University of Ferrara - Department of Economics

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Феррари пропонує унікальне історичне середовище. Чудові спогади середньовіччя та епохи Відродження живуть у палацах, будинках, церквах, музеях, площах, на подвір’ях та алеях. Феррара, далеко не оповитий минулим, стійке місто для велосипедистів та пішоходів, де молоді люди можуть відчути високу якість життя, скористатися доглянутою інфраструктурою та приємно вписатись у неї. Сприяння інноваційним поглядам на майбутнє глибоко вкорінені культурні традиції є головною метою Університету Феррари, який пропонує широкий спектр бакалаврських та магістерських ступенів та докторів наук в галузі гуманітарних наук. Все місто - це жвавий кампус, який процвітає на взаємодії між національними та міжнародними студентами.

134905_134845_Picturetoincludeinprogdescription8.jpg

Про

Феррара - це безпечний і привітний відкритий кампус з навчально-дослідницькими закладами, зручно розташований в центрі, а також біля стін Ренесансу.

"Da 600 anni guardiamo avanti": Погляд вперед був пріоритетом університету Феррари протягом шести століть.

Університет Феррари продовжує рухатися вперед, сприяючи інтернаціоналізації. Сприяння міжнародному науковому та академічному співтовариству передбачає різноманітні перспективи: прагнення до найвищих стандартів викладання та досліджень, посилене зосередженням уваги на конкретних областях передового досвіду та процвітанням присутність сильної історичної та культурної ідентичності. У Феррарі є решітка вулиць, скверів та будівель, що поєднуються з навчальними та дослідницькими приміщеннями, розташованими в центрі, а також безпосередньо біля стін Ренесансу. Завдяки унікальній міській конфігурації місто представляє собою відкритий кампус, тісно взаємодіючи з громадою загалом.

134901_134839_Picturetoincludeinprogdescription2.jpg

Насолоджуйтесь Unife

Ласкаво просимо до Університету Феррари Заснований у 1391 році, Університет Феррари - це як місто Феррара: історичний, але іскристий, невеликий, але конкурентоспроможний, і люди збираються разом, щоб пізнати його міський кампус. Ми динамічний університет у прекрасному та динамічному місті.

Наша діяльність сильно інтернаціоналізована. Наші викладання та дослідження сильно інтернаціоналізовані, щоб запропонувати нашим студентам можливість пересуватися за межами Європи та за її межами, тим самим пропонуючи їм приємний досвід, який збагатить їх особисто та професійно. Ми залучаємо кращих міжнародних студентів, що пропонують їм чудові можливості викладання та дослідження, оскільки вважаємо, що дослідження сильніші, якщо проводитись в академічному співтоваристві, яке включає студентів.

134900_134838_Picturetoincludeinprogdescription1.jpg

Наше завдання

Ми дивимося вперед вже 600 років. Це не лише тегова лінія комунікаційного логотипу університету, але й одна з цілей, яку ми вважаємо пріоритетною. Університет Феррари дивиться вперед, і майбутнє може призвести лише до інтернаціоналізації.

"Ми дивимося вперед вже 600 років". Це не лише тегова лінія логотипу для спілкування університету, але й одна з цілей, які ми вважаємо пріоритетними.

Університет Феррари дивиться вперед, і майбутнє може призвести лише до інтернаціоналізації. Бути частиною міжнародного наукового та академічного співтовариства не означає однаковість та втрату ідентичності, а навпаки, обмін високими стандартами викладання та дослідження найкращих університетів світу, зберігаючи власну індивідуальність та досконалість. Відкриття тягне за собою спілкування з рештою світу, пошук спільної точки зору та створення підґрунтя для інновацій, технологічного розвитку, культурного та наукового зростання, не втрачаючи з уваги власних коренів. Наявність навчальних та дослідницьких приміщень у всьому місті робить Феррару величезним відкритим містечком, який є безпечним та привітним - ідеальним місцем для навчання чи перебування. Кампус Феррара - це не просто університет у межах міста, а швидше місто, де все обертається навколо університету - це невід’ємна частина не лише міської тканини, але й її діяльності та особливостей. Популяризація та зміцнення іміджу університету Феррари за кордоном, таким чином, тягне за собою просування та зміцнення іміджу району та міста, що є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

134902_134842_Picturetoincludeinprogdescription10.jpg

Історія Unife

Університет Феррари, один з найстаріших університетів Італії, вітав та навчав знаменитих особистостей із світових культур, мистецтв та науки, таких як Микола Коперник та Парацельс.

Університет Феррари був заснований у 1391 році маркізою Альберто V Есте з дозволу папи Боніфація IX. Першими відкритими курсами були мистецтво, теологія та право. Їх викладали відомі вчителі, такі як Бартоломео Салікето, експерт серед юристів.

Протягом 15-16 століть Феррара став одним з найбільш процвітаючих центрів італійської ренесансної культури, і університет користувався періодом великого престижу, завдяки також наявності таких відомих інтелектуалів, як Микола Коперник і Парацельс. Після асиміляції в Папській державі в 1598 році університет був перетворений з престижного міського університету Естенсі в університет на околиці. У Наполеонівський вік, плануючи національні університети, університет втратив повноваження присвоювати звання ступеня, а нормальна академічна діяльність не відновилася до 1816 р. Після об’єднання Італії університет Феррари став вільним університетом. У роки, що передували Першій світовій війні, з понад 500 студентів університет був найбільш відвідуваним безкоштовним університетом Італії. Таким чином, ідентичність Університету вкорінена в історичній та культурній традиції, що відрізняє його від інших. З моменту свого заснування він вітав і навчав видатних особистостей зі світових культур, мистецтв та наук. Що стосується свого розміру, можливостей та якості та кількості освіти та досліджень, університет є кращим досвідом в Італії. Про це свідчить і його відмінне становище в міжнародних рейтингах.

134906_134846_Picturetoincludeinprogdescription3.jpg

Миколая Коперника

б. 1473 Торунь, Померанія - в. 1543 Фрауенбург

Польський астроном був автором «De revolutionibus orbium coelestium», в якому птолемейська концепція перевернута, представляючи систему, в якій Сонце є центром Всесвіту.

Теорія Коперніка є фундаментальною для розвитку астрономічної науки і являє собою початок сучасної астрономії.

Парацельс

б.1493 Ейнсідельн, Швейцарія - д. 1541 Зальцбург

Лікар і філософ, він був однією з найважливіших і найскладніших постатей науки Ренесансу.

Він інтегрував теорію Арістотеля про чотири елементи і відкинув традиційні вчення про медицину, тим самим давши життя новій дисципліні: ятрохімії, заснованої на лікуванні захворювань з використанням мінеральних речовин.

Джованні Піко з Мірандоли

б. 1463 р. Мірандола (пр.) - д. 1494 р. Флоренція

Один із найвідоміших італійських філософів та гуманістів, він був другом Марсіліо Фічіно, Лоренцо Чудового та Анжело Поліціано.

Серед його найвідоміших праць - «Oratio de hominis dignitate» та дев'ятсот статей, що містять філософські та богословські проблеми.

134899_134840_Picturetoincludeinprogdescription4.jpg

Кафедра економіки та менеджменту

Кафедра економіки та менеджменту (DEM) була створена в 2013 році з попереднього відділу економіки, установ та території, заснованого в 1997 році.

Кафедра характеризується дуже мультидисциплінарним характером, і його основні навчальні та наукові галузі включають економіку, бізнес та право.

Наш викладацький колектив включає понад 40 професорів та дослідників, 9 техніків та близько 30 наукових співробітників, аспірантів та співробітників.

Наша програма післядипломної освіти забезпечує ідеальний баланс між академічною теорією, діловою практикою та поточними справами.

Починаючи з 2015-2016 навчального року, кафедра економіки та менеджменту поновлює свою освітню пропозицію, запустивши чотири нові вузькоспеціалізовані програми магістерських ступенів, щоб забезпечити високі професійні навички з особливою увагою до міжнародних питань. Два з цих курсів ( Малі та середні підприємства на міжнародних ринках та екологію та стабільність ) будуть повністю викладатися англійською мовою. Вони адресовані студентам з Італії та інших країн, які зацікавлені у передових умовах навчання з метою глибокого розуміння економічного сценарію та конкурентоспроможної світової економіки.

Розташування

Феррара

Address
Via Voltapaletto 11
44121 Феррара, Емілія-Романья, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія