти людей, мотивованої спрагою знань та навчання, з уважним та доступним академічним персоналом та багатьма інноваційними послугами.

Ретельна організація викладання, якість уроків (яка регулярно контролюється), послуги для полегшення вивчення таких як ефективні та добре організовані бібліотеки та лабораторії, а також вітальні, орієнтаційні та постійні репетиторські заходи, підтримка студентів з обмеженими можливостями та ті, хто переживає труднощі, - лише деякі з сильних моментів University of Siena .

У University of Siena проводяться курси першого та другого рівнів, які викладаються італійською та / або англійською мовою.

Деякі з цих курсів можуть мати обмежений доступ, за умови місцевого чи національного тесту на вступ.

Студенти також можуть вибирати широкий вибір аспірантур, включаючи програми докторських ступенів, спеціалізаційні школи та розширені професійні програми, останні розроблені таким чином, щоб запропонувати певну підготовку в найбільш інноваційних секторах.

ЗАСТОСУВАТИ ЗАРАЗ!

Рік створення

Щоб забезпечити можливість всім іноземним студентам подавати заявки на свої ступені програми, University of Siena також може запропонувати Рік фонду.

Рік Фонду виступає мостом між вашими нинішніми вимогами до вступу на курси італійського університету (бакалавра) або як засіб заповнення прогалини в освіті міжнародного студента з країни, де система вищої освіти потребує коротшого період освіти, ніж той, який передбачений «Болонським процесом», що впроваджується в Європейському Союзі.

Крім того, програма FY забезпечує студентам адекватну підготовку до розуміння італійської мови та пропонує глибоку академічну підготовку до вступу в італійський університет. Зокрема, завдяки цій програмі, міжнародні студенти матимуть можливість вдосконалити свою письмову та розмовну італійську мову, свої комунікативні навички, і вони зможуть ознайомитись з критеріями академічного викладання та навчання Італії та Європейського Союзу.

Ви можете подати заявку ...

 • якщо ви міжнародний студент і закінчили менше 12 років навчання
 • якщо ви є студентом-міжнародником, який потребує додаткової італійської мови та академічної підготовки до вступу в перший рік програми італійського бакалавра
 • якщо ви маєте американську середню школу, яка не включає додаткові місця (AP), необхідні для зарахування відповідно до чинного законодавства

Курс фундації проводиться у співпраці між Università per Stranieri di Siena та Siena University of Siena та може підготувати вас до різних предметів на загальну суму 60 кредитів ECTS.

Основні вимоги до мови

Студенти можуть приєднатись до програми FY, пропонованої в Сієні, принаймні на рівні B1 (CEFR), що надходить на італійський. Наприкінці FY буде забезпечена компетенція вихідного рівня B2 (CEFR). Це відповідає рівню, необхідному італійським університетам для вступу на дипломний курс.

Збори

Для кожного студента необхідна програма FY в розмірі 4700 євро.

Варіанти дослідження

 • Економіка
 • Наука і технології

Інформація за адресою: https://www.unistrasi.it/1/652/4372/Foundation_Year.htm

Кредити університету (CFU)

Ступені закінчуються шляхом придбання університетських кредитів (CFU). CFU - це міра навантаження, необхідної для досягнення результатів навчання для курсу, в який ви зараховані. Один CFU відповідає 25 годин курсових робіт та занять, включаючи індивідуальне навчання, лекції та лабораторії. Кожному навчальному модулю або навчальній діяльності присвоюється певна кількість університетських балів.

Після того, як ви складете іспит або будь-яку іншу форму оцінювання, ви отримаєте відповідні бали незалежно від оцінок.

Середня кількість роботи, яка потрібна студенту штатного університету за один навчальний рік, еквівалентна 60 кредитам.

ЗАСТОСУВАТИ ЗАРАЗ!

План навчання

У навчальному плані перелічено навчальні заходи та модулі / іспити курсів, які ви повинні пройти та пройти протягом кожного року курсу навчання, щоб закінчити навчання.

Деякі модулі / іспити курсу є обов'язковими та визначені в індивідуальних програмових програмах, тоді як інші є факультативними. Ви повинні скласти план навчання відповідно до вимог, викладених у конкретних регламентах про ступінь курсу.

Ви можете подати свій навчальний план одним із двох способів:

 • через онлайн-процедуру
 • особисто в офісі управління студентів та курсів вашого відділу.

Іспити

Протягом кожного навчального року ви можете складати іспити лише на модулі, включені у ваш навчальний план на цей рік. Іспит може бути усним та / або письмовим та / або практичним; бали виражаються у вигляді балів із тридцяти.

Тим, хто здає іспит, присвоюються відповідні бали незалежно від їх балів.

Пропускний бал - 18/30. Що стосується найвищих оцінок (30/30), комітет може присвоїти відзнаки.

Навчальна організація

University of Siena 15 кафедр прийняв двосеместрову систему організації академічних програм. В кінці кожного терміну планується період іспиту.

Орієнтовний академічний календар

Термін осені (І семестр)

 • 1 жовтня - 20 січня
 • Термін іспиту: 20 січня - 28 лютого

Навесні термін (2-й семестр)

 • З 1 по 1 березня
 • Термін іспиту: 1 червня - 31 липня

Заняття припиняються на свята у Різдво та Великдень, а також влітку (з кінця липня до початку наступного навчального року).

Для отримання додаткової інформації пишіть на internationalplace@unisi.it

ЗАСТОСУВАТИ ЗАРАЗ!

Навчання та навчання за кордоном

Завдяки своїм програмам мобільності, University of Siena надає вам можливість збагатити свій досвід навчання періодом навчання та / або навчання за кордоном.

Навчайтеся в Європі за допомогою Еразма

Серед перших, хто приєднався до програми "Еразм", University of Siena даний момент співпрацює з близько 400 університетами по всій Європі.

Завдяки програмі Erasmus + для навчання ви можете відвідувати курси за кордоном, складати іспити та проводити дослідження на дисертацію протягом 3-12 місяців; ви можете брати участь у програмі не один раз під час навчання в академічному просторі.

Замість цього приєднайтесь до програми Erasmus Plus for Staineeship, щоб пройти стажування або стажування на два місяці в 12-місячних компаніях чи установах.

Ви також можете розпочати стажування після закінчення дисертації; це дає вам конкретну можливість розмістити себе на ринку праці.

Програма "Еразмус" також надає можливості для вивчення за межами Європи через Міжнародну кредитну мобільність (МКМ).

Інші міжнародні програми

Щороку надходять гранти на завершення періодів навчання чи досліджень у європейських, американських, канадських, австралійських, латиноамериканських, російських федераціях, південнокорейських та японських університетах.

Заклики до заявки публікуються щороку восени. Вимоги до заявки залежать від вашого пункту призначення, як зазначено в окремих заявках на подання заявки.

Якщо середній бал після першого курсу вашого курсу першого циклу становить щонайменше 27/30, ви можете подати заявку на отримання літньої стипендії для відвідування курсу англійської мови в King's College Cambridge (Великобританія) відповідно до передбаченої угоди .

Подвійні програми

Студенти можуть подати заявку на програму подвійного ступеня, взявши участь у внутрішній процедурі відбору. Програма дозволяє студентам пройти навчальний період і скласти іспити в університеті-партнері; студенти отримують ступінь і від University of Siena і від інституту-партнера.

Щоб подати заявку на отримання міжнародних грантів на мобільність, студенти повинні дочекатися опублікування конкурсу заявок (восени) або на конкурс Erasmus для стажування (протягом року).

Структура підтримки навчання та послуги студентів

Бібліотеки

У University of Siena є п'ять спеціальних бібліотек з таких напрямків: гуманітарні науки, економіка, право-політика, наукотехнологія та медицина-фармація-біологія. Розташовані в різних навчальних комплексах, вони разом складають бібліотечну систему університету Сієни (Sistema Bibliotecario di Ateneo, SBA).

Для консультацій з книгами або документами в бібліотеці використовуйте єдину платформу One Search; це дозволяє шукати Інтернет-каталог по університету в режимі он-лайн 24 години на день, навіть із зовнішніх робочих станцій.

CLA - університетський мовний центр

Для вивчення іноземних мов ви можете скористатися освітніми послугами CLA.

На різних рівнях викладаються наступні мови: англійська, французька, іспанська, німецька, португальська, російська та китайська (лише Arezzo).

Мовний центр здає іспити з рівня англійської мови B1, B2 та C1, необхідні для курсів університетського ступеня та відповідних курсів підготовки в класі або в змішаних курсах, які інтегрують уроки віч-на-віч із навчанням в Інтернеті за допомогою викладача.

Щоб полегшити автономне навчання, CLA пропонує мовні лабораторії з самостійним доступом, оснащені робочими станціями для аудіо-відео та комп'ютерів, в яких можна знайти допоміжні матеріали для курсів та підготовки до іспитів.

CLA - це офіційний іспит-центр для міжнародних сертифікатів на знання англійської мови університету Кембриджського університету (PET, FCE, CAE, CPE)

Платформа електронного навчання університету, портал MOODLE

На платформі електронного навчання розміщуються курси електронного навчання та певні модулі традиційних курсів. Метою є створення середовища, яке відповідає навчальним цілям курсу та стимулює для студента, якого вимагають взаємодіяти зі змістом віртуальної аудиторії.

Доступ до інтерфейсу можна отримати з будь-якого пристрою (ПК, планшета, смартфона).

Для кожного модуля курсу буде доступно наступне: навчальний план, бібліографічні довідки, навчальні матеріали, записи лекцій, інструменти для співпраці (форуми, чати) та для оцінювання / самооцінювання (анкети, відгуки тощо).

elearning.unisi.it/moodle/

Лабораторія Санта-Кіара

http://santachiaralab.unisi.it/
santachiaralab@unisi.it

Перспективні та зараховані міжнародні студенти

Міжнародне місце, присвячене студентам-міжнародникам, є Міжнародним інформаційним бюро URP і розташоване в головній будівлі університету (URP, Banchi di Sotto 55, Siena).

Він збирає під одним дахом різні види діяльності та послуги, пропоновані студентам-міжнародникам: тих, хто навчається або має намір записатись на один або кілька предметів, ступінь або випускник University of Siena .

Міжнародне місце підтримує міжнародних користувачів на всьому шляху від початкового доступу до місцевого та університетського середовища до їх повної інтеграції.

ЗАСТОСУВАТИ ЗАРАЗ!

Огляд зарахування

Подати заявку в University of Siena для оцінки кваліфікації кандидата досить просто. Ось наступні кроки. Ви можете подати заявку через нашу систему онлайн-заявок - https://apply.unisi.it/ - до двох курсів ступеня першого або другого рівня (бакалаврські та магістерські програми), і оцінювання буде повідомлено приблизно протягом одного місяця, після дати закриття відповідного прийому. Вартість заявки - 30 євро за курс. Після реєстрації для подальших записів у вашій онлайн-заявці потрібно просто увійти разом із своїм персональним кодом доступу. Зверніть увагу, що ви можете працювати над вашою заявкою протягом усього періоду прийому заявок.

Зазвичай період подання заявки відкритий з початку листопада до кінця квітня, можливі зміни залежно від різних програм; остаточний календар буде доступний у вищезгаданій платформі додатків.

Заявка на процес

Крок 1. Знайдіть потрібну програму (ви можете вибрати до двох програм).

Крок 2. Клацніть на "Станьте заявником", щоб розпочати заявку. Незабаром ви отримаєте свій особистий код доступу електронною поштою.

Крок 3: Створіть свій пакет програм (як того вимагає конкретна програма на ваш вибір).

Крок 4: Зачекайте відповіді на вашу заявку. Після подання заявки комісія з питань зарахування оцінить ваш досвід та навички відповідно до вимог обраних вами випускних програм.

Вам буде повідомлено про прийняття протягом приблизно одного місяця від дати закінчення прийому. У разі великої кількості заявок студентів, які пройдуть відбір на підставі поданих документів, слід запросити взяти участь у дистанційному письмовому тесті, можливо, після цього пройти співбесіду. Дати дистанційного письмового тестування будуть повідомлятися студентам, що приймаються, на електронну адресу, використану для програми.

Крок 5: Перевірте положення про навчання в університеті в посольстві / консульстві Італії вашої країни.

Крок 6: Якщо ви є громадянином, який не є членом ЄС, який проживає за кордоном, процедуру попереднього зарахування для отримання вашого візового дослідження слід здійснити в італійському дипломатичному представництві вашої країни.

Важливе повідомлення для іноземних студентів

Для вступу студентів-іноземців University of Siena не використовує рекрутерів із-за кордону.

University of Siena самостійно керує вступом студентів до спеціальних програм.

Весь персонал та офіси University of Siena спілкуються виключно через електронні адреси unisi.it, будь-які інші адреси електронної пошти не надходять від персоналу чи офісів University of Siena .

Якщо ви хочете перевірити справжність листа для прийому, зверніться до internationalplace@unisi.it та додайте його копію.

Громадяни неєвропейського Союзу, які проживають за кордоном

Після оцінки, якщо вони будуть позитивними, кандидати отримають лист про прийняття від University of Siena . Кожен кандидат повинен попередньо записатись у відповідне дипломатичне представництво Італії відповідно до конкретних процедур, наявних у кожному IDR.

Тест з італійської мови

Тест на італійську мову є обов'язковим для тих, хто не здобуває ЄС, які хочуть записатись на курс університетського рівня, який викладається італійською мовою. Зазвичай в University of Siena цей тест планується на початку вересня.

Кандидати, які володіють сертифікованими знаннями італійської мови або ті, хто подає заявки на курси англійською мовою, не повинні здавати цей тест.

Плата за навчання та підтримку

Академічні збори

Університетська освіта в Італії заснована італійським урядом. Це причина, чому плата за навчання зазвичай нижча, ніж у багатьох інших країнах.

University of Siena щорічно публікує положення про студентські внески. Студенти, які навчаються на першому циклі, другому циклі та довгих програмах одномісного циклу, сплачують від однієї до чотирьох частин плати за навчання. Сума кожного студента-міжнародника залежить від його країни походження та обраного курсу. Сума, яку потрібно сплатити, може бути розрахована за допомогою цього інструменту

http://www.maprin.unisi.it/tasse19_20/index_eng.php

Стипендія ДСУ

Студенти можуть подати заявку на стипендію, надану DSU (регіональною програмою «Право на навчання») та виходячи з доходів їхніх сімей; це призведе до рейтингу завдань, і тільки студенти на хорошій посаді отримають цю вигоду.

Щорічний конкурс заявок на отримання стипендій DSU публікується в липні місяці на веб-сайті DSU Toscana www.dsu.toscana.it

ЗАСТОСУВАТИ ЗАРАЗ!

Проживання та умови для студентів

Агентство DSU Tuscany обслуговує широкий спектр служб підтримки студентів, таких як проживання, університетські ресторани, спорт.

Розміщення

У Сієні існують різні варіанти житла, від університетських залів проживання до приватних приміщень (індивідуальні / спільні квартири або одномісні / двомісні номери).

У University of Siena немає студентських резиденцій як таких, але вони можуть використовувати місця в гуртожитках, що належать ДСУ. У місті Сієна є 11 університетських резиденцій, деякі - у центрі міста, деякі - близько до міських стін і добре пов’язані з містом та кафедрами. Усі мають безкоштовний Wi-Fi-з'єднання.

Кожного навчального року ДСУ публікує оголошення про надання стипендій та місць проживання, яке розміщене на веб-сторінці: www.dsu.toscana.it/servizi/benefici-a-gli-studenti/borsa-di-studio- e-posto-aloggio

Більше інформації про стипендію та послуги DSU можна знайти на веб-сайті www.dsu.toscana.it

Ресторани

Університетськими їдальнями керує DSU Toscana, який пропонує студентам дешеві повноцінні страви (від 2,80 до 4,00 Євро) з різноманітними меню.

Для доступу до їдалень університету студентам потрібна смарт-карта, яка видається при зарахуванні. Для студентів з обміну ця картка видається Управлінням міжнародних зв'язків після реєстрації в університеті.

CUS - Спортивний центр

У співпраці з DSU та Спортивним центром університету Сієни (CUS) університет пропагує спорт для студентів, пропонуючи курси безкоштовно або за зниженими тарифами з баскетболу, футболу, волейболу, регбі, дзюдо, силових тренувань, фехтування та тенісу.

Також організовуються змагальні спортивні змагання, визнані відповідними національними федераціями. Для участі в цих заходах студенти повинні мати членський квиток DSU-Toscana / CUS.

Кар'єрні послуги

Для того, щоб безпосередньо контактувати з робочим світом та надавати підтримку, «Розміщення офісу» організовує дні кар’єри, корпоративні презентації та відомчі заходи для надання інформації про компанії в певних сферах інтересів.

Крім того, розширене навчання (або «вищі навчальні та дослідницькі учні») дозволяють вам вступити в компанію протягом останнього року другого ступеня циклу через відкритий трудовий договір, який дозволяє одночасно закінчити ступінь.

www.unisi.it/placement

Група Еразма Сієни (ESN / GES)

Якщо ви колишній студент Еразма або іноземний студент, який навчається в Сієні, ви можете зв’язатися з групою Erasmus Siena (GES): це група студентів-добровольців без політичної чи релігійної приналежності, яка допомагає інтегрувати міжнародних студентів у університетську спільноту Сієни та соціальна структура міста та надає інформацію італійським студентам, зацікавленим у програмах мобільності.

ESN Siena GES є членом «ESN» (Erasmus Student Network), мережі асоціацій, яка представляє міжнародних студентів, таким чином надає можливості для культурного розуміння та саморозвитку за принципом «Студенти, що допомагають студентам».

Щороку делегати ESN Siena беруть участь у різних засіданнях ESN для обговорення загальних стратегій просування програм мобільності.

www.gruppoerasmussiena.it

ЗАСТОСУВАТИ ЗАРАЗ!

Система приятелів

Програму Buddy просуває University of Siena у співпраці з асоціацією ESN Siena GES. Її мета - не лише допомогти студентам обмінятися практичними питаннями щодо їх поселення в новій країні. Він головним чином спрямований на сприяння інтеграції в італійське академічне життя та італійську студентську спільноту.

Програма Buddy - це, перш за все, чудова можливість завести нових друзів з інших куточків світу та створити довготривалі міжкультурні дружні стосунки! У рамках програми Бадді отримує можливість практикувати іноземну мову, знайомитися з різними культурами, розвивати свої соціальні навички; приятель також отримує можливість взяти участь у спонсорованих соціальних заходах, щоб зустріти своїх колег та приймати участь у ексклюзивних заходах ESN Siena GES.

Пошук інформації

Де ви можете знайти інформацію? На веб-сайті, соціальних мережах університету та на веб-сайтах кафедри ви знайдете всю необхідну інституційну інформацію, а також повідомлення про зустрічі та заходи.

Фронт-офіс університету: URP та International Place

Ви можете зв’язатися з інформаційним бюро URP, щоб отримати загальну інформацію про University of Siena , його послуги, курси, засоби та можливості. Ви також можете дізнатися про атестацію та зарахування та отримати допомогу у виконанні цих процедур в режимі он-лайн (у передньому офісі, по телефону чи електронному листу) info@unisi.it

Міжнародне місце, що є частиною URP - інформаційного бюро, присвячене міжнародним студентам, зокрема тим, хто записався або бажає записатись на перший рівень (магістр бакалавра та магістра одноцикла), курс другого рівня (магістр) або окремий модуль.

Студенти можуть звернутися до Міжнародного місця, щоб отримати інформацію про університет та його послуги, посвідки на проживання, медичне страхування, італійський податковий код (codice fiscale), чинність академічної кваліфікації, визнання іноземної академічної кваліфікації, скорочення курсу.

internationalplace@unisi.it

Студенти з міжнародної мобільності повинні зв’язатися з Привітальним офісом за адресою incoming@unisi.it

ЗАСТОСУВАТИ ЗАРАЗ!

Розташування

Сієна

Università di Siena - Palazzo del Rettorato

Address
Università degli Studi di Siena - Rettorato, via Banchi di Sotto 55 
53100
53100 Сієна, Тоскана, Італія
Телефон
+39 0577 232111