Прочитайте офіційний опис

Відділ міжнародних, юридичних, історичних та політичних досліджень

Університет Мілана є державним викладацьким та дослідницьким закладом, заснованим у 1924 році. Сьогодні провідним центром в Італії та Європі за його наукову продуктивність Мілан університету є найбільшим університетом у регіоні та збирає 10 серед факультетів та шкіл та викладацького складу з більш ніж 2000 професорів.

Кафедра міжнародних, юридичних, історичних та політичних досліджень пропонує студентам та аспірантам декілька курсів з різних тем, таких як міжнародні відносини, міжнародні юридичні студії, міжнародна історія та галузеві дослідження. Готель розташований у центрі міста Мілано, лише за 10 хвилин ходьби від собору (Duomo di Milano), де розташований палаццо Реста-Паллавічіно, історична будівля, розташована через консерваторію. Знаменита музична консерваторія "Джузеппе Верді" та церква "Санта-Марія-делла-Пасіон" (XV століття) знаходяться на відстані лише декількох хвилин.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • італійський

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

University of Milan - Department of International, Legal, Historical, and Political Studies

Програма магістра з міжнародних відносин (REL) пропонує Вам передову та висококваліфіковану освіту в політичних, правових, економічних та історичних дисциплінах з глобаль ... [+]

Магістр міжнародних відносин

Програма магістра з міжнародних відносин (REL) пропонує Вам передову та висококваліфіковану освіту в політичних, правових, економічних та історичних дисциплінах з глобальної точки зору .

Коли ви займетесь дворічним досвідом навчання , ви матимете можливість проводити широкий спектр курсових робіт у таких наукових галузях, як міжнародне право, міжнародні інститути, економіка та регулювання, геополітика, історія міжнародних відносин та регіональні дослідження.... [-]

Італія Мілан
Жовтень 2020
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Via Festa del Perdono, 7
20122 Мілан, Ломбардія, Італія