Прочитайте офіційний опис

112196_112073_unimi.png

Відділ екологічної науки та політики (ESP) було створено у квітні 2017 року з метою створення центру наукових досліджень та підготовки кадрів в галузі наук про навколишнє середовище.

Екологічні питання розглядаються в найширшому вигляді, з метою розвитку високо міждисциплінарного підходу.

Група ESP фокусується на поєднанні природних, економічних і соціальних наук, ключових змінних у вирішенні будь-якого питання стійкості. Департамент збирає професорів та дослідників у галузі соціальних та гуманітарних наук (SH), наук про життя (LS) та фізичних та технічних наук (PE), здобуваючи повний погляд на сфери агрономії, харчування, біології, хімії, екології економіка, фізика, геологія, менеджмент, математика, санітарія, токсикологія і зоотехніка.

Колектив складається з 50 професорів і дослідників, з них 11 звичайних професорів, 18 доцентів, 21 дослідника та більше 29 докторів, плюс 12 адміністративних працівників.

Доступні навчальні програми:
англійська
італійський

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

University of Milan - Department of Environmental Science and Policy

Ступінь магістра екологічної та харчової економіки (EFE) є міжнародно орієнтованою якісною програмою, розробленою для надання студентам як відмінного академічного досвіду ... [+]

Ступінь магістра екологічної та харчової економіки (EFE) є міжнародно орієнтованою якісною програмою, розробленою для надання студентам як відмінного академічного досвіду, так і практичного ставлення. Ступінь гарантує перспективні перспективи для майбутньої професійної кар'єри в сучасних складних сферах економіки стійкості та управління агропродовольчої системи.

Відношення між навколишнім середовищем, природними ресурсами та агропродовольчою системою відіграє центральну роль у розвитку сучасних суспільств.... [-]

Італія Milan
October 2019
Денне навчання
2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою