University of Campania "Luigi Vanvitelli"

Введення

Прочитайте офіційний опис

1

Презентація

Університет Кампанію "Луїджі Vanvitelli" була створена в 1991 році (постанова MURST, 25 березня) з метою зняття перевантажені умов найбільшого неаполітанського університету, відомого як "Федеріко II". На офіційній дату 1 листопада 1991 року університет Кампанію почав функціонувати автономно з дев'ятнадцяти тисяч учнів і вісім факультетів, розташованих в п'яти різних територіальних зонах Казерта і Неаполь. В даний час існує тридцять тисяч студентів, які відвідують 19 кафедр університету. многоколледжевой Структура університету має два відділення для його ректора: один в Неаполі і один в Королівському палаці в Казерте.

3

Місцезнаходження університет

Відомі історичні будівлі є домом для Університету Школи, відділи, центри та адміністративні приміщення. Багато з цих будівель також археологічні об'єкти, такі як Департамент гуманітарних і культурної спадщини в Санта-Марія-Капуа Ветере, який стоїть на тому, що колись був римським Cryptoporticus і школи медицини, які розташовані в старому місті центрі Неаполя.

Архітектура і промисловий дизайн "Луїджі Vanvitelli"

Аверса - San Lorenzo оголошення Septimum будівлю і монастир.

Медицини та хірургії

Школа Медицини пропонує один цикл медичних ступенів в двох своїх навчальних лікарнях: студентське містечко Неаполь розташований в університетській клінічній лікарні, відомої як "Vecchio Policlinico"; кампус Казерта знаходиться в "Сан-Бенедетто області".

Всі клінічні заходи навчання також проводяться на "Vecchio Policlinico" в Неаполі і в цивільній лікарні Казерта Казерта. Ступінь курс ортодонтії проходить в кампусі Неаполя.

Вчення лікарні неаполітанської займає два основних місця: комплекс Сант'Андреа делле-Дам і "Санта-Patrizia Монастирі".

Розташування

Caserta

University of Campania "Luigi Vanvitelli"

Address
Viale Abramo Lincoln,5
81100 Caserta, Кампанія, Італія
Веб-сайт
Телефон
+39 0823 274803

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MSc
Магістратура
Цей навчальний заклад також пропонує: