University of Macerata

Введення

Прочитайте офіційний опис

137287_GiornatadelLaureato-9410.jpg

UniMC з першого погляду

University of Macerata (UniMC) був заснований у 1290 році і є одним із найстаріших університетів Європи. За ці роки тисячі випускників UniMc стали видатними професіоналами, підприємцями, провідними громадськими діячами, педагогами, дослідниками.

Це славне минуле проектується у майбутнє, і UniMc рішуче прихильний до інновацій як у викладанні, так і в наукових дослідженнях: фокус на гуманітарних та соціальних науках є головною силою UniMC, а "інновації через гуманітарні науки" - його девіз. Ті, хто цікавиться правом, політологією та міжнародними відносинами, економікою та бізнесом, освітою, туризмом та культурною спадщиною, спілкуванням, мовами, філософією та історією, можуть знайти на UniMc ідеальне місце!

UniMC надає міжнародне середовище та сучасні послуги. У той же час він пропонує унікальну можливість випробувати типовий італійський спосіб життя: університет розташований у центрі міста, зі своїми історичними будівлями та середньовічними Pathways . Це "кампус у місті"!

Місто Мачерата - тихе, але бурхливе містечко, розташоване між морем і горами, ідеальна рівновага між природою та техногенними спорудами. У Мачератах проводяться багато культурних заходів, деякі з яких знаходяться у всьому світі, такі як оперний сезон "Опера Мачерата" та фестиваль автор пісень "Musicultura".

Цей район характеризується чудовою якістю життя, завдяки чистому повітові та природним паркам, а також його спокійній, але жвавій атмосфері, яка присутня у всіх навколишніх містах та містах, що містять краєвиди місцевого ландшафту. Місто Мачерата розташоване в ідеальному місці для досягнення всього, що може запропонувати провінція. Узбережжя Адріатичного моря, гірськолижні курорти, Національний парк гір Сібіліні, а також інші цікаві та важливі історичні міста та місця знаходяться поблизу.

Культура та мистецтво панують над містом: безліч пам’яток та музеїв, а також досконалість цивільної, релігійної та військової архітектури, археологічні пам’ятки, історичні театри та бібліотеки, розкидані по території, роблять Мачерата глибоко прив’язаною до свого культурного коріння.

Наше завдання

Місія університету складається з:

  • Підвищення цінності історії понад семи століть, присвяченої заслугам та якості всіх студентів, дослідників, викладачів та техніко-адміністративного персоналу;
  • Планування нашого вибору з відданістю та інтелектом;
  • Удосконалення та просування результатів досліджень у галузі досконалості;
  • Розширення нашої міжнародної мережі для підтримки місцевого розвитку.

Розташування

Мацерата

Address
Via Crescimbeni, 30/32 - 62100 Macerata
62100 Мацерата, Марш, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія