University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

Введення

Прочитайте офіційний опис

ІСТОРІЯ

У 1471 р. Завдяки буллі папи Сіксту IV Республіка Генуя може присвоїти ступеня. У 1670 р. Заснований єзуїтський університет і під французькою імперією він злився з імператорським Паризьким університетом. Після падіння Наполеона це знову знаходиться в межах Королівства Сардинія. У передпокої Палацу Університету є бюсти Маззіні, Гарібальді, Мамелі та Біксьо, які разом з генуезькими професорами, як Чезаре Кабелла і Чезаре Пароді, мужньо брали участь у рухах Рісорджименто. Генуезький університет відіграє провідну роль у нинішній реформі університетської системи, а новий статут набув чинності 29 грудня 2011 року.

1

IDENTITY

Університет Генуї представляє близько 300 курсів - включаючи курси після лауреату - організовані відповідно до прагнень та ставлення молоді, враховуючи важливість високої кваліфікації та виміру, що ґрунтується на вимогах ринку праці в Європі та - багато випадків - глобальний рівень. Університет Генуї є Університетом Лігурії, оскільки він присутній на всій території області з освітніми центрами також в Савоні, Імперії та Спеції.

Університет пропонує студентам міцну культурну та наукову освіту і надає їм багато інструментів для професійного майбутнього. Він пропонує реальні можливості інтеграції між теорією та практикою, а також через етапи з установами та компаніями та періоди навчання за кордоном. Існує багато різних форм співпраці та співпраці з іноземними університетами та установами, які дозволяють підвищити мобільність професорів та студентів з інших країн. На даний момент, з більш ніж 3000 іноземних студентів, університет перевищив 8% від загальної кількості зареєстрованих студентів, встановивши ще більше - і на відміну від національних даних - свою позицію як точки притягання для студентів, які обирають Італію для навчання в університеті. Генуезький університет надає великого значення якості викладання та досліджень, будучи одним з основних елементів для забезпечення розвитку знань, що є основою реальних інновацій та конкурентоспроможності.

f

Дослідження дозволяють досягти результатів, які підтверджують престиж також на міжнародному рівні та розвиток досконалості. Що стосується навчання, то реляційна модель між студентами та викладачами підвищує взаємність у відносинах і відкритій та відкритій. гнучке навчальне середовище, використання нових комп'ютерних інструментів: e-learning platalt = "форми, доступність alt =" для інвалідів на сайті університету, 7 балів академії (класні кімнати alt = "для дистанційного навчання, що розповсюджуються на регіональній території).

У співпраці з Регіональним Агентством alt = "для освітніх служб і робочих місць (Agenzia Regionale per i Servizi Educativi e per iloro - ARSEL) і регіону Oalt =" Liguria, Університет ол = "г Генуя застосував її до покращити привітання студентів-нерезидентів та їхніх умов, через значні інвестиції у стипендії та житло в місті, що все більш динамічно та незмінно. культурні виклики.

ПЛАТІ, ЗАПИС

e

Talt = "e univalt =" ersity falt = "ealt =" es aralt = "e to balt =" e сплачено в двох инсталах = "eents, thalt =" e first onalt = "e is alt =" рівний для всіх thalt = закінчується на thalt = "e attalt =" endalt = "ed coursalt =" e та ISEEU (alt = "e. \ t "equivalalt =" ent фінансової ситуації indalt = "ex) calt =" ertificatalt = "e. Thalt =" e перший instalmalt = "ent is alt =" дорівнює Euro 470 і thalt = "e salt =" econd onalt = "e varialt = "es від мінімуму Euro 0 до максимуму приблизного =" ely euro 2.250. Thalt = "e salt =" econd instalmalt = "en risalt =" es ris "=" "" "" "" - від мінімуму 1,750 до максимуму 2,250 євро studalt = "ents, які не забезпечують =" e thalt = "e ISEEU calt =" ertificatalt = "e.
= "Evalt =" er, thalt = "e уніталт =" ersality = "ents many =" enalt = "entivalt =" es (загальний і частковий alt = "exalt = "emptions, profit and dalt =" egralt = "ealt =" e bonus, ralt = "eductions), а також thalt =" e можливість заповнити = "erform платне співробітництво activitialt =" es.

Для moralt = "e інформації, відвідайте www.studalt =" enti.unigalt = "e.it/tassalt=" e / (на італійській мові) або
контакту thalt = "e Intalt =" ernational Studalt = "ent Officalt =" e (SASS):
Phonalt = "e: (39) 01020951525
Факс: (39) 01020951527
Електронна пошта: sass @ unigalt = "e.it
Walt = "eb: www.studalt =" enti.unigalt = "e.it/sass/alt=" en /.

Thalt = "e. \ Tsal =" e. \ T = "e. \ T to salt = "ettlalt =" e в thalt = "e місто і spalt =" кінець usalt = "eful study palt =" eriod. All thalt = "e nalt =" ecalt = "есенційна інформація до thalt =" e alt = "enrolmalt =" ent може балт = "e знайдена за адресою: www.studalt =" enti.unigalt = "e.it/aralt=" eaint / intalt = "ernational-studalt ="

Стипендії Opportunitialt = "es

Стипендії для Mastalt = "er / PhD projalt =" ects

  • EMARO (Europalt = "ean Mastalt =" з Advancalt = "Ed Robotics)
  • SERP-Chalt = "em (Intalt =" ernational Mastalt = "в Surfacalt =" e, Elalt = "ectro, Radiation, і Photo-Chalt =" emistry)
  • EMShip Mastalt = "er в Naval Architalt =" ecturalt = "e
  • ICE (Erasmus Mundus Спільний доктор) = "e in Intalt =" eractivalt = "e і Cognitivalt =" e Environmalt = "ents)
  • EURMalt = "ed (Etudalt =" es Urbainalt = "es alt =" ru Регіон Méditalt = "erranéalt =" ennalt = "es)

Стипендії для студентів:

  • ЕММА-ЕСТ Еразмус Мундус Дія II - Мобільність з Азією
  • alt = "eASTANA- Erasmus Mundus Action II - Мобільність з Казахстаном, Киргизстаном, Таджикистаном, Узбалтом =" ekistan, Turkmalt = "enistan
  • HERMES (Highalt = "er Education =" ealt balt = "ealt =" ealt = "ealt =" en i talt = "ealt =" en
  • Алісса

Розташування

Генуя

Università degli Studi di Genova

Address
Via Balbi 5,
16126 Genova

16126 Генуя, Лігурія, Італія
Веб-сайт
Телефон
+39 010 209 51525