University of Padova

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Падуї є одним з найстаріших і найпрестижніших місць в Європі навчання; це багатопрофільна університет, який прагне надати своїм студентам як професійної підготовки і твердої культурного фону. Кваліфікація з Університету Падуї є символом того, досягнута мета, амбітний, яка розпізнається і бажаною студентів і роботодавців, так.

Курси в університеті Падуї, які постійно оновлюються з метою задоволення постійно мінливих потреб ринку праці. Його градусів охорони здоров'я, наприклад, охоплюють широкий спектр нових курсів, таких як дитячої догляду (медична школа), або Neuroscience і нейропсихологічні реабілітації (психологія). Програми диплом інженера доступні в області цивільних, архітектури, з екологічного, технологічного та інформаційної техніки.

Університет Падуї градусів також відображають сьогоднішні потреби, щоб захистити навколишнє середовище як з курсів в екологічних наук і технологій (сільськогосподарських наук), і споживачів з безпеки та гігієни харчових продуктів (ветеринарної медицини). Дослідження фармацевтичних препаратів також покрита фармацевтичних біотехнологій (аптечних), а є дослідження в привет-технічної продукції з курсу матеріалознавства (наук). Велика увага приділяється також гуманітарних, таких як історії та збереженню художнього та культурної спадщини (мистецтв та філософії), і на підготовку вчителів з курсу початкової освіти (освіти) традиційних курсів .the університету для професіоналів в області права, економіки та Бізнес Менеджмент запускаються разом курси, які аналізують складні соціальні системи, такі як соціологічних наук (політичні науки) і статистики, народонаселення і суспільства (статистичних наук).

Крім того, високо мотивованих студентів університету можуть також застосовуватися для допуску до Галілея школи вищої освіти. Після важкого процесу відбору, щороку 30 студентів вибирають для участі на високому рівні в будинку курсів школи і використовувати свої особливі послуги.

історія

Університет Падуї була заснована в 1222 році, після того, як група студентів і викладачів вирішив приїхати сюди з Болоньї. Вони створили безкоштовний тіло вчених, які були згруповані за місцем походження в Nationes, в якому студенти затверджених статути, обрали rettore (ректор, або канцлер) і вибрав своїх вчителів, які були платні з грошима студентів, зібраних. Захищаючи свободу думки у вивченні та викладанні став відмінною рисою, яка сьогодні живе в девізом університету: UNIVERSA Universis Patavina Libertas.

Введення емпіричних і експериментальних методів разом із вченням теорії відзначений світанок золотий вік. У 16-му і 17-му століттях, Падуя став семінар ідей і домом для діячів, які змінили культурне і наукове історію людства. Серед них Андреа Vesalio, який заснував сучасну анатомію, а також астронома Коперника, Галілея і, який спостерігається в небі тут.

Падуя також звеличує першу університетський ботанічний сад у світі і постійно анатомічний театр, який був побудований Джироламо Fabrici d'Acquapendente. Вільям Харві, який прославився для опису циркуляції крові, навчався в Падуї, а в 1678 році Олена Лукреція Корнаро Piscopia стала першою жінкою в світі, яка отримала вищу освіту.

Падіння Serenissima Республіки Венеції в 1797 році поклало початок темної віку. Падуя потрапила під владу першому французи, а потім австрійців, проходячи через бурхливої ​​Рісорджіменто в Італії, яка також впливає університет.

Між кінці 19 і початку 20 століття, університет розширив включити факультети машинобудування, фармації, і політичних наук разом з її традиційними факультетів права, медицини, мистецтва і філософії, і науки.

Поява фашизму урізані цінності університету вільної думки і культурної незалежності. Його викладачі присягнули на вірність режиму, після чого твердження расових законів Італії і вигнання єврейських професорів відкрився один з найпохмуріших періодів в історії університету. Ректор Concetto Marchesi похитав університет від сплячки і, в розпал німецької окупації зробив сміливе поводження до студентів, щоб боротися за свободу Італії. Для своїх жертв в ім'я визволення, Університет Падуї був нагороджений золотою медаллю за військову доблесть, єдиний університет, щоб отримати такої честі.

У післявоєнний період, університет відкрив факультети освіти, сільськогосподарських наук і психології, а в 1990-х роках, факультети ветеринарної медицини та економіки та ділового адміністрування. У 20-му столітті, Університет Падуї виробляється велика літературних діячів, таких як Дієго Валері і Concetto Marchesi; інженери зростання Джузеппе Коломбо, «майстер небесної механіки"; математики, такі як Тулліо Леві Чивита; юристи Альфредо Рокко і Лівіо Паладин; філософи Луїджі Stefanini і Енріко Opocher; і лікарі, як Вінченцо Галлуччіо, який проводив першу операцію з пересадки серця в Італії. Нове тисячоліття відкрив з деякими важливими новими відкриттями, зокрема, в медицині, біомедицині, машинобудування та аерокосмічної техніки.

Розташування

Падуя

University of Padova

Address
Via 8 Febbraio, 2
35122 Padova

35122 Падуя, Венето, Італія
Веб-сайт
Телефон
+39 049 827 5111

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MA
MSc
Цей навчальний заклад також пропонує: