University of L'Aquila

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1952 році і розташований в Аквілі, адміністративному центрі Абруццо, наш університет є державним навчально-дослідний інститут , що пропонує повний спектр академічних програм , в тому числі біотехнологій, науки, економіки, техніки, освіти, гуманітарних наук, медицини, психології , і спортивні науки. З семи факультетів Університет Ла-Аквіла пропонує своїм студентам понад 18 000 студентів 64 ступеня (розділені між рівнями першого та другого ступенів), вісім дослідницьких докторських програм, спеціалізованих шкіл, спеціалізованих майстер-курсів та професійних курсів. Багато членів його краще факультету близько 600 професорів і дослідників отримали міжнародне визнання і вважаються лідерами в своїх областях досліджень.

Університет Ла-Аквіла встановив, як одну з стратегічних цілей, інтернаціоналізацію навчання, що базується в основному на мобільності вчителів та студентів, а також створення міжнародних курсів з вищої освіти, створених у співпраці з іноземними університетами. Ці курси забезпечують інтегровані навчальні плани та стратегії мобільності студентів, що дозволяє взаємне визнання кредитів, отриманих у ході курсу. Студенти, які навчаються на цих курсах, проводять встановлені чергові періоди навчання в Університеті Л'Акулі та його іноземних університетських партнерах.

Міжнародні дипломні курси дозволяють студентам отримати подвійні, багаторазові або спільні ступені. За подвійними та множинними ступенями ми маємо на увазі, що після закінчення курсу студенти повинні отримати диплом з Університету Ла-Аквіла та ступінь із закордонного університету, в якому він / вона виконував встановлені періоди навчання, заробляючи необхідні кредити. Спільна ступінь замість цього є єдиним ступенем, виданим університетами, які офіційно узгодили та встановили спільну міжнародну дипломну програму.

Деякі наші курси проводяться повністю англійською мовою, а інші пропонують певні курси англійської мови, якщо іноземні студенти зараховуються.

Розташування

L'Aquila

University of L'Aquila

Address
Via Giovanni di Vincenzo, 16/B
67100 L'Aquila, Абруццо, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія